LTkatalogas

Žemės ūkio sritis
Rodyti # 
1 www.ekoagros.lt - Ekologinio žemės ūkio sertifikavimas
Sertifikavimas - procedūra, kuri įrodo, kad produkcija (procesas, paslauga) atitinka standarto ar kito norminio dokumento reikalavimus. Ekologinio žemės ūkio sertifikavimas yra šios gamybos sistemos sertifikavimas. Ūkių ir įmonių sertifikavimas yra savanoriškas.
2 www.lzukt.lt - Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnyba
Misija – padėti visiems ūkininkaujantiems pelningai plėtoti savo verslą, nedarant žalos aplinkai, gaminti konkurencingą produkciją, išlikti ir pirmauti rinkos ekonomikos sąlygomis.
3 www.nma.lt - Nacionalinė mokėjimo agentūra
Agentūros veiklos tikslas – Lietuvos Respublikos įstatymų ir kitų teisės aktų nustatyta tvarka įgyvendinti Bendrosios žemės ūkio ir kaimo plėtros politikos priemones Lietuvoje.
4 www.zmmc.lt - Programos LEADER ir žemdirbių mokymo metodikos centras
Programos LEADER ir žemdirbių mokymo metodikos centras (Toliau - Centras) yra žemdirbių, vietos veiklos grupių, kaimo bendruomenių ir kitų žemės ūkio ir kaimo plėtros sektoriuje dirbančių žmonių kvalifikacijos tobulinimo ir tęstinio profesinio mokymo koordinavimo įstaiga. Mokymo centras turi ilgametę veiklos patirtį.
5 www.vic.lt - Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centras
6 www.bendruomenes.lt - Bndruomenių portalas
Kaimo bendruomenių tarpusavio bendravimo skatinimo projektas. Bendruomenių mini puslapiai internete, pranešimai apie bendruomenių įvykius.