LTkatalogas

Reklaminis skydelis
Paslaugų sfera, įdarbinimas, kursai, nuoma
Buhalterinės apskaitos tvarkymas Spausdinti

UAB „Vitakonsult“ savo klientams siūlo  kokybiškas buhalterinės apskaitos paslaugas visoje Lietuvoje.

 

Organizuojame ir rūpinamės visais buhalterinės apskaitos procesais.

Mes tvarkome įmonių buhalterinę apskaitą nuo pirminių dokumentų iki finansinės atskaitomybės sudarymo, konsultuojame, patariame mokesčių klausimais, parengiame apskaitos politiką.

 

Atstovaujame kontrolės institucijoms
Sudarome ir pateikiame deklaracijas bei atstovaujame Valstybinei mokesčių inspekcijai, SoDrai, Statistikos departamentui

 

Skaityti daugiau...
 
Natūralios odos asortimentas - išrankiausiam klientui Spausdinti
Virginijaus Bielskio individuali įmonė „GALVIJAS“ įkurta 1998 metų rugpjūčio mėn. 25 dieną. Pagrindinė įmonės veiklos kryptis yra galvijų odų supirkimas, sandėliavimas, išrūšiavimas pagal kategorijas, perdirbimas į odos pusfabrikatį „wet-blue“, natūralią odą ir pardavimas.
 
 
Įmonė glaudžiai bendradarbiauja su Lietuvoje veikiančiais mėsos cechais, skerdyklomis, odų supirkimo punktais bei partneriais iš Lenkijos ir Italijos. Odoms parduoti turime pastovius klientus su kuriais esame sudarę ilgalaikes sutartis taip pat nuolat ieškome naujų patikimų tiekėjų, pirkėjų bei užsakovų.
Skaityti daugiau...
 
Automobilio kėbulo įlenkimų lyginimas be dažymo Spausdinti
Automobilio kėbulo įlenkimų lyginimas be dažymo (ang. “PDR” – Paintless Dent Repair). Kitaip dar vadinamas kaip automobilių lyginimas be dažymo, auto tiesinimas, meninis lyginimas, kėbulo tiesinimas – tai automobilio kėbulo įlenkimų šalinimas be glaistymo, gruntavimo, šlifavimo ir dažymo darbų.
 
 
 
Specialių įrankių pagalba, remonto metu automobilio skarda yra atsargiai “masažuojama” iš “blogosios” automobilio pusės. Tokiu principu yra tiesinami įlenkimai nuo įvairių kėbulo detalių. Automobilio ardyti nereikia, nors kai kuriais atvejais būtina nuimti remontuojamos detalės apdailas.
Skaityti daugiau...
 
Stresas darbe: kliūtis ar iššūkis? Spausdinti
„Niekas taip nestiprina ir niekas taip nesekina, kaip emocijos.“ (Josephas Rouxas). Pasaulio sveikatos organizacija psichikos sveikatą apibrėžia kaip „gerovės būseną“, kurios būdamas asmuo: „suvokia savo sugebėjimus, gali įveikti gyvenime įprastą įtampą, produktyviai dirbti ir duoti naudos savo bendruomenei.“
Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistai pataria susimąstyti bei imtis konstruktyvių priemonių, kai patiriamas stresas yra per stiprus, ilgalaikis bei nesuvaldomas.
 

Trumpai apie stresą.
Skaityti daugiau...
 
Elektrinė bulvių tarkavimo mašina Spausdinti
Elektrinės tarkavimo mašinos bulvėms bei kitoms daržovėms ir vaisiams tarkuoti yra populiarios ne tik Lietuvoje bet ir užsienyje. Tarkavimo mašinos konstrukcija leidžia pasiekti didelį našumą (net 80 kg. daržovių per valandą). Jos tyliai veikia, labai patogiai išsiardo išvalymui, mažai vibruoja ir yra puiki dovana šeimininkėms. 
 
 

Kiekvienos šeimininkės svajonė - elektrinė tarkavimo mašina. 
Skaityti daugiau...
 
Čirvinių blynų ir grybukų keptuvės Spausdinti
Jei Jus aplanko vaikystės prisiminimai... kvapai, skoniai, vaizdai... gal prisimenate Čirvinius blynus ir mamą, stovinčią prie viryklės ir vartančią seną gerą čirvinių blynų keptuvę. Ar atsimenat tokią?
 
 

Čirvinių blynų keptuvės korpusas pagamintas iš aukščiausios kokybės aliuminio lydinio. Keptuvė yra tvirta, stabili, nepaprastai patvari, ilgaamžė, atspari korozijai bei  itin aukštoms temperatūroms ir jų pokyčiams. Keptuvės korpusas  optimaliai perduoda karštį, leidžianti greitą ir tolygų šilumos pasiskirstymą visoje keptuvėje. Todėl čirvinių blynų keptuvės korpusas tolygiai įkaista ir idealiai tinka traškių ir skrudintų blynų kepimui. 
Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Sekantis > Paskutinis >>

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis