LTkatalogas

Reklaminis skydelis
Kviečia tradicinės respublikinės ristūnų žirgų lenktynės „Sartai 2018“ Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
Vasario 10-ąją Dusetose vyksiančios ristūnų žirgų lenktynės „SARTAI 2018“ bus jau 220-osios jų istorijoje ir 110-osios kaip oficialiai organizuojamas renginys.
 
 

Šiemetinė ne tik žirginio sporto mėgėjų šventė, kasmet sutraukianti po 20-30 tūkst. gerbėjų, dar prasmingesnė – ji įtraukta į valstybės atkūrimo 100-čiui skirtų renginių sąrašą.
Visų ristūnų žirgų lenktynių metu šurmuliuoja didžiausia žiemos mugė, sutraukianti prekybininkus ir tautodailininkus iš visos Lietuvos.

Šventės organizatoriai nepraranda optimizmo, jog vasario 10-ąją vyksiančios lenktynės dovanos tiek jose dalyvausiantiems sportininkams, tiek muzikantams ar amatininkams daug malonių akimirkų.

„Organizatoriams optimizmo teikia ir sinoptikų prognozės, nuo šio savaitgalio vėl žadančios grįžtančią žiemą su visais jos atributais – ir šalčiu, ir sniegu, – sako renginio organizacinio komiteto narys, „Lietuvos žirgyno“ direktorius Edgaras Jeninas. – Spūstelėjus šaltukui pažliugusius hipodromo takus vėl imsime lieti Sartų ežero vandeniu ir iki vasario 10-osios spėsime suformuoti tvirtą ir kokybišką ledą, kuris galbūt sportininkus ir žiūrovus pradžiugins ir naujais rekordais“.

PRELIMINARI RENGINIO PROGRAMA

Nuo 10.00 Tautodailės mugė, aukcionas, liaudiškos muzikos kolektyvų pasirodymai
11.30 Iškilmingas ristūnų žirgų lenktynių atidarymas
12.15 Pirmasis ristūnų žirgų lenktynių startas
15.00 Didžiojo žiemos prizo nugalėtojų apdovanojimai

RENGINYS NEMOKAMAS.

Daugiau informacijos:  http://www.sartulenktynes.lt/www.sartulenktynes.lt/
 

REKLAMA

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis