LTkatalogas

Reklaminis skydelis
Medicinos įstaigos, viešosios, privačios
Profesionalus dantų balinimas lazeriu BIOLAZE Spausdinti
G. Vizgaičio odontologijos klinikoje dantų balinimo procedūros atliekamos ypač moderniu EPIC lazeriu. Tai naujausias ir pažangiausias pasaulyje pirmaujančios Biolase kompanijos gaminys. Moksliniais tyrimais įrodyta, kad balinimas EPIC lazeriu dantims nekenkia, nes balinimo priemonių rūgštingumo lygis (pH) yra neutralus. Klinikiniai tyrimai parodė, kad dantų balinimas nekeičia danties emalio struktūros. 

 
Lanksčios kainos, malonus aptarnavimas bei kokybiškos paslaugos tai mūsų vizitinė kortelė. 
Skaityti daugiau...
 
Kaune duris atvėrė diagnostikos centras su moderniausiu magnetinio rezonanso aparatu Spausdinti
Liepos 31 d. Kaune duris atvėrė naujas medicinos diagnostikos centrų tinklo „Affidea Lietuva“ padalinys, kuriame įrengtas moderniausias Lietuvoje 1,5 T stiprumo magnetinio rezonanso tomografijos (MRT) aparatas. Šis įrenginys – pirmas privatus aparatas Lietuvoje, sudarysiantis galimybę atlikti viso kūno MRT tyrimus, širdies MRT tyrimus, taip pat tirti kūdikius ir vaikus.  
 
 
„Įrenginys išplės medicinos diagnostikos galimybes šalyje: jo dėka bus galima atlikti nišinius tyrimus širdies ligomis sergantiems žmonėms. Be to, šiuo aparatu bus galima tirti vaikus ir kūdikius su specialiai pritaikyta programine įranga“, – sako „Affidea Lietuva“ vadovas Vitalijus Orlovas.
Skaityti daugiau...
 
Normali kraujotaka - ilgas ir sveikas gyvenimas Spausdinti
Treniruoklis "Samozdrav", tai naujausių technologijų pagrindu sukurtas prietaisas, padedantis atkurti kraujotaką ir stiprinti žmogaus sveikatą suvartojant mažiau vaistų.
 
 

Hipertonija, išeminė širdies liga, astma, nemiga, alergija, diabetas, migrena, artritas... Šiomis ir kitomis ligomis vyresniame amžiuje susergama dažnai. Dėl ko žmonės suserga tokiomis ligomis? Serga, todėl, kad mažiau juda, neteisingai maitinasi, patiria stresus, negalavimus paveldi. Pastebėję negalavimus žmonės dažniau griebiasi vaistų, kurių pasirinkimas ir pasiekiamumas yra didžiulis, tačiau nauda dažnai laikina, o šalutinis neigiamas poveikis ilgalaikis. 
Skaityti daugiau...
 
Periodonto ligų gydymas odontologiniu lazeriu! Spausdinti
Daugeliui pacientų apsilankymai pas gydytoją odontologą kelia stresą, ypač jei reikia atlikti net menkiausią chirurginę procedūrą. Nuo šiol chirurginis, periodontologinis gydymas daug greitesnis, patogesnis ir sukelia daug mažiau diskomforto pacientui, o gydytojas gali džiaugtis greitu, efektyviu gydymui ir puikiais rezultatais.
 
 
Elexxion AG – Vokietijos rinkos lyderė, viena pirmaujančių kompanijų pasaulyje odontologinių lazerių pardavimuose dėl itin plataus lazerių spektro pasirinkimo ir lazerių techninių savybių pritaikymo odontologijos praktikoje. Elexxion Pico lazeris spinduliuoja 810nm ilgio lazerio šviesą, kuri geriausiai veikia į melaniną ir hemoglobiną (pigmentus), todėl atliekamos minkštųjų audinių procedūros tikslios, greitos ir paprastos.
Skaityti daugiau...
 
Santariškių klinikose pradeda veikti peritoninės dializės kabinetas Spausdinti
Šiuo metu Lietuvoje dialize gydomi apie 1400 pacientų. Nuo seno susiklostė taip, jog hemodializė - tradicinis gydymo būdas lėtine inkstų liga sergantiems žmonėms, nors jau prieš 20 metų Lietuvoje pradėta taikyti ir peritoninė dializė.
 
 

„Pakaitinis inkstų gydymas – tiek hemodializė, tiek peritoninė dializė - turi būti taikomi laikantis principo „gydymo būdą pritaikyti pacientui“, o ne „pacientą pritaikyti gydymo būdui“. Taip atsižvelgiama į paciento medicininę ir ekonominę situaciją, gyvenimo būdą. 
Skaityti daugiau...
 
Organų donorystei „Taip” pareiškė jau 21 tūkstantis Lietuvos gyventojų Spausdinti
Kaip informuoja Nacionalinis transplantacijos biuras prie Sveikatos apsaugos ministerijos, iki šių metų birželio Lietuvoje sutikimą po savo mirties tapti organų ir (ar) audinių donorais buvo išreiškę jau daugiau kaip 21 tūkstantis žmonių.
 
 

2318 gyventojų šią savo valią išsakė, sutikimą užpildę elektroniniu būdu. Iš 21 089 žmonių, pasiryžusių po mirties paaukoti savo organus ir (ar) audinius donorystei, net 65 proc. (13 683) – moterų ir 35 proc. (7806) – vyrų.
Labiausiai organų donorystės idėjai pritaria 18-30 metų jaunimas – šios amžiaus grupės gyventojai pasirašė 11 969 sutikimus. 
Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Paskutinis >>

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis