Rugpjūčio 31 - rugsėjo 2 d. kviečia Sostinės dienos 2018 Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
Pirmąjį rudens savaitgalį Vilnių ir vėl užlies didžiausias muzikos ir kultūros festivalis, kasmet sostinės širdyje suburiantis gausybę vilniečių ir miesto svečių. Šįmet „Sostinės dienos“ neeilinės – jos ne tik 25-osios, bet ir sutampa su Lietuvos atkūrimo 100-mečiu, tad renginių ir muzikinių pasirodymų gausa nustebins kiekvieną. Šventės organizatoriai ragina kalendoriuje pasižymėti rugpjūčio 31 – rugsėjo 2 d. ir pasinerti į miesto erdves ir žmonių mintis užpildantį festivalį.
 
 
 
Šiemet „Sostinės dienose“ koncertuos daugiau kaip 70 atlikėjų bei grupių net keturiose šventės scenose, tačiau ir be to šventėje pramogų atras kiekvienas – ne tik melomanas, bet ir iškirtinio dizaino mėgėjas, sporto, kultūros, gero maisto entuziastas ar mieste papramogauti susiruošusios šeimos su vaikais.
„Sostinės dienos 2018“ atskleidžia šventės detales – ko galima tikėtis šiemet? 

DŪZGIANTIS PROSPEKTAS
Keturių veiksmų erdvės Gedimino prospekte, o dvejose „Sostinės Dienų“ „Dūzgiančio prospekto“ scenose vyks gausybė koncertų, spektaklių ir kitų pasirodymų.

SKAMBANTI KATEDRA
Didieji festivalio koncertai Katedros aikštėje: 
DIDYSIS "SOSTINĖS DIENŲ" ATIDARYMO KONCERTAS 
Skambanti Katedra 2018 | 08 31

DIDYSIS "SOSTINĖS DIENŲ" GYVO GARSO IR VAIZDO KONCERTAS
Skambanti Katedra 2018 | 09 01

GERO MAISTO KRANTAS
Atnaujintoje Neries krantinėje tarp Karaliaus Mindaugo ir Žaliojo tiltų - itin daug maisto vagonėlių vienoje vietoje. Šioje erdvėje vilniečiai bei miesto svečiai galės mėgautis ne tik virtuvės paslaptimis, bet muzikine scena, kurioje skambės pasaulio įvairių kultūrų muzikiniai skambesiai, kuri bus gyvai atliekama prie Neries krantinės.

ŠOKANTYS NERYJE
Unikali 3D videoprojekcija ant iškelto Neries upės vandens, prie Karaliaus Mindaugo tilto.


IŠSAMI SOSTINĖS DIENŲ 2018 PROGRAMA JAU VISAI NETRUKUS! 

Dėka rėmėjų ir partnerių visi "Sostinės Dienų" renginiai yra nemokami.

www.sostinesdienos.ltwww.sostinesdienos.lt