LTkatalogas

Reklaminis skydelis
Nuo kalėdinių dovanų iki pramogų. ,,Didžiųjų kalėdinių mugių'' turas net 8 Lietuvos miestuose! Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
Šventinis laikotarpis – įtempas metas, šiemet jam palengvinti gruodžio 9 dieną į Lietuvos sostinę atvyksta pirmasis tokio mąsto kalėdinis miestelis po stogu – ,,Didžioji kalėdinė Vilniaus mugė’’.
 
 
 
Gruodžio 9 dieną ,,Litexpo’’ pavirs didžiausiu kalėdiniu miesteliu po stogu ir suburs apie 200 Kalėdiniam apsipirkimui pagelbėti pasiruošusių prekybininkų iš visos Lietuvos ir kaimyninių šalių. Kalėdinio miestelio idėja užkrės ir didelius, ir mažus, kuriuos pasitiks ne tik gausiausias šalyje apsipirkimas, bet ir nemokamos pramogos. 
 
Vilniaus Kalėdinė mugė - koncentruotas kalėdinės tematikos renginys Lietuvos sostinėje, siūlysiantis plačiausią pasiruošimo asortimentą didžiosioms metų šventėms vienoje vietoje po vienu stogu. Iš visos Lietuvos atvykusių prekybininkų maisto ir gėrimų pasirinkimas, drabužių, tekstilės ir aprangos gaminiai, dovanų ir idėjų šventinės aplinkos puoselėjimui pasiūla - kategoriškai suskirtytos zonos padės rasti kiekvienam lankytojui aktualias prekes.

Išskirtinai organizuojamos kalėdinės tematikos pramogos: Kalėdų senelio pasirodymas, vaikų užimtumo veiklos, kalėdų paštas ir t.t.

Lankytojams įėjimas – NEMOKAMAS! 
___________________________________ 
 
Idėja sujungti 8 miestus. ,,Didžioji kalėdinė Vilniaus mugė’’ tai – pirmoji iš 8 Lietuvos miestuose rengiamo Kalėdinio turo mugių.

Renginiai vyks:
 
Gruodžio 9 d.Vilniuje, LITEXPO taps didžiausiu Lietuvoje kalėdiniu miesteliu po stogu.
 
Gruodžio 10 d.Marijampolės Kultūros centre ir Šiauliuose "Šiaulių arenoje’’;

Gruodžio 16 d. - Kaune ,,Žalgirio arenoje’’ ir Utenos daugiafunkciniame centre;

Gruodžio 17 d. - Jonavos arenoje ir Klaipėdos ,,Švyturio arenoje’’;
 
Gruodžio 23 d.Alytaus arenoje.


Daugiau informacijos: www.facebook.com/festivuslt/
 

REKLAMA

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis