LTkatalogas

Reklaminis skydelis
Gruodžio 20-21 d. vyks tarptautinės šunų parodos Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
2014 gruodžio 20 - 21 dienomis vyks tarptautinės šunų parodos „Vilniaus žiema 2014“ ir „Kalėdų taurė 2014 “

 
Kasmet Lietuvoje vyksta 8 tarptautinės šunų parodos. Keturios jų (gruodžio ir kovo mėn.) tradiciškai vyksta Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO.
Šie Lietuvos kinologų draugijos organizuojami renginiai sutraukia tūkstančius šunų mylėtojų iš visos Europos ir yra skirti ne vien profesionaliems šunų veisėjams, bet visiems, kas domisi gyvūnais, juos augina ar dar tik planuoja įsigyti.
Tęsiant tarptautinių šunų parodų tradicijas, šiose parodose kasdien bus renkamas gražiausias tos dienos šuo, maždaug nuo 15.00 val. vyks įvairūs konkursai, o gruodžio 20-ąją suplanuotas iškilmingas Jaunųjų vedlių čempionatas. Taip pat šią dieną vyks šunų – Lietuvos čempionų atranka į Atvirąjį Lietuvos čempionų čempionatą, pamatysime pačius gražiausius mūsų krašto šunis.
Parodų lankytojai abi dienas galės ne tik gėrėtis gražiausiais šunimis, bet ir pabendrauti su šunų veisėjais, užmegzti naudingus kontaktus. Taip pat parodų metu veiks zoologijos prekių mugė, lankytojus konsultuos patyrę šunų priežiūros specialistai. 
 
Trečioje salėje bus įrengta LKD Mokymo centro edukacinė zona šeimoms ir vaikams „Kurkime gyvūnus mylinčią šalį“, kur lankytojai galės dalyvauti įdomiuose užsiėmimuose, maloniai ir naudingai praleisti laiką Mokymo centro kūrybinėse dirbtuvėse.
 
Parodas organizuoja Lietuvos kinologų draugija.

www.kinologija.lt
www.mesirsunys.lt

Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO 
Laisvės pr. 5, Vilnius
 

REKLAMA

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis