LTkatalogas

Reklaminis skydelis
Lapkričio 24–25 d. vyks paroda „Mokykla 2017” Spausdinti
Mokslo ir švietimo įstaigos, mokymo centrai
Lapkričio 24 - 25 dienomis vyks 7-oji mokyklų įrangos, mokymo priemonių ir technlogijų paroda „Mokykla 2017”
 
 
Paroda MOKYKLA visiems – mokiniams, mokytojams ir tėvams!
Tai svarbiausias Lietuvos švietimo bendruomenės metų renginys. Jame susitinka, mokosi, diskutuoja ir gerąja patirtimi dalijasi mokyklų steigėjai, švietimo centrų ir mokyklų vadovai, verslo įmonių ir nevyriausybinių organizacijų atstovai, mokytojai, mokiniai ir jų tėvai.

Parodoje gyvai ir interaktyviai pristatomi ugdymo(si) metodai, paslaugos švietimui, demonstruojamos naujausios mokymo(si) priemonės ir technologijos, aptariami mokyklose realiai veikiantys pavyzdžiai ir sėkmės istorijos.

Parodoje MOKYKLA 2017 bus tęsiama Geros Mokyklos tema, skatinanti pagalvoti apie savo mokyklą, padrąsinanti ir įkvepianti pažvelgti į mokyklą naujai.

Gera Mokykla pirmiausiai prasideda nuo bendruomenės, kuri peržengia įprastinės mokyklos bendruomenės ribas, kurioje gimsta netikėčiausios idėjos ir kurios nariams yra priimtini besikeičiantys vaikų gyvenimo „trendai“. Todėl šių metų parodoje bus akcentuojamas šiuolaikiškas mokymas(is), bus ieškoma atsakymų į esminius ugdymo klausimus.

Parodoje:
• Interaktyvi ir įtraukianti parodos ekspozicija.
• Atradimų Laboratorijų erdvė - tampanti gražia parodos tradicija, ir kasmet pristatanti naujas kūrybines tiriamąsias veiklas.
Veiks 8 Atradimų Laboratorijos: AHHAA laboratorija, Prieskonių laboratorija / Žiogelio laboratorija, Matomo ir nematomo laboratorija/ Katino Molio laboratorija, Gyvenimo visuomenėje laboratorija / Išmaniųjų namų laboratorija, Žemynos laboratorija, Mažųjų laboratorija, Gamtamokslinių tyrimų laboratorija, Žurnalistikos laboratorija/ Menų ir architektūros laboratorija.

Plati renginių ir užsiėmimų programa jau netrukus.
• Išskirtinė galimybė pamatyti vienintelio Lietuvoje rankų šešėlių teatro „Budrugana Lietuva“ spektaklį „Keturi metų laikai“. Tai rankų šešėlių spektaklis skirtas visiems nuo 3 iki 103 metų.
• Mokslo šou ir kiti pasirodymai renginių scenoje.
• Aktyvių pramogų zona „Jokių kliūčių”. Moksleivių, jų tėvelių, mokytojų ir net direktorių laukia klastingasis, iš kojų verčiantis pripučiamas „Eliminatorius“, daug gerų emocijų sukeliantis „Bėgtraukis“ ir kitos puikios užduotys. Čia ras, ką veikti net ir tiems, kurie nemėgsta tradicinių kūno kultūros pamokų.
• Mokytojų kambarys – neformali susitikimų vieta mokytojams ir ne tik.

Su parodos MOKYKLA bilietu taip pat galėsite aplankyti parodą VAIKŲ ŠALIS.
 
Parodos vieta: Lietuvos parodų ir kongresų centras „Litexpo“. Laisvės pr. 5, Vilnius. Parodų salės 3, 4. 

Daugiau informacijos apie parodas: www.litexpo.ltwww.litexpo.lt
 

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis