LTkatalogas

Reklaminis skydelis
Lapkričio 9-11 d. vyks paroda "BAF" Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
2017 m. lapkričio 9 - 11 dienomis vyks Baltijos maisto ir gėrimų paroda „BAF“
 

BAF – skaniausia metų paroda, maisto kultūros šventė, naujų skonių atradimų vieta ir verslo įvykis, suburiantis gero maisto ir gėrimų gamintojus, žinovus bei vartotojus. Tik čia atrasite naujų produktų, kurių dar nėra parduotuvių lentynose.
Į parodą kviečiame visus, kurie mėgsta pasinerti į kulinarinius nuotykius, eksperimentuoti virtuvėje, mėgautis kokybišku maistu ir gėrimais, atrasti naujas maisto kultūras.

Šiemet parodoje galėsite išbandyti naujus Airijos, Baltarusijos, Estijos, Graikijos, Italijos, Latvijos, Lietuvos ir kitų šalių gamintojų maisto ir gėrimų skonius. Parodoje dalyvaus 80 įmonių, iš kurių daugiau kaip 30 proc. – užsienio dalyviai.

Interaktyvus parodos formatas ir specialiai įrengtos erdvės – galimybė ne tik degustuoti bet ir stebėti garsių šefų iš Lietuvos ir užsienio meistriškus pasirodymus.

VIRTUVĖS STUDIJA šiemet pakvies į nepamirštamas šefų improvizacijas. Parodą ir VIRTUVĖS STUDIJĄ lapkričio 9 dieną atidarys žurnalistas Arnas Mazėtis, neslepiantis savo aistros maisto gaminimui. 
• Viskas tris parodos dienas už virtuvės vairo stos šefai, kuriuos pristato VIRTUVĖS STUDIJOS partneris įmonė ELECTROLUX ir parodos dalyviai. 
• Parodoje galėsite stebėti Gian Luca Demarco ir Ali Gadžijevo, Italijos šefų, graiko Christos Georgogiannopoulos, MEZE restorano šefų improvizacijas.
• Parodoje veiks vaikų ir Vilniaus dailės akademijos kūrybinės maisto dirbtuvės, parodos dalyvių STEAK SUPPLY, EURIBIJA ir kt. maisto gaminimo šou.

Renginiai, besidomintiems pakuočių sektoriaus naujienomis:

Baltijos maisto ir gėrimų parodos BAF akcentas – produktų pakuotė. Šiai temai bus skirtas didžiausias pakuočių sektoriaus renginys Lietuvoje – konferencija PAKUOČIŲ SEKTORIUS 2017, kurią organizuoja Pakuočių tvarkymo organizacija ir Lietuvos grafinio dizaino asociacija. Daugiau apie renginį: http://litexpo.lt/lt/parodos/baf-lt#event-news-modal246 

Parodos BAF metu vyks ir Nacionaliniai pakuotės dizaino apdovanojimai (NAPA). Parodoje galėsite apžiūrėti Nacionalinių pakuotės dizaino apdovanojimų konkursui pateiktų darbų ekspoziciją. Konkurso tikslas – įvertinti Lietuvoje kuriamą kokybišką, inovatyvų produktų pakuotės dizainą ir geriausius pavyzdžius pristatyti ne tik profesionalams, bet ir visuomenei. 


Kartu su paroda BAF vyks ir paroda EKO LOGIKA: http://litexpo.lt/lt/parodos/eko-logika-lthttp://litexpo.lt/lt/parodos/eko-logika-lt

LITEXPO
Laisvės pr. 5, LT-04215 Vilnius, Lithuania
 

REKLAMA

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis