LTkatalogas

Reklaminis skydelis
Mokslo ir švietimo įstaigos, mokymo centrai
Panevėžyje atidarytas modernus KTU Technologijų mokymo centras Spausdinti
Vasario 6 d. KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakultete atidarytas modernus Technologijų mokymo centras. Tai pirmasis toks centras šalyje, mokiniams leisiantis susipažinti su technologinėmis specialybėmis, populiarinti šios inžinerinės pakraipos studijas. Centro atidaryme dalyvavo švietimo ir mokslo ministras Dainius Pavalkis.
 
 

Kaip pabrėžia švietimo ir mokslo ministras, pasaulį į priekį veda technologinė pažanga. Todėl tiek jaunimui, tiek mūsų šaliai labai svarbu, kad mokiniai domėtųsi ir rinktųsi studijuoti technologines ir inžinerines specialybes.
Skaityti daugiau...
 
Planuojant 2015 m. priėmimą į aukštąsias mokyklas koncentruojamasi į kokybę Spausdinti
Nors abiturientų skaičius mažėja 3,5 proc., valstybės finansavimas studijoms išlieka toks pats, kaip ir 2014 m. Pirmosios pakopos ir vientisosioms studijoms numatoma per 8 mln. eurų. Valstybės finansavimą studijoms, kaip ir anksčiau, galės gauti apie pusę stojančiųjų.
 
 

Planuojama, kad 2015 m. valstybės finansavimą gaus 14,6 tūkst. pirmakursių. 14,1 tūkst. studijuos valstybės finansuojamose studijų vietose:  7,4 tūkst. universitetuose, 6,7 tūkst. kolegijose. 0,5 tūkst. įstojusiųjų į valstybės nefinansuojamas vietas gaus stipendijas studijų kainai. Taip pat numatoma, kad apie 600 studentų gaus tikslines studijų vietas.
Skaityti daugiau...
 
Kaune atidarytas naujausiomis technologijomis aprūpintas statybininkų rengimo centras Spausdinti
Kauno socialinių paslaugų ir statybos verslo darbuotojų profesinio rengimo centre bus atidarytas modernus Statybos sektorinis praktinio mokymo centras. Nuo šiol čia besimokantys būsimieji specialistai praktinius įgūdžius tobulins dirbdami įranga, kuri naudojama pažangiausiose statybos įmonėse.
 

Naujausia įranga ir visomis reikiamomis mokymo priemonėmis aprūpintose dirbtuvėse ir technologijų kabinetuose bus rengiami mūrininkai, betonuotojai, apdailininkai, pastatų restauratoriai, pastatų šiltintojai, statybos verslo paslaugų teikėjai. Taip pat planuojama rengti stogdengius, statybininkus, termoizoliuotojus. Praktinio mokymo centras aprūpintas mobilia dirbtuvių sistema, leidžiančia prisitaikyti prie kintančių darbo rinkos poreikių.
Skaityti daugiau...
 
Šiauliuose duris atvėrė moderniausia mokymo įranga aprūpintas statybininkų rengimo centras Spausdinti
Šiaulių profesinio rengimo centre atidarytas pirmasis regione  Statybos sektorinis praktinio mokymo centras. Naujausia įranga aprūpintose dirbtuvėse bus rengiami suvirintojai, pastatų inžinerinės įrangos montuotojai, santechnikai, elektromontuotojai, staliai, mūrininkai betonuotojai, apdailininkai, statybos verslo paslaugų teikėjai. Būsimieji specialistai praktikuosis dirbti įranga, kuri naudojama pažangiausiose statybos įmonėse.
 
 
 
„Naujai besikuriantys sektoriniai praktinio mokymo centrai ne tik stiprina praktinį profesinį mokymą, bet ir įtraukia darbdavius į mokymo procesą, kad parengtume darbo rinkai reikalingiausių profesijų darbuotojus. Centruose įrengta pati moderniausia technika, naujausios technologijos -  labai svarbu visa tai efektyviai išnaudoti, atsižvelgiant į darbdavių poreikius. 
Skaityti daugiau...
 
Santakos slėnis – naujas bendradarbiavimo postūmis Lietuvos mokslui ir verslui Spausdinti
Lapkričio 14 d. Kaune kuriamame „Santakos“ slėnyje iškilmingai atidarytas Kauno technologijos universiteto Mokslo ir technologijų centras bei Technologinis verslo inkubatorius. Atidaryme dalyvavo Europos Komisijos narys, atsakingas už tyrimus, mokslą ir inovacijas, Karlosas Moedasas, Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius, švietimo ir mokslo ministras Dainius Pavalkis, kiti svečiai.
 
 
„Kurdami mokslo ir verslo slėnius koncentruojame Lietuvos mokslo potencialą. Mūsų atnaujintos laboratorijos savo įranga nenusileidžia geriausiems Europos mokslo centrams. Sėkmingai startuojantis „Santakos“ slėnis suteiks naują bendradarbiavimo postūmį Lietuvos mokslui ir verslui, o Lietuvos ateičiai – studentams – atvers plačias galimybes atrasti naujas mokslo idėjas ir jas sėkmingai panaudoti kuriant inovacijas“, – sako švietimo ir mokslo ministras prof. Dainius Pavalkis.
Skaityti daugiau...
 
Vilniuje bus atidaryti du nauji sektoriniai profesinio mokymo centrai ir pirmoji profesinė programuotojų mokykla Spausdinti
Rugsėjo 4 d. 12.30 val. Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centre (Kalvarijų g. 159, Vilnius) bus atidaryti du nauji – inžinerinės pramonės ir energetikos – sektoriniai praktinio mokymo centrai. Atidaryme dalyvaus švietimo ir mokslo ministras Dainius Pavalkis.

Inžinerinės pramonės sektorinis praktinio mokymo centras – kol kas vienintelis toks Lietuvoje. Centras įsikūręs dviejose rekonstruotose Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centro patalpose, esančiose Kalvarijų g. ir Lakūnų g. Jis gausiai aprūpintas šiuolaikiškiausia metalo apdirbimo, programinio valdymo ir kitokia įranga.
Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 11 12 13 14 15 16 Sekantis > Paskutinis >>

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis