LTkatalogas

Reklaminis skydelis
Vasario 23-26 d. vyks Vilniaus knygų mugė 2017 Spausdinti
Mokslo ir švietimo įstaigos, mokymo centrai
2017 m. vasario 23 - 26 dienomis vyks "Vilniaus knygų mugė 2017" 
 
 
18-osios Vilniaus knygų mugės tema: Lietuviški ženklai pasaulyje. Artėjančios Vilniaus knygų mugės tema atskleis mugės lankytojui, kiek daug lietuviškų vardų garsina Lietuvą pasaulyje.
 Kaip ir kiekvienais metais, Vilniaus knygų mugė lankytojams pasiūlys plačią kultūrinę programą, kuri per keturias dienas pristatys 400 įvairaus žanro renginių. Čia kaip ir kasmet ne tik susitiks skaitytojai bei rašytojai, bet erdvės turės muzika, diskusijos, meno parodos. 

RENGINIŲ PROGRAMA

Vaikų literatūros salėje bus pristatomos Lietuvos ir užsienio leidėjų knygos, skirtos vaikams ir paaugliams. Vaikai čia taip pat galės žaisti ir skaityti, o jiems skirti renginiai vyks specialiai įrengtoje scenoje.
          

Dailininkės Sigutės Chlebinskaitės rengiamoje Kūrybinėje studijoje “Tu gali sukurti knygą” ir maži, ir dideli kviečiami dalyvauti interaktyviose dirbtuvėse, skaitymuose, susitikimuose su knygų vaikams kūrėjais, iliustruotojais iš Lietuvos ir užsienio.
          

Forumas–LRT studija. Nuolatinis mugės partneris - Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija - tiesiogiai iš mugės transliuos radijo laidas, filmuos renginius ir interviu su rašytojais, kurs TV reportažus. Forume, kaip ir kasmet, susitinks ir diskutuos Diskusijų klubo dalyviai, garsūs Lietuvos ir užsienio kultūros, meno ir mokslo žmonės. Tai rimtų temų, intelektualaus pokalbio erdvė.
         

Muzikos salė. Renginio organizatorė Lietuvos gretutinių teisių asociacija AGATA ir šiais metais kviečia visus į jau tradicine tapusią muzikinę mugės erdvę, kurioje savo naujausius albumus, vinilo plokšteles, koncertinius turus pristatys garsiausi Lietuvos muzikantai. Mugės lankytojai turės galimybę ne tik įsigyti naujausius muzikinius įrašus ar bilietus į koncertus, bet svarbiausia galės betarpiškai pabendrauti su mylimiausiais muzikos kūrėjais ir atlikėjais, kurie gerbėjų lauks savo stenduose ir muzikinių pokalbių metu.
         

Bibliotekų erdvė, kuriama Lietuvos bibliotekininkų, pristato atvirą ir kitokią biblioteką be sienų. Tai dar viena bendravimo, skaitymo ir renginių erdvė visiems mugės lankytojams.
  

Mugės darbo laikas:
Ketvirtadienis, vasario 23 d. - BIČIULIŲ DIENA - 10.00-19.00 val.
Penktadienis, vasario 24 d. - ILGASIS PENKTADIENIS - 10.00-21.00 val.
Šeštadienis, vasario 25 d. - NEKASDIENIAI PASIMATYMAI - 10.00-21.00 val.
Sekmadienis, vasario 26 d. - ŠEIMOS SEKMADIENIS - 10.00-17.00 val.


Kviečiame mokinių ir mokytojų grupes nuo 10 asmenų įsigyti grupės bilietus. Kaina vienam asmeniui - 2,5 Eur

Parodos vieta:
Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Laisvės pr. 5, Vilnius. Parodų salės 3, 4, 5. 
 

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis