LTkatalogas

Reklaminis skydelis
Mokslo ir švietimo įstaigos, mokymo centrai
Profesinio mokymo naujovės: stiprinamas ryšys su darbo rinka, įvedamas modulinis mokymas Spausdinti
Švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė patvirtino bendruosius profesinio mokymo planus artimiausiems dvejiems metams. Juose numatytos naujovės – daugiau galimybių profesijos mokytis darbo vietoje, platesnis pameistrystės pasirinkimas, mokymasis moduliais – leis profesiniam mokymui lanksčiau reaguoti tiek į darbdavių, tiek siekiančiųjų įgyti profesiją poreikius.
 
 
 
„Profesiniam mokymui Lietuvoje atveriame dar platesnes galimybes žengti koja kojon su darbo rinka, – sako švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė. – Kviečiame darbdavius aktyviai bendradarbiauti su profesinio mokymo įstaigomis rengiant darbuotojus, o norinčiuosius įgyti profesinių kompetencijų – pasinaudoti lankstesnėmis modulinio mokymo sąlygomis.“
Skaityti daugiau...
 
Lapkričio 6-7 d. vyks paroda MOKYKLA 2015 Spausdinti
2015 m. lapkričio 6 - 7 dienom,is vyks 5-oji mokyklų įrangos, mokymo priemonių ir technologijų paroda "MOKYKLA 2015"
 
 
 
Paroda MOKYKLA — pagrindinis metuose renginys, skirtas visai Lietuvos švietime dalyvaujančiai ir jį kuriančiai bendruomenei. Tai metų įvykis, kuriame susitinka, mokosi ir gerąja patirtimi dalinasi valstybinių švietimo centrų, mokyklų vadovai ir verslo įmonės, mokytojai ir mokiniai, mokinių tėvai ir nevyriausybinių organizacijų atstovai.
 Parodos šūkis - MOKYKLA BE SIENŲ. Praėjusiais metais pirmą kartą sukurta Mokyklos be sienų koncepcija buvo sėkminga ir pasiteisino.
Skaityti daugiau...
 
Klaipėdoje atidarytas unikalus vairuotojų rengimo centras: mokoma važiuoti itin ekstremaliomis sąlygomis Spausdinti
Klaipėdos profesinio mokymo ir reabilitacijos centre  atidarytas aukščiausius europinius reikalavimus atitinkantis antrasis Lietuvoje ir pirmasis Klaipėdos regione Transporto, sandėliavimo ir ryšių praktinio mokymo centras. Čia bus sudarytos sąlygos rengti aukštos kvalifikacijos darbuotojus. Centre numatoma mokyti beveik visų kategorijų vairuotojus, taip pat ir vežančių pavojingus krovinius.
 
 

Praktinio mokymo centras įkurtas daugiau nei 6 hektarų teritorijoje, apie pusę jos užima praktinio  vairavimo mokymo aikštelės specialiems vairavimo įgūdžiams lavinti. Įrengtos dvi slidžios dirbtinės dangos trasos, šiuo metu tokios trasos Baltijos šalyse veikia  tik Panevėžyje. Jose mokysis važinėti ne tik lengvųjų automobilių, bet ir  krovininių automobilių bei autobusų vairuotojai. Būsimi vairuotojai galės įgyti reikalingų įgūdžių automobilius valdyti esant sudėtingoms situacijoms, o jau dirbantys – patobulinti įgūdžius.
Skaityti daugiau...
 
Vilniuje atidarytas Suvirinimo sektorinis praktinio mokymo centras – moderniausias Baltijos šalyse Spausdinti
Balandžio 10 d.  Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centre atidarytas Suvirinimo sektorinis praktinio mokymo centras. Tai kol kas vienintelis toks centras Lietuvoje, kuriame suvirintojai bus rengiami pagal akredituotą tarptautinę suvirintojų mokymo programą. 
 
 

Įkurtas suvirinimo sektorinis praktinio mokymo centras – tai moderniausia Baltijos šalyse suvirintojų profesinio mokymo įstaiga. Čia sukomplektuota unikali įranga, leidžianti parengti aukštos kvalifikacijos tarptautinio masto suvirintojus bei kitus su metalo apdirbimu susijusius darbuotojus.

Šiuo metu Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centre diegiama tarptautinio suvirintojo mokymo programa. 
Skaityti daugiau...
 
Ką daryti, kad rugsėjo 1-oji pirmokui nekeltų streso? Spausdinti
Rugsėjo 1-ąją mokyklos duris pirmą kartą pravers tūkstančiai pirmokų, kuriems ši diena be džiaugsmo atneš ir nerimą, o gal net baimę. Pirmokų tėveliams bei globėjams taip pat prasidės naujas šeimos gyvenimo etapas, keliantis ne tik teigiamas emocijas, bet ir rūpesčius. Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras pataria, kaip tam pasiruošti iš anksto.
 
 
Pasiruošimas mokyklai neapsiriboja vien tik ugdymo įstaigos pasirinkimu ar mokyklinių prekių pirkimu. Tėvai arba globėjai, išleidžiantys į mokyklą savo vaikus, dažnai susimąsto, ar jų atžalos jau tam pasirengusios. 
Skaityti daugiau...
 
Panevėžyje atidarytas modernus KTU Technologijų mokymo centras Spausdinti
Vasario 6 d. KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakultete atidarytas modernus Technologijų mokymo centras. Tai pirmasis toks centras šalyje, mokiniams leisiantis susipažinti su technologinėmis specialybėmis, populiarinti šios inžinerinės pakraipos studijas. Centro atidaryme dalyvavo švietimo ir mokslo ministras Dainius Pavalkis.
 
 

Kaip pabrėžia švietimo ir mokslo ministras, pasaulį į priekį veda technologinė pažanga. Todėl tiek jaunimui, tiek mūsų šaliai labai svarbu, kad mokiniai domėtųsi ir rinktųsi studijuoti technologines ir inžinerines specialybes.
Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 11 12 13 14 15 Sekantis > Paskutinis >>

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis