LTkatalogas

Reklaminis skydelis
Mokslo ir švietimo įstaigos, mokymo centrai
Kaune atidarytas naujausiomis technologijomis aprūpintas statybininkų rengimo centras Spausdinti
Kauno socialinių paslaugų ir statybos verslo darbuotojų profesinio rengimo centre bus atidarytas modernus Statybos sektorinis praktinio mokymo centras. Nuo šiol čia besimokantys būsimieji specialistai praktinius įgūdžius tobulins dirbdami įranga, kuri naudojama pažangiausiose statybos įmonėse.
 

Naujausia įranga ir visomis reikiamomis mokymo priemonėmis aprūpintose dirbtuvėse ir technologijų kabinetuose bus rengiami mūrininkai, betonuotojai, apdailininkai, pastatų restauratoriai, pastatų šiltintojai, statybos verslo paslaugų teikėjai. Taip pat planuojama rengti stogdengius, statybininkus, termoizoliuotojus. Praktinio mokymo centras aprūpintas mobilia dirbtuvių sistema, leidžiančia prisitaikyti prie kintančių darbo rinkos poreikių.
Skaityti daugiau...
 
Šiauliuose duris atvėrė moderniausia mokymo įranga aprūpintas statybininkų rengimo centras Spausdinti
Šiaulių profesinio rengimo centre atidarytas pirmasis regione  Statybos sektorinis praktinio mokymo centras. Naujausia įranga aprūpintose dirbtuvėse bus rengiami suvirintojai, pastatų inžinerinės įrangos montuotojai, santechnikai, elektromontuotojai, staliai, mūrininkai betonuotojai, apdailininkai, statybos verslo paslaugų teikėjai. Būsimieji specialistai praktikuosis dirbti įranga, kuri naudojama pažangiausiose statybos įmonėse.
 
 
 
„Naujai besikuriantys sektoriniai praktinio mokymo centrai ne tik stiprina praktinį profesinį mokymą, bet ir įtraukia darbdavius į mokymo procesą, kad parengtume darbo rinkai reikalingiausių profesijų darbuotojus. Centruose įrengta pati moderniausia technika, naujausios technologijos -  labai svarbu visa tai efektyviai išnaudoti, atsižvelgiant į darbdavių poreikius. 
Skaityti daugiau...
 
Santakos slėnis – naujas bendradarbiavimo postūmis Lietuvos mokslui ir verslui Spausdinti
Lapkričio 14 d. Kaune kuriamame „Santakos“ slėnyje iškilmingai atidarytas Kauno technologijos universiteto Mokslo ir technologijų centras bei Technologinis verslo inkubatorius. Atidaryme dalyvavo Europos Komisijos narys, atsakingas už tyrimus, mokslą ir inovacijas, Karlosas Moedasas, Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius, švietimo ir mokslo ministras Dainius Pavalkis, kiti svečiai.
 
 
„Kurdami mokslo ir verslo slėnius koncentruojame Lietuvos mokslo potencialą. Mūsų atnaujintos laboratorijos savo įranga nenusileidžia geriausiems Europos mokslo centrams. Sėkmingai startuojantis „Santakos“ slėnis suteiks naują bendradarbiavimo postūmį Lietuvos mokslui ir verslui, o Lietuvos ateičiai – studentams – atvers plačias galimybes atrasti naujas mokslo idėjas ir jas sėkmingai panaudoti kuriant inovacijas“, – sako švietimo ir mokslo ministras prof. Dainius Pavalkis.
Skaityti daugiau...
 
Mokiniams eurą pažinti padės elektroniniai dienynai Spausdinti
Būsimus euro naudotojus – mokinius – esminės žinios apie bendrąją euro zonos valiutą pasieks per jiems įprastus elektroninius dienynus, kurie pakeitė tradicines pažymių knygeles ir popierinius dienynus daugelyje šalies mokyklų.
 
 
„Naujosios technologijos, kurioms jaunoji karta ypač imli, sudaro galimybių gauti informaciją operatyviai ir trumpiausiu keliu. Todėl per elektroninius dienynus mokinius pasieksiančios žinios padės su kaupu atsakyti į jau dabar jiems kylančius klausimus: „Kaip atrodo eurų banknotai? Kokias eurų monetas naudosime? Kaip pasikeis skaitinė prekių ir kišenpinigių išraiška?“ Pažymio už šias žinias niekas nerašys, tačiau be jų – nė žingsnio“ – teigia Lietuvos banko valdybos pirmininkas Vitas Vasiliauskas.
Skaityti daugiau...
 
Profesinėse panoro mokytis rekordinis skaičius pirmakursių, populiariausia specialybė – informacinės technologijos Spausdinti
Baigėsi priėmimas į profesines mokyklas. Jose mokytis panoro  21,4  tūkst. asmenų, tai 12 proc. daugiau nei buvo planuota priimti.  Pernai buvo priimta 21,2 tūkst. asmenų,  arba dešimtadaliu daugiau planuoto skaičiaus.
 
 

„Prasidėjusi profesinio mokymo pertvarka: iš esmės atnaujinama mokymo bazė, naujos mokymo programos, gerinama mokymo kokybė, užtikrinamas bendrojo ugdymo ir profesinio mokymo prieinamumas – tai stiprūs postūmiai jaunimui rinktis profesines mokyklas ir  geras ženklas darbo rinkai, kuri labai laukia aukštos kvalifikacijos profesionalų,“- sako švietimo ir mokslo viceministrė Genoveita Krasauskienė.
Skaityti daugiau...
 
Atnaujintoje Priešmokyklinio ugdymo bendrojoje programoje akcentuojami socialiniai, pažintiniai, kūrybiniai, mąstymo gebėjimai Spausdinti
Priešmokyklinio ugdymo specialistai teigia, kad, ugdant būsimuosius pirmokus,  ypač svarbu suformuoti socialinius gebėjimus: mokėjimą bendrauti su bendraamžiais ir suaugusiais, susikaupti, būti pakankamai savarankiškam ir atsakingam. Į šiuos gebėjimus ir orientuota atnaujinta Priešmokyklinio ugdymo bendroji programa.
 
Pasak švietimo ir mokslo viceministrės Genoveitos Krasauskienės, į priešmokyklinį ugdymą ateina vis daugiau vaikų, kurie turi skirtingus ugdymosi poreikius, taip pat keliami nauji reikalavimai mokinių pasiekimų kokybei bendrajame ugdyme, todėl buvo svarbu atnaujinti pačią ugdymo programą.
Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Paskutinis >>

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis