LTkatalogas

Reklaminis skydelis
Mokslo ir švietimo įstaigos, mokymo centrai
Panevėžyje atidaromas paskutinis iš 42 sektorinių praktinio mokymo centrų Spausdinti
Lapkričio 20 d. 13 val. Panevėžio profesinio rengimo centre atidaromas Statybos sektorinis praktinio mokymo centras. Tai vienintelis statybos srities praktinio mokymo centras Panevėžio krašte. Centre sudarytos visos sąlygos rengti aukštos kvalifikacijos statybininkus, pastatų inžinerinės įrangos derintojus, mechatronikos specialistus, o įsigyta pažangi įranga atitinka darbdavių reikalavimus.
 
 
 
„Centre įkurta moderni bazė, kurioje bus rengiami jauni specialistai, gebantys statyti šiuolaikiškus individualius mūrinius ir medinius namus, atlikti apdailą, instaliuoti signalizaciją, įvesti vandentiekį, apšvietimą. 
Skaityti daugiau...
 
Valstybinėms kolegijoms modernizuoti – 17,5 mln. eurų Spausdinti
2014–2020 m. ES struktūrinio finansavimo etapu atnaujinama 13 valstybinių kolegijų studijų infrastruktūra atitiks moderniam studijų procesui keliamus reikalavimus. Šiam tikslui skiriama 17,535 mln. eurų. Švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė pasirašė įsakymą dėl projektų finansavimo.
 
 

„Rengiant būsimus specialistus būtina atsižvelgti į nuosekliai modernėjančias technologijas ir augančius darbdavių reikalavimus priimamų specialistų kvalifikacijai. Kolegijos – tai regionų aukštojo mokslo centrai, rengiantys darbo rinkai reikalingus specialistus. Tad investuodami į jose siūlomų studijų kokybę plečiame regionų galimybes“, – sako ministrė A. Pitrėnienė.
Skaityti daugiau...
 
Vilniaus rajone – du modernūs profesinio mokymo centrai transporto specialistams Spausdinti
Visai šalia Vilniaus, Bukiškėse, trečiadienį atidaryti iš karto du sektoriniai praktinio mokymo centrai – vienintelis Vilniaus regione ir didžiausias visoje šalyje Modernaus variklinių transporto priemonių techninės priežiūros ir remonto mokymo centras bei Transporto sektorinio praktinio mokymo centras. Už Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir Lietuvos Respublikos biudžeto lėšas iš viso bus įsteigti 42 sektoriniai praktinio mokymo centrai, dabar atidaryta jau 40 centrų.
 
 
„Pastaruoju metu, manau, esu pati laimingiausia iš ministrų, nes dalyvauju nuolatiniame atsinaujinimo procese, kai pilnu pajėgumu pradeda veikti vis daugiau sektorinių praktinio mokymo centrų.
Skaityti daugiau...
 
Klaipėdoje atidaromas pirmasis regione Inžinerinės pramonės praktinis mokymo centras Spausdinti
Klaipėdos laivų statybos ir remonto mokykloje atidaromas Inžinerinės pramonės praktinis mokymo centras.
 
 
Jis įsikūręs atnaujintos mokyklos patalpose. Čia rekonstruotos dirbtuvės, sumontuota  programinė įranga metalo apdirbimui ir simuliacijai, kompiuterinė technika, nauja suvirinimo įranga, sumontuotos  įvairios staklės:  plazminio pjovimo, programinės metalo apdirbimo, universalios metalo apdirbimo, metalo pjovimo, simuliacinės programinės metalo apdirbimo ir kiti įrenginiai.
Skaityti daugiau...
 
Vasario 4-6 d. vyks paroda "Studijos 2016" Spausdinti
2016 m. vasario 4 - 6 dienomis XIV tarptautinė mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda "STUDIJOS 2016"
 
 
 
Tūkstančiai abiturientų ir jaunų žmonių kasmet svarsto ir kuria ateities planus, ieškodami tinkamiausio sprendimo kur mokytis. Jiems ir skirta tarptautinė mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda STUDIJOS, supažindinanti su studijų galimybėmis Lietuvoje ir užsienyje, su reikalingiausiomis profesijomis ir specialybėmis, su karjeros ir verslo perspektyvomis, su stažuotėmis ir sąvanoryste.
Skaityti daugiau...
 
Nebus specialistų – nebus žuvies Spausdinti
Žuvininkystė ir akvakultūros – viena iš perspektyviausių ūkio sričių ne tik Europoje, bet ir pasaulyje. Dėl auginimo ir perdirbimo technologijų pažangos ši sritis turi labai didelę reikšmę žuvų ištekliams. Žuvininkystės srityje trūksta technologinių žinių turinčių specialistų. Problema aktuali ir tvenkininės žuvininkystės, ir modernių uždarų žuvų auginimo sistemų ūkiams, ir žuvų apdirbimo įmonėms.
 
 
Vidaus vandenų žuvininkystė – svarbus Lietuvos ūkio sektorius, turintis didelę ekonominę, ekologinę ir socialinę reikšmę. Ir nors Lietuvoje yra visos galimybės plėtoti šiuolaikinę akvakultūrą, ypač susijusią su uždarųjų sistemų įrengimu, šalies akvakultūros ūkiuose išauginama produkcija ir jos vertė sudaro tik apie 0,1 proc. visos ES produkcijos vertės.
Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Paskutinis >>

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis