LTkatalogas

Karkasiniai-skydiniai namai, mediniai langai ir durys pagaminti Lietuvoje, įvertinti Europoje Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
1987 metais įkurta ir iki šiol sėkmingai dirbanti UAB „Kriautė“ yra viena didžiausių Lietuvos skydinių-karkasinių namų, medinių langų gamybos bei statybos paslaugų bendrovė. UAB “Kriautė” Panevėžio miesto pramoninio rajono dalyje 5 ha teritorijoje turi modernią gamybinę bazę, kurios gamybiniai plotai sudaro 10 000 m2.
 
 

Kvalifikuoti įmonės darbuotojai gali ne tik pagaminti skydinį namą, bet ir perimti visus Jūsų rūpesčius, susijusius su statybos darbų organizavimu, pradedant statybos aikštelės paruošimu iki pastato pripažinimu tinkamu naudoti. Šiuo metu bendrovėje dirba apie 200 aukštos kvalifikacijos specialistų ir darbininkų, kurie puikiai išmano savo darbą, nuolat tobulėja, kad būtų užtikrinta atliekamų darbų ir suteikiamų paslaugų kokybė.

Įmonėje įdiegtos ir veikia ISO 9001:2008 kokybės, ISO 14001:2004 aplinkos apsaugos, OHSAS 18001:2007 profesinės sveikatos ir saugos vadybos sistemos. Taip pat turime ir FSC medienos sertifikatą.

Karkasiniai, skydiniai namai
Mūsų įmonė pasinaudojusi Europos Sąjungos parama įgyvendino projektą “Moderniųjų skydinių namų gamyba inovatyvių technologiju pagrindu” ir įdiegė vieną moderniausių Baltijos regiono šalyse švedišką skydinių namų gamybos liniją.

Ji leidžia pagaminti namą per 1-2 dienas, tuo pačiu sumažina jo savikainą. Ši automatizuota linija gerokai padidina darbo našumą ir padeda išvengti netikslumų, kurie galimi surenkant skydinį namą. Namo gamyboje naudojami standartizuoti mazgai garantuoja šalčio “tiltelių” nebuvimą ir leidžia pasiekti konstrukcijose maksimalią šiuo metu reikalaujamą norminę šilumos varžą. Vidinių pertvarų ir tarpaukštinių perdangų vienas iš svarbiausių reikalavimų – akustinės savybės (ore sklindančio garso izoliavimas). Įmonės naudojami vidinių pertvarų ir perdangų tipiniai mazgai leidžia pasiekti norminius garso izoliavimo rodiklius. Vidinėms laikančioms pertvaroms pasiekiama ne mažiau 52 dB, vidinėms nelaikančioms sienoms ne mažiau 36 dB. Skydinio namo laikanti konstrukcija – mediniai elementai, o medinis namas yra sveikiausias žmogui, jame nesikaupia drėgmė, jis lengvai prišyla.

Dirbame tiek su privačiais klientais, tiek su statybos ir verslo kompanijomis. Galime pagaminti, sumontuoti ir pilnai įrengti skydinį-karkasinį namą arba pagaminti tik skydus ir juos pristatyti užsakovui. Iki 50% mūsų produkcijos yra eksportuojama į kitas Europos šalis.
Populiarūs tokie projektai, kuriuose klientas gali keisti namų išplanavimą pasiūlytame standartiniame projekte. Taip pat galime pagaminti namą pagal kliento projektą.

 
Mediniai langai ir durys
Įmonėje veikia moderni langų gamybos ir dažymo linija. Gaminami skandinaviško tipo mediniai langai taupo ne tik energiją, bet ir pinigus. Medinis langas nekaupia elektrostatinių krūvių ir nešvarumų.

Varčios apačios pagrindinė tarpinė glaudžiasi prie medinės staktos dalies, o ne prie nuolajos, todėl neprišąla. Jums pageidaujant langus galime apkaustyti aliuminiu. Tokie langai ilgai tarnauja, labai gerai saugo medinį lango paviršių nuo žalingo aplinkos poveikio, UV spindulių, šalčio. Aliuminio profiliai dengiami specialia dažų danga arba anoduojami, todėl yra labai didelis spalvų pasirinkimas, tokiems langams nereikia ypatingos priežiūros. Medžio ir aliuminio derinimas interjere - puikus šiuolaikinės architektūros sprendimas. Gaminamų langų stiklo plotis 115 mm, varčias galime pagaminti 61, 68 ar 78 mm pločio.

Taip pat Jūsų namams galime pasiūlyti ir įvairias medines vidaus ar lauko duris.

Statybos paslaugos
UAB „Kriautė“ teikia ir įvairias statybos paslaugas. Galime atlikti vidaus bei išorės apdailą, įrengti pamatus, sumontuoti langus ir duris. Statome ne tik gyvenamosios paskirties pastatus, bet ir komercinius bei administracinius pastatus, verslo centrus. Ilgametė patirtis statybų sektoriuje ir dirbantys savo srities specialistai - aukštos kokybės garantas.
 
Daugiau informacijos: www.kriaute.lt www.kriaute.lt 
 

REKLAMA

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis