LTkatalogas

Gruodžio 1-2 d. - kviečia Kūrybos podiumas Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
KŪRYBOS PODIUMAS tęsia savo tradiciją ir kviečia visus gruodžio 1–2 dienomis į metų kūrybinę šventę. Kviečiame kartu vainikuoti metus, pasidžiaugti pasiekimais, idėjomis, pristatyti save, susipažinti, pabendrauti su kolegomis ir moterimis, kurios vertina jūsų kūrinius. 

 
Kūrėjai ištisus metus kuria, daug dirba dėl mūsų grožio, dalyvauja įvairiose mugėse, bet jie nusipelnė ir šventės sau. Todėl šiais metais šventę vainikuos realus podiumas, kuriuo žengs jūsų numylėti kūrėjai ir žinomi Lietuvoje žmonės. 
 
Net dvi dienas galėsite dalyvauti nemokamuose seminaruose, kūrybinėse dirbtuvėse, į kurias šiais metais atvyks net patys SWAROVSKI kompanijos atstovai. Vyks įspūdinga nemokama fotosesija su JurArt’s, kurioje galės dalyvauti visi. 
 
Dėkojame kūrybingajai Ingai Krasilevičiūtei-Cessnai – vizažistei bei plaukų stilistei, gyvenančiai Vokietijoje ir dirbančiai su garsiais užsienio žurnalais, tarp kurių „Dark Beauty Magazine“, „Italian Vogue“, „Trend Prive Magazine“, ir tarptautiniais aukštosios mados fotografais, už specialiai šių metų kalėdiniam KŪRYBOS PODIUMUI sukurtą portretą.
 
Būtent gruodžio mėnesį bus puiki proga susipažinti su Inga ir dalyvauti ypatingoje fotosesijoje su jos kurtu įvaizdžiu.
 
Kūryba – nepailstama kaip vėjas, nesustabdoma kaip didžiausia jūros banga, ji barsto savo vaisius lyg rudens medžiai savo lapus. Tie išmylėti ir išpuoselėti vaisiai apsigyvena kiekvienuose namuose ir kiekvienoje širdyje.  
 
Sekite informaciją, renginio programa bus paskelbta rugsėjo mėnesį.
Visus dizainerius kviečiame registruotis el. pašto adresu kurybospodiumas@gmail.com 
Taip pat laukiame norinčiųjų pasirodyti ant podiumo, pristatyti savo kurtas kolekcijas.

 

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis