LTkatalogas

„Rinkis priekę lietuvišką“ šiemet nustebins net pačius išrankiausius Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
Jau rugsėjo 29 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje startuos kasmetinė Lietuvos gamintojų paroda „Rinkis prekę lietuvišką“, tampanti ne tik šventiška tradicija, bet ir savotišku lakmuso popierėliu naujiems produktams. Malonių staigmenų sulauks ir įnoringiausias lankytojas: nuo debatų aktualia tema, verslo inovacijų, skonio ar mados naujienų, iki pirmosios Lietuvoje šokolado meninių fotografijų ekspozicijos. 
 
 
Iššūkius aptars diskusijoje
Šiemet devintą kartą vyksiančio „Rinkis prekę lietuvišką“ renginio organizatoriai atkreipia dėmesį ne tik į pristatomas naujienas ar parodos naudą vietiniams verslininkams, bet skatina pažvelgti ir į laukiančius iššūkius. 
Todėl jau ruošiamasi šalies vadovų ir pramonės lyderių debatams kontraversiška tema: „Verslo ateitis – skaitmenizacija. Kaip verslas tam pasirengęs ir kaip valstybė jam gali padėti“. Technologijų plėtra vystosi sparčiau nei daugelis spėja suvokti, todėl dalyviai nevengs atvirai kalbėti apie artėjančią nežinomybę, bus aptariami visi galimi scenarijai, ieškoma problemos sprendimo būdų. Taip pat laukia dar viena, ne mažiau susidomėjimo sulauksianti diskusija apie žemės ūkio eksportą su K. Starkevičiumi.
Nemažą parodos dalį skirs ir atviriems seminarams, kurių metu iš specialistų bus galima sužinoti lietuviškų prekių ženklų kūrimo, rinkodaros subtilybes, laukiančius iššūkius, produkcijos pakuočių tendencijas, pardavimų skatinimo strategijas bendradarbiaujant su paieškos gigantu „Google“.
 
Geriausiųjų apdovanojimai
Puoselėjant tradicijas, šiemet organizuojamas iš anksto paskelbtas „Rinkis prekę lietuvišką“ pristatomų produktų konkursas dėl geriausiųjų vardo. Laimėtojai bus apdovanojami  aukso medaliais ir galės naudotis neįkainojama privilegija vadinti savo gaminį aukščiausios kokybės standartu. Nugalėtojai bus paskelbiami tik parodos atidarymo metu, todėl manoma, jog tai neabejotinai turės įtakos lankytojų pasirinkimui įsigyti tam tikrą produktą. Kai kuriems dalyviams laimėtas medalis gali reikšti ne tik paskatinimą, bet ir pripažinimą.
Konkurse medaliai bus išdalinti maisto, lengvosios pramonės, kosmetikos, buitinės  chemijos, baldų ir statybos produktų kategorijoms. Produktus atidžiai vertins įvairių valstybinių ir privačių institucijų, asociacijų vadovai, profesoriai ir savo srities žinovai.
 
Lankytojų laukiančios naujienos
Paroda „Rinkis prekę lietuvišką“ šį rudenį stebina savo didžiausiu iki šiol dalyvių skaičiumi. Puikia proga tiesiogiai susitikti su vartotojais ir verslo partneriais,  renginio organizatoriaus „Ekspozicijų centro“ duomenimis,  ketina pasinaudoti net 280 gamintojų! 
Renginyje dalyvaus ir inovatyvių sprendimų namams kūrėjai, kurie net sulaukę tarptautinio pripažinimo, nepamiršta pritaikyti savo pramonės lietuviškai rinkai. Bus galima išvysti modulinių pastatų, pažangių statybinių ir interjero konstrukcijų ir kitų praktiškų gaminių. 
Lietuvos gamintojų paroda dažnai susilaukia pagyrų, nes patenkinami įvairaus kontingento poreikiai: verslininkai džiaugiasi proga prisidėti prie lietuviškos produkcijos vartojimo ugdymo, eiliniai lankytojai naudojasi galimybe parodos metu įsigyti mėgstamų produktų už patrauklesnę kainą, o štai ištikimi „Rinkis prekę lietuvišką“ gerbėjai laukia naujų prekių ženklų pasirodymo. Visada smagu išbandyti pirmam tai, kas nauja ir netikėta. 
Šiemet parodos gurmanai galės paragauti naujos naminės karamelės su liofilizuotomis uogomis, sveikuoliškų užkandžių, degustuoti sraiges pagal skirtingus paruošimo būdus ar net sužinoti džiovinto šamo filė šokolade skonį! O štai vertinantys estetiką ir meną taip pat atras ką pamatyti – pirmą kartą Lietuvoje išvysite šokolado fotografijų parodą „Daugiau nei šokoladas“. 
 
Erdvė mados kūrėjams 
Pernai itin didelės sėkmės sulaukęs „Mados pasažas“, išsidėstęs „Žalgirio arenos“ pirmame aukšte,  tapo neatsiejama „Rinkis prekę lietuvišką“ dalimi. Taigi ir šį rudenį išskirtinė ekspozicija, skirta naujiems, jauniems, šiuolaikiškiems mados kūrėjams, sukuria galimybę pristatyti savo vardą plačiai visuomenei patraukliomis sąlygomis. 
Lankytojai šiemet čia ras per 120 lietuviškų mados ženklų: unikalių drabužių, juvelyrinių dirbinių ar net išskirtinės namų tekstilės. Ieškantiems naujovių bus pristatomi ir nauji gaminiai, tokie kaip vienetiniai rankų darbo laikrodžiai, modernūs lietpalčiai lietuviškam orui, net rūbai augintiniams.
Džiugu, kad vis labiau šalyje gręžiamasi ir į sveikatos, ekologiškumo temas, tai matyti ir parodose. Tad „Rinkis prekę lietuvišką“, savo ruožtu, suteikia galimybę dalyvauti edukaciniuose užsiėmimuose apie gydomosios kosmetikos gamybą, taip pat seminarų metu gilinamasi ir į sveikesnę mitybą, „ateities maistą“, praktinius patarimus. Pastebima, kad lietuvių skonis keičiasi,   tikimasi nuolat atrasti įdomesnių produktų ar alternatyvų. Apskritai, vis dažnesnis pilietis renkasi lietuvišką prekę ne tik dėl noro palaikyti Lietuvos ekonomiką, bet ir dėl augančio pasitikėjimo šalies gamintojais ir nenuviliančia kokybe.
 

REKLAMA

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis