LTkatalogas

Reklaminis skydelis
KAUNO HANZOS DIENOS 2018 Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
Kauno miesto gimtadienis – vienas iš žymiausių Kauno kultūrinių renginių, organizuojamų jau keletą metų iš eilės. 2018 m. sueina 610 metų nuo Kauno miestui labai svarbios datos – Magdeburgo teisių suteikimo. Kaunas yra vienintelis Lietuvos miestas, dabar priklausantis Naujosios Hanzos miestų sąjungai, tad šventei suteikia viduramžišką tapatybę išskiria šią šventę iš visų kitų Lietuvos miestų švenčių. Žiūrovai kviečiami susipažinti su to laiko kultūra, muzika, šokiais, vaidinimais, žaidimais, amatais, riteriais, kurie kovoja tarptautiniame turnyre Lietuvos kariuomenės vado kalavijui laimėti.
 
 
 
PROGRAMA:
2018 m. gegužės 18–20 d.

Gegužės 18 d. (penktadienis)

KAUNO PILIES ZONA
PAGRINDINĖ SCENA (Kauno pilies loma, nuo Papilio g. pusės)
18.00 Grupės RONDO koncertas
19.00 EUROLYGOS FINALINIS KETVERTAS - Kauno ŽALGIRIS – Stambulo FENERBAHCE (numatoma tiesioginė transliacija)
21.00 Grupės RONDO koncertas
22.00 Grupės „Killer Queen“ (UK) koncertas

Aikštelė prie „Žemyn upe“, Kauno pilies prieigos, Santaka, Prieplaukos krantinės g.,  Rotušės a.
15.00–21.00 Jomarkas/mugė

SANTAKOS PARKAS
14.00–02.00 LAZIRINTAS
12.00–23.00 Karuselių – batutų parkas

ROTUŠĖS AIKŠTĖ
18.00 DJ JUSTIN XARA
19.00 EUROLYGOS FINALINIS KETVERTAS - Kauno ŽALGIRIS – Stambulo FENERBAHCE (numatoma tiesioginė transliacija)
21.00–02.00 LAZERIŲ IR ŠVIESŲ ŠOU
         DJ JUSTIN XARA
         KAIA (LT)
         BEATRICH (LT)
         3 LIVE PROJECT (LV)
23.45 UGNIES TEATRAS

VILNIAUS G.
Požeminė perėja
18.00–00.00 OLD TOWN UNDERGROUND (MIXLAB DJ’ų pasirodymai ir meninė instaliacija)
18.00–00.00 Gyvos skulptūros. DJ’ų pasirodymai. 

Valančiaus g.
16.00–21.00 Turizmo gatvė

ISTORINĖS LR PREZIDENTŪROS SODELIS
18.00–00.00 Žaliai balta vakarienė (būtina išankstinė rezervacija tel. 8 686 12311 arba hotel@daugirdas.lt)
Lietuvos valstybinio pučiamųjų instrumentų orkestro „Trimitas“ pasirodymas

LAISVĖS ALĖJA
17.10–17.40 Festivalio PADŪDUOKIM KAUNUI orkestrų eisenos nuo Kauno centrinio pašto iki Prezidentūros ir atgal

Gegužės 19 d. (šeštadienis)

KAUNO PILIES ZONA
PAGRINDINĖ SCENA (Kauno pilies loma, nuo Papilio g. pusės)
14.30 Choras „Kontrapunkt“ (PL) su populiariosios muzikos programa.
15.30 Festivalis PADŪDUOKIM KAUNUI
Karinių oro pajėgų orkestras
Orkestras „Panevėžio garsas“
LR VRM Reprezentacinis pučiamųjų orkestras
Marijampolės kultūros centro pučiamųjų orkestras
Kauno pučiamųjų instrumentų orkestras „Ąžuolynas“
19.00 Muzikinis reviu „Švieski man vėl“. KAUNO BIGBENDAS ir Povilas Meškėla pristato maestro St. Povilaičio programą
21.00 Grupės ARRIVAL from Sweeden (The Music Of ABBA) koncertas

Lomoje prie medinio tilto
12.00–21.00 Viduramžių miestelis
12.00–19.00 TARPTAUTINIS RITERIŲ TURNYRAS LIETUVOS KARIUOMENĖS VADO KALAVIJUI LAIMĖTI

Aikštelė prie „Žemyn upe“, Kauno pilies prieigos, Santaka, Prieplaukos krantinės g., Rotušės a.
10.00–21.00 Jomarkas/mugė

Aikštelė prie Kauno pilies BIKE SHOW MILLENNIUM
12.00 Dalyvių suvažiavimas
13.30 Motociklininkų paradas centrinėmis miesto gatvėmis

SANTAKOS PARKAS
10.00–02.00 LAZIRINTAS
12.00–23.00 Karuselių – batutų parkas
13.00–21.00 ŠEIMOS PIEVA. Edukacijos.
Dainavimo studija „Pramogų karalystė“
Kaišiadorių meno mokyklos orkestras.
Vilkaviškio muzikos mokyklos pučiamųjų orkestras
Dainavimo studija „Svajonių gija“

Nemuno ir Neries santaka
23.30 UGNIES MISTERIJA (Degančios skulptūros). FEJERVERKAS

ISTORINĖS LR PREZIDENTŪROS SODELIS
22.00–00.00 Žaliai balta vakarienė (būtina išankstinė rezervacija tel. 8 686 12311 arba hotel@daugirdas.lt)

VILNIAUS G.
Požeminė perėja

15.00–00.00 OLD TOWN UNDERGROUND (MIXLAB DJ’ų pasirodymai ir meninė instaliacija)
16.00–00.00 Gyvos skulptūros. DJ’ų pasirodymai.
14.20   Festivalio PADŪDUOKIM KAUNUI eisenos nuo Daukšos g. 

Valančiaus g.
16.00–21.00 Turizmo gatvė

ROTUŠĖS AIKŠTĖ
15.00 HANZA FREEDANCE CHAMPIONSHIP (Jaunimo šokių čempionatas)
19.00 GAMERS CITY BATTLE (Gatvės šokių kovos)
23.00–02.00 LAZERIŲ IR ŠVIESŲ ŠOU
         3 LIVE PROJECT (LV)
         DJ SASH (DE)

Riedučių parkas
12.00–20.00 Riedlenčių ir BMX sporto varžybos SANTAKA REBORN

SENOSIOS PRIEPLAUKOS AMFITEATRAS
13.00 TARPTAUTINIS GALIŪNŲ KONKURSAS - LIETUVA PRIEŠ PASAULIO RINKTINĘ
16.00 BIKE SHOW MILLENNIUM 2018
            vandens motociklų  JETSKI SLALOM SHOW;
FLY BOARD ir vandens motociklų free style parodomoji programa
Roko koncertas
21.00 JUSTIN 3
22.00 ROJAUS TŪZAS ir IŠRINKTIEJI

Gegužės 20 d. (sekmadienis)

ROTUŠĖS AIKŠTĖ
10.00 – 18.00 AUTOSHOW

Lietuvos dB Drag čempionatas - automobilinių garso sistemų galios varžybos;
Automėgėjų klubų „Tuning team“, „Autoera“, „Retromobile“ ir kt. naujausių eksponatų, senovinių automobilių ir motociklų, kitos technikos paroda.
18.00 arba 21.00 EUROLYGOS FINALINIS KETVERTAS - Kauno ŽALGIRIS – Maskvos CSKA arba Madrido REAL (numatoma tiesioginė transliacija)

SENOSIOS PRIEPLAUKOS AMFITEATRAS
14.00 Jaunimo grupių pasirodymai
16.00 Legendinės BIG BYTO grupės
Mikas Suraučius ir BASSVIM
Kęstutis Ignatavičius ir AITVARIUKAI
VAIZBŪNAI

SANTAKOS PARKAS
10.00–22.00 LAZIRINTAS
12.00–21.00 Karuselių – batutų parkas
13.00–18.00 ŠEIMOS PIEVA. Edukacijos.

KAUNO PILIES ZONA
PAGRINDINĖ SCENA (Kauno pilies loma, nuo Papilio g. pusės)
12.00–18.00 TARPTAUTINIS RITERIŲ TURNYRAS LIETUVOS KARIUOMENĖS VADO KALAVIJUI LAIMĖTI (FINALAI).
TARPTAUTINIS RAITŲ RITERIŲ TURNYRAS
18.00 arba 21.00 EUROLYGOS FINALINIS KETVERTAS - Kauno ŽALGIRIS – Maskvos CSKA arba Madrido REAL (numatoma tiesioginė transliacija)

Valančiaus g.
12.00–16.00 Turizmo gatvė

Aikštelė prie „Žemyn upe“, Kauno pilies prieigos, Santaka, Prieplaukos krantinės g.,  Rotušės a.
10.00–18.00  Jomarkas/mugė

Organizatorius:
UAB „Medusa concert“
Putvinskio g. 30a - 3

www.medusaconcert.lt
 

REKLAMA

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis