LTkatalogas

Reklaminis skydelis
Statybų sezono pradžia parodoje „Namų pasaulis“ Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
Šiais metais statybos, interjero, apdailos medžiagų bei baldų parodos „Namų pasaulis“ metu pirmą kartą vyksiančioje „Būsto mugėje“ bus pristatyti kone visi Kaune vystomi gyvenamojo būsto projektai. 
 
 
 Kovo 16-19 dienomis Kauno „Žalgirio“ arenoje parodoje „Namų pasaulis“ tradiciškai rinkos naujienas pristatys per 200-tai statybinių medžiagų, baldų, gyvenamosios aplinkos tvarkymo, namų apyvokos reikmenų ir kt. gamintojų bei pardavėjų. Šiemet itin daug naujienų pristatys NT vystytojai, o, išsirinkus naujus namus ar sklypą namo statybai, iš karto parodoje bus galimybė susipažinti ir su viskuo, ko tik gali prireikti namams – nuo plytų iki interjero detalių.
 
Namų naujienos
Kaip ir kasmet, paroda „Namų pasaulis“ atspindi Lietuvos statybų rinkos situaciją ir tendencijas. Kai statybų sektorius nebūna toks aktyvus – parodoje dominuoja namų vidaus apdailai, interjerui skirti produktai, kai šalyje statybos klesti – gausu statybai skirtų pasiūlymų. 
Parodos metu bus galima išvysti realiai veikiantį biologinį nuotėkų valymo įrenginį „Bioclar B-6“, kurį pristatys bendrovė „Biotechnologijos grupė“, pasikonsultuoti, o nusprendę įsigyti biologinių nuotekų valymo įrenginius gaus iki 10 proc. nuolaidą. 
Ilgalaikę stogų dangos gamybos patirtį turinti įmonė „Vyto stogai“ įsigijo moderniausią įrangą klasikinei stogo dangai gaminti ir pristatys naujus savo gaminius. Gamintojas „Vyto stogai“ Lietuvos statybos rinkai pateikia tris „Max class STRONG“ stogo dangos modelius, kokybę ir ilgaamžiškumą už tinkamą kainą. 
Vienintelio oficialaus „Mitsubishi Electronic“ atstovo Lietuvoje bendrovės „Eko2šiluma“ parodoje pristatoma naujiena – įspūdingo dizaino ir itin aukštų techninių parametrų pažangusis sieninis oras-oras šilumos siurblys (kondicionierius) MSZ-LN-VGHZ. Tai vienas pažangiausių šilumos siurblių rinkoje su įdiegtu išmaniuoju 3D „I-see“ temperatūriniu jutikliu, wifi, itin efektyvia filtrų sistema, „Hyper Heating“ technologija.
„Skandinaviškų grindų“ stende parodos lankytojai sužinos pagal kokius kriterijus išsirinkti grindis, kas sudaro grindų kainą ir kas dar kainuos arba nekainuos papildomai. Lankytojai taip pat pamatys grindis, kurioms gamintojas duoda viso gyvenimo garantiją, kurios yra aukščiausios pasaulyje 34 atsparumo klasės (laminatas) – nebijo žiežirbų, aukštakulnių, vandens, ratukų, augintinių nagų, taip pat tokias, kurios yra laminuotos, iš medžio ir aprobuotos kaip tinkamos astma ir alerginėmis ligomis sergantiems bei turinčios kitų privalumų. 
Baldų ir interjero detalių salonai „Berry“ parodoje pristatys naujausias tendencijas atitinkančius interjerus svetainės ir miegamojo kambariui. Lankytojai galės ne tik pasisemti idėjų, bet ir išbandyti visus pristatomus baldus. Visi aplankę „Berry“ stendą galės sudalyvauti loterijoje, o labiausiai susidomėjusius džiugins specialūs pasiūlymai. 
Parodos metu vykstantys seminarai pritrauks tiek statybų verslo atstovų, tiek galutinių vartotojų dėmesį. Taip pat vyks portalo interjeras.lt konkurso „Metų interjeras / Auksinė paletė‘16“ geriausių interjerų paroda ir antrinio dizaino objektų paroda KK360°.


Gyvenimas pilies mieste 
Šiemet parodoje „Namų pasaulis“ bus pristatoma kaip niekada daug naujų gyvenamosios paskirties būstų objektų. Bendrovė „YIT Kausta“ pristatys du unikalius projektus – „Piliamiestis“ ir „Šilo namai“. Piliamiestis – unikali ir istorinė Kauno vieta, kurioje šiuo metu statomas gyvenamųjų namų kompleksas su administracinėmis bei komercinėmis patalpomis. Per artimiausius penkerius metus čia bus sukurta išskirtinė 11 namų gyvenamoji erdvė komfortą ir miesto ritmą vertinantiems žmonėms. Tuo tarpu „Šilo namų“ gyvenvietė kuriasi vienoje vaizdingiausių Kauno vietų, tylioje Biržiškų g., atokiau nuo pagrindinių miesto arterijų, ant Nemuno šlaito su atsiveriančiu vaizdu į Panemunės šilą. Naujieji namai dėmesį traukia grakščiais architektūros sprendimais, modernia stilistika, išpuoselėta aplinka. 
 
Nauji ir neskelbti 
NT brokerių kompanija „RE/MAX ELITE GROUP“ parodoje pristatys ne tik naujus, bet ir iki šiol viešai neskelbtus objektus. Vienas tokių – Vila Rozalija. Tai aštuonių butų projektas prestižiniame Kauno rajone – Žaliakalnyje. Vieta, kurioje stovi daugiabutis namas yra vos 5 – 10 minučių iki miesto centro. 
„RE/MAX“ stende taip pat bus galima susipažinti su Domeikavoje statomų naujų kvartalų „Įgulos namai“ ir „Įgulos butai“ pasiūlymais. „Įgulos namai“ - tai naujas A energinio naudingumo klasės vienaukščių namų kvartalas Domeikavoje. Naujakurių čia laukia rami, jauki ir saugi kaimynystė, bei patogi infrastuktūra ir susisiekimas su kitais miesto rajonais. Dar vienas objektas šalia – „Įgulos butai“. 
 
Kiekvienam pagal poreikius
Nekilnojamojo turto agentūra „011 nekilnojamas turtas“ parodoje pristatys net 8 NT objektus – 7 gyvenamosios statybos projektus ir 1 pasiūlymą ketinantiems patiems statytis namą. 
22-jų sklypų kvartalas „Kačerginės slėnis“ patrauks Nemuno kaimynyste bei pilna infrastruktūra. Tuo tarpu ieškantys namų turi galimybę rinktis ir būtų ir kotedžų skirtingose Kauno miesto ir priemiesčio vietovėse. Tai ir Domeikavoje išskirtinio dizaino, dešimties kotedžų kompleksas „Slėnio namai“, namai Vijūkuose kvartale „Geri kaimynai“, arba naujas 12-os patogių butų namas „12 prancūzų“ Aukštuosiuose Šančiuose. 
Dainavos rajono pakraštyje naujakurių laukia naujos statybos butų oazė „Parkelis“ bei skandinaviško tipo kvartalas „Skandea“, kur pilnos apdailos butuose galima apsigyventi iš karto. Gyvenimui tarp Kauno ir Garliavos – unikalus nedidelės kvadratūros namelių kvartalas „Vaivorykštės alėja“. Dar vienas įdomus agentūros „011 nekilnojamas turtas“ pasiūlymas Kaune – namų kvartalas „Ko nori moterys“.  
 
Daug erdvės ir laisvės
Nekilnojamo turto valdymo ir vystymo įmonė „Nuova“ šiuos metus pradėjo dviem naujais projektais.
Naujas individualių namų kvartalas „Garšvės slėnis“ kuriasi Kauno marių regioninio parko kaimynystėje, Vaišvydavoje. Kvartale bus pastatyti 19 trijų skirtingų dydžių individualūs namai. Kvartalas išsiskirs neįprastai erdviais 7 – 8 arų sklypais, kuriuose tilps visos gyventojų užmačios – nuo vaikų žaidimo aikštelių iki pirčių, baseinų, sodų ir daržovių lysvių. 
Kitas bendrovės projektas „Lampėdžio takas“  – tai mažaaukščių namų kvartalas Kaune. Aštuonių namų kvartale bus didelis 2 – 5 kambarių  butų išplanavimo pasirinkimas. 47 – 109  kv.m. dydžio būstai su lodžijomis, terasomis. Butuose  suprojektuotas autonominis šildymas individualiais dujiniais katilais, todėl tik būsto šeimininkas galės nuspręsti, kada pradėti ir baigti šildymo sezoną.
 
PARODOS VIETA: 
„Žalgirio“ arena, Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas.   

PARODOS DATA: 
2017 m. kovo 16-19 d.   

PARODOS DARBO LAIKAS: 
Kovo 16-18 d. nuo 10 iki 18 val. 
Kovo 19 d. nuo 10 iki 16 val. 

 

REKLAMA

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis