LTkatalogas

Pirmą kartą Vingio parke - Didžiosios Joninės 2010 Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai

Vilniuje, Vingio parke, birželio 23 d. susirinkusiųjų švęsti Jonines – trumpiausią metų naktį – laukia įspūdingas koncertas.

Specialią programą ruošia garsūs kompozitoriai, atlikėjai, scenografai, choreografai, šokėjai, kostiumų dizaineriai ir net 3D meistrai. Joninių tradicijoms išlaikyti suprojektuota įspūdinga scena su paparčio žiedais ir neišsenkamais ugnies šaltiniais. Senoms tradicijoms bus pasiūtas naujas rūbas, galintis pakerėti kiekvieną.
Vakaro programos pradžioje – grupės INCULTO dviejų dalių pasirodymas.

Išskirtinai DIDŽIŲJŲ JONINIŲ koncerte skambės dar niekada kartu scenoje nedainavusių garsių žmonių duetai. Šv. Kristoforo kamerinio orkestro meno vadovas ir dirigentas Donatas Katkus įprastą dirigento vietą iškeis į atlikėjo. Maestro kartu su populiariosios muzikos ryškia asmenybe atliks mėgstamą lietuvišką superhitą.  „Ir tai bus tik viena iš gausybės staigmenų, laukiančių Joninių svečių. Didžiulės kūrybinės grupės parengti šskirtiniai pasirodymai sudomins rimtosios muzikos mylėtojus, linksmybių ieškotojus, mažus ir didelius. Tą vakarą orkestras bus kitoks, chorai pradės šokti, kartu dainuos skirtingų žanrų atstovai, gražiausios dainos skambės kitaip, laužus degsime ir paparčio žiedo ieškosime danguje. Tai visiškai naujos DIDŽIOSIOS JONINĖS“,- pasakojo renginio prodiuseris ir kompozitorius Raigardas Tautkus.


Joninių dvasiai įkūnyti buvo kruopščiai atrinkti koncerte skambėsiantys kūriniai. Kamerinis orkestras, operos solistai, chorai ir populiariosios muzikos atlikėjai scenoje gyvai atliks negirdėtas dainas. Lietuviškas tradicijas įkūnys moderniai aranžuotos ir atliktos lietuvių liaudies dainos ir sutartinės. Koncerto šėlsmą garantuos populiariausios garsių atlikėjų dainos, kurias keis klasikinės muzikos garsai. Visi koncerto pasirodymai alsuos Joninių šventės tradicijomis. Vieni degs ugnimi ar žydės gražiausiais augalais, kitus bus sukūrę Lietuvos ar užsienio Jonai, dar kiti primins apie ilgiausią šviesiausią vakarą. Renginyje nuskambės dar nematyto kartu dueto atliekama daina apie ilgą vakarą ir baltą varnelę, kurį simboliškai atliks talentingas jaunas operos solistas tenoras Gediminas Varna-Tiškevičius ir visų Lietuvos vaikų mylima mažoji žvaigždutė, Tarptautinės Vaikų Eurovizijos trečios vietos laimėtoja Eglutė Jurgaitytė. Elton‘o John‘o kūrinį apie liūtuką karalių atliks auksiniai Šampaninio choro balsai. Scenoje pasirodys ir DIDŽIŲJŲ JONINIŲ pavilioti DAR PAŽIŪRĖSIM Jonai ir Janytė, kurie taps renginio vedėjais.
  Įspūdingą koncertą vainikuos magiškos paparčio žiedo paieškos. Sakoma, jog laimę nešantis paparčio žiedas rastas šviečia, bet niekas nepamena, kada tokį kas rado. DIDŽIOSIOSE JONINĖSE tikrai visi ras ryškiausiomis spalvomis šviečiančius paparčio žiedus, kuriuos palydės muzikiniai fejerverkai. „Aš jau du dešimtmečius šviečiu dangų BLIKO fejerverkais. Esame apvažiavę ir Lietuvėlę, ir daug pasaulio, pasirodymus rengėme pačius įvairiausius. DIDŽIOSIOMS JONINĖMS parodysime išskirtinę programą, kuri buvo apdovanota garsiausiame Europos fejerverkų festivalyje PYRONALE“,- gražiausiai šviečiančius paparčio žiedus garantavo UAB BLIKAS direktorius Gytis Lagunavičius.

2010.06.15

 

REKLAMA

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis