LTkatalogas

Gruodžio 18-21 d. - Kalėdų mugė Kaune Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
2014 m. gruodžio 18-21 dienomis prekybos ir laisvalaikio centre "Mega", parodų salėje, vyks Kalėdų mugė. Aplankyk didžiausią Kalėdų mugę Kaune ir išrink išskirtinę dovaną savo artimui ar bičiuliui.
 
 

Jau tradicine tapusi kasmetinė „Kalėdų mugė“ Kaune kviečia apsilankyti visus kauniečius, jų svečius, nes kiekvienas čia atras tai, ko ieškojo! Kalėdų mugės, kuri vyks gruodžio 18-21 dienomis PLC Mega parodų salėje (2 aukštas), organizatoriai UAB „Ekspozicijų centras“ parengė daug staigmenų, siurprizų, atrakcijų vaikams. 
Jau gruodžio 18 d. Kalėdų mugės atidarymui vadovaus Kalėdų Senelis, kuris kartu su Ąžuolyno meškučių cirku pristatys nuotaikingą programą visai šeimai. Lankytojus žavės pasirodymai su balandžiais, šuniukais ir kačiukais, o meškiukų įvairūs triukai nepaliks nei vieno abejingo. Cirko pasirodymas vyks nuo 16 val.

O koks švenčių laukimas be stebuklo nuojautos, be kvapnių gardumynų, be Kalėdinės eglutės? Mugės lankytojų šiemet lauks ypač didelė dovanų įvairovė: juvelyrikos, keramikos dirbiniai, sveikos gyvensenos, kosmetikos produktai, laisvalaikio prekės, tekstilės ir trikotažo gaminiai, kalėdiniai rankų darbo suvenyrai. Lankytojus žavės interjero detalės bei dovanos iš Maroko, dailios smulkmenos šventinei namų puošybai, subtilūs žaisliukai eglutei, Advento bei Kalėdinės žvakidės, ir žinoma – daugybė kitų idėjų. Mugės naujiena – aukštos kokybės italų gamintojo „Pavoni“ silikonininės kepimo formelės: princesės, katinėliai, eglutės, kalėdinės žvaigždės, meduoliniai žmogeliukai ir kt. Jų pagalba lengvai iškepsite šventinį pyragą. Tiems, kurie dar nespėjo pasirūpinti Kalėdų eglute, ją galės įsigyti tiesiog mugėje. Kalėdų mugėje ne vieną lankytoją nustebins gyvų vorų, skorpionų, šimtakojų  ekspozicija, o drąsiausieji  galės juos ir įsigyti.

Staigmenų lietus nudžiugins ir pačius mažiausius mugės lankytojus, kuriems šiemet pramogų ir atrakcijų nors vežimu vežk. Galėsite stebėti jaunųjų balerinų šokius, muzikos studijos taip pat neleis jums nuobodžiauti ir liūdėti, o mažieji galės linksmintis ant puikaus batuto – Žaibo Makvyno. O šunų dresavimo mokyklos „Reksas“ parodomoji programa pagal teigiamos motyvacijos metodiką sudomins visus gyvūnų mylėtojus.

Na ir žinoma, kokia šventė be Kalėdų Senelio? Didžiausias džiaugsmas vaikų akims ir širdims bus baltabarzdžio apsilankymas ir dovanų dalijimas. Juk Kalėdos – stebuklų metas.

Visi atvykę į „Kalėdų Mugę“ neabejotinai pajus Kalėdinę nuotaiką, gerai praleis laiką ir galės pasirūpinti puikiomis dovanėlėmis savo mylimiausiems.

„Kalėdų mugė“ laukia Jūsų, nepraleiskite progos įsileisti gražių emocijų į savo širdis!

Kalėdų mugės laikas:
gruodžio 18 d. 12-19 val.
gruodžio 19 d. 11-20 val.
gruodžio 20 d. 10-20 val.
gruodžio 21 d. 10-18 val.

Mugės lankymas ir renginiai nemokami.

KVIEČIAME APSILANKYTI!

Mugė vieta: PLC „Mega“ Islandijos pl. 32, parodų salėje, Kaune.


ORGANIZATORIUS: UAB "Ekspozicijų centras"
 
 

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis