LTkatalogas

Reklaminis skydelis
Mokslo ir švietimo įstaigos, mokymo centrai
Lapkričio 24–25 d. vyks paroda „Mokykla 2017” Spausdinti
Lapkričio 24 - 25 dienomis vyks 7-oji mokyklų įrangos, mokymo priemonių ir technlogijų paroda „Mokykla 2017”
 
 
Paroda MOKYKLA visiems – mokiniams, mokytojams ir tėvams!
Tai svarbiausias Lietuvos švietimo bendruomenės metų renginys. Jame susitinka, mokosi, diskutuoja ir gerąja patirtimi dalijasi mokyklų steigėjai, švietimo centrų ir mokyklų vadovai, verslo įmonių ir nevyriausybinių organizacijų atstovai, mokytojai, mokiniai ir jų tėvai.
Skaityti daugiau...
 
Švietimo ir mokslo ministerija skelbia suaugusiųjų švietimo programų konkursą Spausdinti
Siekdama, kad kuo daugiau suaugusiųjų turėtų galimybių mokytis, Švietimo ir mokslo ministerija skelbia neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi programų rėmimo konkursą. 2017 metais šioms programoms numatoma paskirstyti 290 tūkst. eurų.
 
 

Paraiškas gali teikti universitetai, kolegijos, asociacijos, viešosios įstaigos, trečiojo amžiaus universitetai, bibliotekos, profesinio mokymo įstaigos. Vienai programai numatoma skirti iki 8 tūkst. eurų. Paraiškas finansavimo konkursui galima teikti iki rugpjūčio 25 d.
Skaityti daugiau...
 
Šiemet – rekordinis skaičius stojančiųjų į pedagogikos krypties profesines studijas Spausdinti
Pedagogikos krypties profesinėms studijoms, sulaukusioms itin didelio aukštųjų mokyklų absolventų susidomėjimo, Švietimo ir mokslo ministerija papildomai skyrė 30 valstybės finansuojamų vietų. Jos bus paskirstytos matematikos, informacinių technologijų, chemijos, fizikos, biologijos, geografijos dalykų mokytojams rengti.
 
 

Daugiausia norinčiųjų pritraukė pedagogų rengimo profesinės studijos Vilniaus, Kauno technologijos, Vytauto Didžiojo ir Mykolo Riomerio universitetuose.
Skaityti daugiau...
 
Mokslinių tyrimų rezultatams komercinti – 10 mln. eurų Spausdinti
Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) kartu su Švietimo ir mokslo ministerija kviečia mokslininkus, tyrėjus ir studentus dalyvauti konkurse ir kurti atžalines įmones (ang. k. „spin off“), kurių steigėjas arba vienas iš steigėjų yra mokslo ir studijų institucija.
 
 

Startuoja nauja Mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros (MTEP) rezultatų komercinimo projektų finansavimo priemonė, kuriai iki 2020 metų planuojama skirti daugiau kaip 10 mln. eurų ES struktūrinių fondų investicijų.
„Priemonės, skatinančios mokslinių tyrimų rezultatų komercinimą, yra labai reikalingos siekiant didinti valstybės inovatyvumo potencialą. 
Skaityti daugiau...
 
Moderni profesinių mokyklų infrastruktūra turi būti atverta regionų reikmėms Spausdinti
Švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė ministerijoje susitiko su Tęstinio mokymo centrų asociacijos atstovais.

Pasak ministrės, svarbiausias iššūkis, kylantis šiam mokymo sektoriui – darbo rinkos paklausos ir pasiūlos derinimas.
 
 

„Verslas laukia kvalifikuotų darbuotojų. Iškyla užduotis, kaip greitai, lanksčiai ir kokybiškai parengti reikiamą darbininką. Todėl specialistus rengiančioms įstaigoms būtina glaudžiau bendradarbiauti su savo regiono darbdaviais, kad mokymo programos atitiktų darbo rinkos poreikius, kad būtų rengiami paklausūs ir kvalifikuoti specialistai. 
Skaityti daugiau...
 
Šią vasarą – dar daugiau nemokamų užsiėmimų mokiniams Spausdinti
Daugiau kaip 200 įvairių įstaigų – mokyklų, profesinio rengimo centrų, bibliotekų –  įsijungė į akciją „Atverk duris vasarai“ ir per mokinių atostogas siūlys įdomius nemokamus užsiėmimus vaikams. Kadangi įstaigos ir organizacijos vis dar aktyviai registruojasi, tad registraciją šiemet nutarta pratęsti visą birželį.
 
 
Šiemet įstaigos ir organizacijos paruošė daugybę įvairiausių užsiėmimų, tinkančių skirtingo amžiaus ir nevienodų poreikių vaikams. Pvz., Jeruzalės darbo rinkos mokymo centras kvies į mobilią laboratoriją – infomobilį, kuriame bus rengiami interaktyvūs užsiėmimai inžinerinių mokslų temomis, profesinio orientavimo programa. 
Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Paskutinis >>

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis