LTkatalogas

Reklaminis skydelis
Spalio 7–9 d. - paroda "Rinkis prekę lietuvišką 2016" Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
2016 m. Spalio 7–9 dienomis „Žalgirio“ arenoje vyks 8–oji Lietuvoje gaminamų prekių ir teikiamų paslaugų paroda „Rinkis prekę lietuvišką 2016“, kuri jau tapo tradicine Lietuvos gamintojų susitikimo su esamais ir potencialiais klientais vieta. UAB „Ekspozicijų centras“, Lietuvos pramonininkų konfederacija ir Kauno krašto pramonininkų ir darbdavių asociacija kviečia apsilankyti Lietuvos gamintojų parodoje. 
Parodos organizatoriai šiais metais I–ąjį kartą kartu su paroda „Rinkis prekę lietuvišką 2016“ rengia ekspoziciją MADOS PASAŽAS – nauji lietuviškų prekių ženklai. 
Šiais metais parodoje „Rinkis prekę lietuvišką“ savo naujausią produkciją Lietuvos ir užsienio lankytojams pristatys net 220 gamintojų
 Išaugus dar didesniam dalyvių skaičiui, išsiplėtė vidaus ekspozicija. Šiemet paroda atlieka tikrąją savo funkciją – pristato naujienas. Lietuvos gamintojai nenusisuka nuo lietuvišką produkciją pamėgusių vartotojų. Kasmet stengiasi vartotojus nustebinti naujais gaminiais. Prognozuojama, kad parodoje apsilankys apie 30 tūskt. lankytojų.

Parodoje „Rinkis prekę lietuvišką“ dalyvaus Lietuvos gamintojai, kurie atstovaus vieną iš šių pagrindinių parodos tematikų:

lengvoji pramonė (trikotažo; tekstilės; kosmetikos ir buitinės chemijos gaminiai; avalynė; juvelyriniai dirbiniai; galanterija; odos, vilnos ir kailio gaminiai; keramikos ir stiklo gaminiai);
statybų pramonė (statybinės medžiagos; vidinės ir išorinės apdailos medžiagos; santechnika ir santechniniai įrengimai; šildymo, vėdinimo, nuotekų valymo įranga; namų apyvokos reikmenys);
maisto pramonė (mėsos, pieno, žuvies, konditerijos, žemės ūkio produktai; alkoholiniai ir nealkoholiniai gėrimai; maisto papildai);
baldai (minkšti, korpusiniai, mediniai baldai; interjero detalės).
Pirmąją parodos dieną (spalio 7 d., 13:00–15:00) vyks internetinės rinkodaros konferencija „Lietuviškų prekių ženklų kūrimas ir komunikacija“. 
Rasa Siudikienė, MB „Internetinė rinkodara, FoxiAD“. Pranešėja yra sertifikuota marketingo specialistė (European Marketing Confederation, NiMA, ISM). Konsultuos dizaineris, SEO specialistas ir programuotojas.

Konferencijoje:

Prekinių ženklų kūrimo taisyklės
Pagrindinės logotipų klaidos 
Lietuviškų prekinių ženklų kūrimas užsienio rinkoms 
Tikslingas ir į klientą orientuotas spalvų ir grafinių formų parinkimas 
Prekinių ženklų komunikacija
Geriausiems parodoje „Rinkis prekę lietuvišką“ pristatomiems maisto, lengvosios pramonės, kosmetikos, buitinės chemijos produktams bus skirti parodos aukso medaliai. Laimėtojai bus paskelbti ir parodos medaliai įteikti per oficialų parodos atidarymą spalio 7 d. 10:30 val. 

PARODOS DARBO LAIKAS:
Spalio 7–8 d. nuo 10 iki 18 val.
Spalio 9 d. nuo 10 iki 16 val.

Bilietų kaina: – 3, - €. 
Kartu su parodos „Rinkis prekę lietuvišką 2016“ bilietu galėsite aplankyti ir ekspoziciją MADOS PASAŽAS.
Nemokamas įėjimas senjorams.
Vaikams iki 14 m. įėjimas nemokamas (tik su tėvais).

Maloniai kviečiame apsilankyti parodoje „Rinkis prekę lietuvišką 2016“! 
www.expo.lt
 

REKLAMA

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis