LTkatalogas

Reklaminis skydelis
Balandžio 20-22 d. Kauno senamiestyje vyks Kauno mugė Pavasaris '2018 Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
„Kauno mugė Pavasaris – 2018“, balandžio 20 – 22 dienomis šurmuliuos senamiestyje, kviesdama atrasti ne tik lietuvišką gastronominę įvairovę, tautinio paveldo meistrų, menininkų ir amatininkų sukurtus kūrinius, įdomias, atraktyvias edukacines veiklas, bet ir netikėtas, bendrystę skatinančias, pramogas.
 
 
 
Šiais metais Laisvės alėjoje prasideda rekonstrukcijos darbai, tad  Kauno mugė iš miesto centro keliasi į senamiestį. 
Mugė prasidės nuo  E. Ožeškienės – Vilniaus gatvių sankryžos ir tęsis senamiesčiu iki Rotušės aikštės, M. Valančiaus g. bei A. Jakšto g., bei Kauno pilies ir restorano „Žemyn upe“.
Rotušės aikštėje bus suformuota lietuviškų amatų ir kultūrinio paveldo zona. Čia vyks amatų demonstravimas ir įvairios veiklos, skirtos mugės lankytojams. Muzikantai ir didžėjai,  pasirodymus rengs iš Kauno rotušės balkono tapusio scena.
Pirmą kartą mugėje bus įrengtas „Dizaino paviljonas“, kuriame bursis išskirtiniai rūbų, aksesuarų, papuošalų dizaineriai.
Santakos parko erdvė  bus skirta pristatyti plačią kultūrų įvairovę, kur susipažinti kvies kinų, indų, korėjiečių, afrikiečių ir kt. kultūrų atstovai.
Mugėje  veiks ir augalų zona, kur norintys galės įsigyti medelių, sodonukų ar gėlių.
Prie Kauno pilies veiks zona skirta  vaikams, o rampų zona prie Sporto muziejaus paaugliams, su BMX dviračių kroso, trialo, riedlentininkų, riedutininkų, paspirtukų entuziastų  programomis.
Greta įsikurs automobilių sporto atstovai ir „Lietuvos motociklininkų klubas. Jie ves saugaus eismo paskaitas. Čia pat vyks oro balionų skrydžiai, fakyrų pasirodymai ir vaikščiojimo lynu pamokos.
Kauno senamiesčio ir Rotušės aikštės draugijos surengs sezono atidarymo renginius, su iškilmingomis eisenomis, šokėjų, muzikantų ir populiarių grupių koncertais.

Balandžio 22-ąją minima Pasaulinė Žemės diena, todėl paskutinę mugės dieną organizatoriai žada ypatingų netikėtumų, susijusių su ekologinėmis idėjomis.

 

REKLAMA

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis