LTkatalogas

Reklaminis skydelis
Mokslo ir švietimo įstaigos, mokymo centrai
Klaipėdoje atidaromas pirmasis regione Inžinerinės pramonės praktinis mokymo centras Spausdinti
Klaipėdos laivų statybos ir remonto mokykloje atidaromas Inžinerinės pramonės praktinis mokymo centras.
 
 
Jis įsikūręs atnaujintos mokyklos patalpose. Čia rekonstruotos dirbtuvės, sumontuota  programinė įranga metalo apdirbimui ir simuliacijai, kompiuterinė technika, nauja suvirinimo įranga, sumontuotos  įvairios staklės:  plazminio pjovimo, programinės metalo apdirbimo, universalios metalo apdirbimo, metalo pjovimo, simuliacinės programinės metalo apdirbimo ir kiti įrenginiai.
Skaityti daugiau...
 
Vasario 4-6 d. vyks paroda "Studijos 2016" Spausdinti
2016 m. vasario 4 - 6 dienomis XIV tarptautinė mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda "STUDIJOS 2016"
 
 
 
Tūkstančiai abiturientų ir jaunų žmonių kasmet svarsto ir kuria ateities planus, ieškodami tinkamiausio sprendimo kur mokytis. Jiems ir skirta tarptautinė mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda STUDIJOS, supažindinanti su studijų galimybėmis Lietuvoje ir užsienyje, su reikalingiausiomis profesijomis ir specialybėmis, su karjeros ir verslo perspektyvomis, su stažuotėmis ir sąvanoryste.
Skaityti daugiau...
 
Nebus specialistų – nebus žuvies Spausdinti
Žuvininkystė ir akvakultūros – viena iš perspektyviausių ūkio sričių ne tik Europoje, bet ir pasaulyje. Dėl auginimo ir perdirbimo technologijų pažangos ši sritis turi labai didelę reikšmę žuvų ištekliams. Žuvininkystės srityje trūksta technologinių žinių turinčių specialistų. Problema aktuali ir tvenkininės žuvininkystės, ir modernių uždarų žuvų auginimo sistemų ūkiams, ir žuvų apdirbimo įmonėms.
 
 
Vidaus vandenų žuvininkystė – svarbus Lietuvos ūkio sektorius, turintis didelę ekonominę, ekologinę ir socialinę reikšmę. Ir nors Lietuvoje yra visos galimybės plėtoti šiuolaikinę akvakultūrą, ypač susijusią su uždarųjų sistemų įrengimu, šalies akvakultūros ūkiuose išauginama produkcija ir jos vertė sudaro tik apie 0,1 proc. visos ES produkcijos vertės.
Skaityti daugiau...
 
Alytaus profesinio rengimo centre buvo atidarytas Inžinerinės pramonės sektorinis praktinio mokymo centras Spausdinti
Ministrė A. Pitrėnienė: Inžinerinės pramonės praktinio mokymo centras turi dirbti nuo ryto iki pat nakties.
Lietuvoje duris atvėrė jau 31 sektorinio praktinio mokymo centras. Pasitelkiant naujausią įrangą ir modernias laboratorijas Alytaus profesinio rengimo centre bus ruošiami inžinerinės pramonės sektoriui reikalingi kvalifikuoti darbuotojai. 
 
 

„Pažangios technologijos sudarys puikias sąlygas mokytis ir tobulėti mokiniams, mokytojams bei darbdaviams, – sakė Inžinerinės pramonės sektorinio praktinio mokymo centro atidaryme dalyvavusi švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė.
Skaityti daugiau...
 
Tokio Statybos praktinio mokymo centro Telšiams galėtų pavydėti daugelis Spausdinti
Tokio modernaus statybininkams rengti skirto praktinio mokymo centro Žemaitija dar neturėjo. Penktadienį Telšių regioninio profesinio mokymo centre pradėjo veikti Statybos sektorinio praktinio mokymo centras. Atidaryme dalyvavusi švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė džiaugėsi, kad profesinis mokymas šalyje vis populiarėja, o kartu daugėja tokių naujausia įranga aprūpintų centrų.
 
 
„Būsimieji specialistai praktikuosis dirbti pažangiausiose statybos įmonėse naudojama įranga: įrankiais ir prietaisais iš Švedijos, Vokietijos, JAV, Austrijos, Japonijos. Tokių modernių dirbtuvių, laboratorijų Telšiams gali pavydėti net verslininkai, dirbantys statybos srityje. Džiaugiuosi, kad Žemaitijos sostinė nuo šiol turės tokį sektorinį praktinio mokymo centrą“, - kalbėjo švietimo ir mokslo ministrė A. Pitrėnienė.
Skaityti daugiau...
 
Jaunimo susidomėjimas profesiniu mokymu neslūgsta Spausdinti
Auga pretendentų į profesines mokyklas skaičius: rugpjūčio vidurio duomenimis, šiemet profesinėse pageidauja mokytis 5 proc. daugiau pirmakursių nei pernai tuo pačiu metu. Mokytis darbo rinkoje paklausaus amato jau pareiškė norą beveik 13 tūkstančių moksleivių. Nors priėmimas dar tęsis iki rugsėjo, keletas profesinių mokyklų jau perpildytos.
 

„Džiaugiuosi, kad vis daugiau jaunų žmonių kryptingai renkasi profesines mokyklas. Pamažu turi formuotis sveika specialistų rengimo sistema, kai jaunimas pirmiausia įgyja profesiją ir tik po to, jei nori, siekia bakalauro ir magistro“, – sako švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė.
Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Paskutinis >>

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis