LTkatalogas

Reklaminis skydelis
Rugsėjo 9-11 d. vyks atsinaujinusi Kauno mugė – Ruduo 2016 Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
Rugsėjo 9 - 11 dienomis Senamiestyje ir visoje Laisvės alėjoje šurmuliuos „Kauno mugė – Ruduo 2016“. 
 
 

 Kviečiame dalyvauti menininkus, liaudies meistrus, tautodailininkus, amatininkus, kulinarinio paveldo atstovus ir ūkininkus prekiauti etninio paveldo gaminiais, maisto produktais ir kitais tradiciniais nemasinės gamybos gaminiais ir dirbiniais, pagamintais naudojant rankų darbą iš tradicinių žaliavų.
 Kviečiame rengti tradicinių amatų demonstravimą, kūrybines dirbtuves, pristatymus, mokymus. (aitvarų darymas, gaminių iš popieriaus, molio lipdymo, žiedimo, piešimo, tapybos, ir kt.)

Muzikantus, šokėjus, artistus, ir visus kūrybingus, norinčius koncertuoti ar surengti pasirodymus mugės metu kviečiame registruotis.
Dalyvauti gali visi, nuo pavienių atlikėjų iki liaudies kapelų, folkloro ansamblių, roko, džaizo, dainuojamosios poezijos muzikantų, vaikų kolektyvų. Pasirodymai vyks pagal sudarytą programą, mugės pasirodymų aikštelėse. Numatyta net 10 aikštelių.

Senamiestyje prekiauti kviečiame menininkus, ir dailiųjų amatų meistrus.
Melomanus, kolekcionierius, prekeivius sendaikčiais ir antikvariatu kviečiame dalyvauti „Antikvariato ir melomanų turgelyje“.

 Mokytojus – būręlių, laisvalaikio studijų vadovus kviečiame dalyvauti “Turiningo laisvalaikio” mugėje. Čia galėsite surengti savo veiklų pristatymus, betarpiškai pabendrauti su miestiečiais, pakviesti juos prasmingai praleisti laisvalaikį, įsijungti į jūsų veiklas.

Kauno mugė vyks Laisvės alėjoje, Vilniaus gatvėje, Rotušės aikštėje.
 

REKLAMA

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis