LTkatalogas

Reklaminis skydelis
Mokslo ir švietimo įstaigos, mokymo centrai
Sausio 18 d. vyks paroda "Aukštųjų mokyklų mugė" Spausdinti
2017 m. sausio 18 dieną, Žalgirio arenoje, vyks 16-oji „Aukštųjų mokyklų mugė“Mugę organizuoja Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacija bendrajam priėmimui organizuoti (LAMA BPO) kartu su partneriu UAB „Ekspozicijų centras“.
 
 

Renginio tikslas:
* aukštesniųjų klasių moksleivius, mokytojus ir visus, kurie domisi aukštuoju mokslu, supažindinti su aukštųjų mokyklų siekiais ir tikslais, pirmosios ir antrosios pakopos studijų programomis, pasirinkimo galimybėmis ir priėmimo tvarka;
* patarti ir konsultuoti, kokių žinių ir gebėjimų reikia norint studijuoti, kaip pasirengti studijoms. 
Skaityti daugiau...
 
Vasario 23-26 d. vyks Vilniaus knygų mugė 2017 Spausdinti
2017 m. vasario 23 - 26 dienomis vyks "Vilniaus knygų mugė 2017" 
 
 
18-osios Vilniaus knygų mugės tema: Lietuviški ženklai pasaulyje. Artėjančios Vilniaus knygų mugės tema atskleis mugės lankytojui, kiek daug lietuviškų vardų garsina Lietuvą pasaulyje.
 Kaip ir kiekvienais metais, Vilniaus knygų mugė lankytojams pasiūlys plačią kultūrinę programą, kuri per keturias dienas pristatys 400 įvairaus žanro renginių. Čia kaip ir kasmet ne tik susitiks skaitytojai bei rašytojai, bet erdvės turės muzika, diskusijos, meno parodos. 
Skaityti daugiau...
 
Mokymąsi profesinėse mokyklose renkasi daugiau mokinių nei pernai Spausdinti
Liepos pabaigos duomenimis, mokymąsi profesinėse mokyklose jau yra pasirinkę daugiau nei 9,2 tūkst. mokinių, t. y. sulaukta per 700 daugiau priėmimo prašymų nei pernai tuo pat metu.
 
 
„Stojančiųjų į aukštąsias mokyklas skaičius pastaraisiais metais mažėja, o norinčiųjų mokytis profesinėse mokyklose skaičius kasmet auga po 10 proc., arba apie 2 tūkst. jaunuolių, – sako švietimo ir mokslo viceministrė Genoveita Krasauskienė. – Kaip ir praėjusiais metais, šiemet stojantieji į profesinio mokymo įstaigas dažniausiai renkasi grožio ir sveikatos paslaugų, taip pat automechaniko, elektroniko, statybininko-apdailininko, suvirintojo profesijas. Didelio susidomėjimo sulaukia ir šiuolaikiškos programuotojo bei multimedijos paslaugų teikėjo specialybės“.
Skaityti daugiau...
 
Kaip padėti būsimam pirmokui psichologiškai pasiruošti mokyklai? Spausdinti
Nenumaldomai artėjant mokslo metams, Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras pataria, kaip elgtis, kad naujas gyvenimo etapas būsimam pirmokui nekeltų streso. Mokymasis – kokybiškai nauja veikla vaikui, su naujais nepažįstamais žmonėmis, kitokiu gyvenimo ritmu bei dienos režimu. Natūralu, kad tokie pasikeitimai gali sukelti nerimą ar netgi baimę.
 
 

Pasiruošimas mokyklai neapsiriboja vien tik ugdymo įstaigos pasirinkimu ar mokyklinių prekių pirkimu. Tėvai arba globėjai, išleidžiantys į mokyklą savo vaikus, dažnai susimąsto, ar jie jau tam pasirengę. 
Skaityti daugiau...
 
Ministrė A. Pitrėnienė dalyvavo Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro praktinio mokymo bazės atidaryme Spausdinti
Švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė penktadienį dalyvavo Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro praktinio mokymo bazės „Kalbantys sodai“ Pervalkoje atidaryme. Šioje praktinio mokymo bazėje bus rengiami įvairūs mokymai poilsio paslaugų agento, floristikos, apželdinimo, patalpų valymo, smulkaus verslo paslaugų teikėjo ir kitų programų mokiniams.
 
 

„Profesinis mokymas mūsų šalyje iš esmės keičiasi, tampa vis patrauklesnis mūsų jaunimui. Šiandien atidaroma praktinio mokymo bazė yra atsakingai, kruopščiai plėtojamo profesinio mokymo pavyzdys. 
Skaityti daugiau...
 
Didžioji Britanija – kas laukia esamų ir būsimų lietuvių studentų? Spausdinti
Didžiosios Britanijos gyventojų sprendimas palikti Europos Sąjungą, priimtas praėjusio ketvirtadienio referendume, kelia nerimą tiek pradėjusiems studijas, tiek dar tik planuojantiems išvykti lietuviams studentams. Iki šiol jiems, kaip Europos Sąjungos piliečiams, suteiktos finansinės ir praktinės lengvatos sudarė palankias sąlygas studijuoti ir dirbti Didžiojoje Britanijoje. Dėl šalies sprendimo palikti Europos Sąjungą esami ir būsimi studentai baiminasi, kad tokios studijų sąlygos gali jiems nebegalioti.
 
 
Dėl aukštos kokybės studijų ir palankių sąlygų studentams Didžioji Britanija jau ne vienerius metus yra vienas populiariausių Lietuvos abiturientų pasirinkimų, todėl „Brexit“ referendumo rezultatai jiems yra itin svarbūs, nes turės didelės įtakos ne tik britams, bet ir joje gyvenantiems kitų Europos Sąjungos šalių piliečiams.
Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Paskutinis >>

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis