LTkatalogas

Reklaminis skydelis
Liepos 29-31 d. JŪROS ŠVENTĖ 2016 Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
"Jūros šventė 2016" vyks liepos 29-31 dienomis! Jūros švent - Klaipėdos vertybė ir istorinė dovana, reprezentuojanti miestą bei jo jūrinę prigimtį. 
 
 
Paskutinį liepos savaitgalį, baltomis burėmis ir nerimstančiais vėjais pasipuošusią Klaipėdą kasmet užlieja Jūros šventės bangos. Daugiau nei 0,5 mln. Jūros šventės svečių kasmet pasitinka tradiciniai jūriniai renginiai, buriniai laivai, išskirtiniais kvapais ir skoniai traukia Jūros šventės mugė, kviečia paplūdimio ir miesto sportiniai renginiai, profesionalių teatrų improvizacijos, šokių aikštelės ritmai, geriausia koncertinė programa, vandens fontanai, naktinės dūzgės ir, žinoma, šventiniai fejerverkai.
 
MUGĖ
Laukiamiausia ir didžiausia, sėkmingiausi ir turtingiausia vasaros mugė Lietuvoje! Jūros šventės mugė - pagrindinė tautodailininkų, liaudies meistrų, tautinio ir kulinarinio paveldo atstovų, ūkininkų, įvairių sričių prekybininkų susitikimų vieta ir, žinoma, neatsiejama Jūros šventės tradicija. Mugę, kurioje kasmet savo darbus ir paslaugas pristato apie 700 prekybininkų, per tris šventės dienas aplanko 0.5 mln. lankytojų iš visos Lietuvos ir kaimyninių šalių. Mugės atidarymas kasmet tampa trijų Jūros šventės dienų šurmulio startu. 
 
TURIZMO GATVĖ
Jau aštuonis dešimtmečius jūra ir Jūros šventė, trims vasaros dienoms suvienija visą Lietuvą, jos žmones ir miestus, gražiausius darbus ir skambiausias dainas. Vienam liepos savaitgaliui Baltijos jūra tampa kelrode ir svečiams iš užsienio, kuriuos vilioja gaivios jūros bangos, gintaro kraštas ir didžiausia vasaros fiesta – Jūros šventė.

Šį kartą Jūros šventė į savo glėbį kviečia ir tavo miestą! Pristatykite save, savo miestą, jo kultūrą – unikalioje TURIZMO GATVĖJE. Spalvinga, skambi, turtinga TURIZMO GATVĖ įsikurs Jūros šventės širdyje – meno kiemelyje. Nuostabių, tik Klaipėdai būdingų namų ir akmeninių gatvelių apsuptyje, kviečiame atrasti nepažintą savo šalies kultūrą, pristatyti save ir savo idėjas, užmegzti naudingas pažintis, atrasti potencialius klientus. Projekte kviečiame dalyvauti Lietuvos miestų turizmo centrus, užsienio šalių ambasadas, kelionių agentūras, visas įstaigas ir organizacijas teikiančias turizmo, sveikatingumo, kultūrines paslaugas. Projekto dalyviams numatoma sukurti apie 40-50 prisistatymo vietų-stendų
 
KODĖL?
Jūros šventė – didžiausias vasaros festivalis Lietuvoje
0,5 mln. lankytojų
Meno kiemelis įsikūręs Jūros šventės širdyje
Viskas vienoje vietoje - puiki infrastruktūra: elektra, vanduo, apsauga. 

Pagauk ir gražiausią Jūros šventės akimirką!

 

REKLAMA

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis