LTkatalogas

Reklaminis skydelis
Medicinos įstaigos, viešosios, privačios
Pasirūpinkite savo šypsena! Spausdinti
Burnos higiena - viena būtiniausių procedūrų, kurią visi privalome atlikti! Taip dantukai ilgiau išlieka gaivesni, užkertamos jų ligų galimybės. 
 
 

Burnos higiena - nuolatinė apsauga nuo ėduonies ir periodontito. Šias ligas sukelia bakterijos, kurios "įsikuria" ant danties paviršiaus ir dantenų vagelėje. Jos paverčia cukrų ir kitus angliavandenius į rūgštis, kurios ardo dantų struktūrą. Ilgalaikės visiems žinomos pasekmės - dantų "skylės", dantenų ir aplinkinių audinių susirgimai, kuriems stipriai pažengus dantys prarandami. 
Skaityti daugiau...
 
Lapkričio 14-oji Pasaulinė diabeto ir Jungtinių Spausdinti
Nuo 1991 m. kasmet lapkričio 14-ąją minima Pasaulinė diabeto diena (PDD), kurios tikslas – atkreipti visuomenės ir vyriausybių dėmesį į šią ligą, jos komplikacijas, prevenciją ir ligos kontrolę, įskaitant mokymą ir informaciją įvairiomis žiniasklaidos priemonėmis. 2014–2016 m. tema – „Sveika gyvensena ir diabetas“, šūkis – „Veikime šiandien, kad pakeistume rytojų“.
 Pasaulinė diabeto diena yra oficialiai pripažinta Jungtinių Tautų (toliau – JT) diena, kuri minima nuo 2007 metų. Tai paskelbė JT Generalinė Asamblėja, 2006 m. gruodžio 20 dieną pasirašydama rezoliuciją 61/225. Šia svarbia rezoliucija pripažinta, kad diabetas yra „lėtinė, sunki ir brangiai kainuojanti liga, sukelianti sunkias komplikacijas, kurios daro žalą šeimoms, valstybėms ir visam pasauliui.“
 
 
Kas yra diabetas?
Skaityti daugiau...
 
Profesionalus dantų balinimas lazeriu BIOLAZE Spausdinti
G. Vizgaičio odontologijos klinikoje dantų balinimo procedūros atliekamos ypač moderniu EPIC lazeriu. Tai naujausias ir pažangiausias pasaulyje pirmaujančios Biolase kompanijos gaminys. Moksliniais tyrimais įrodyta, kad balinimas EPIC lazeriu dantims nekenkia, nes balinimo priemonių rūgštingumo lygis (pH) yra neutralus. Klinikiniai tyrimai parodė, kad dantų balinimas nekeičia danties emalio struktūros. 

 
Lanksčios kainos, malonus aptarnavimas bei kokybiškos paslaugos tai mūsų vizitinė kortelė. 
Skaityti daugiau...
 
Kaune duris atvėrė diagnostikos centras su moderniausiu magnetinio rezonanso aparatu Spausdinti
Liepos 31 d. Kaune duris atvėrė naujas medicinos diagnostikos centrų tinklo „Affidea Lietuva“ padalinys, kuriame įrengtas moderniausias Lietuvoje 1,5 T stiprumo magnetinio rezonanso tomografijos (MRT) aparatas. Šis įrenginys – pirmas privatus aparatas Lietuvoje, sudarysiantis galimybę atlikti viso kūno MRT tyrimus, širdies MRT tyrimus, taip pat tirti kūdikius ir vaikus.  
 
 
„Įrenginys išplės medicinos diagnostikos galimybes šalyje: jo dėka bus galima atlikti nišinius tyrimus širdies ligomis sergantiems žmonėms. Be to, šiuo aparatu bus galima tirti vaikus ir kūdikius su specialiai pritaikyta programine įranga“, – sako „Affidea Lietuva“ vadovas Vitalijus Orlovas.
Skaityti daugiau...
 
Normali kraujotaka - ilgas ir sveikas gyvenimas Spausdinti
Treniruoklis "Samozdrav", tai naujausių technologijų pagrindu sukurtas prietaisas, padedantis atkurti kraujotaką ir stiprinti žmogaus sveikatą suvartojant mažiau vaistų.
 
 

Hipertonija, išeminė širdies liga, astma, nemiga, alergija, diabetas, migrena, artritas... Šiomis ir kitomis ligomis vyresniame amžiuje susergama dažnai. Dėl ko žmonės suserga tokiomis ligomis? Serga, todėl, kad mažiau juda, neteisingai maitinasi, patiria stresus, negalavimus paveldi. Pastebėję negalavimus žmonės dažniau griebiasi vaistų, kurių pasirinkimas ir pasiekiamumas yra didžiulis, tačiau nauda dažnai laikina, o šalutinis neigiamas poveikis ilgalaikis. 
Skaityti daugiau...
 
Periodonto ligų gydymas odontologiniu lazeriu! Spausdinti
Daugeliui pacientų apsilankymai pas gydytoją odontologą kelia stresą, ypač jei reikia atlikti net menkiausią chirurginę procedūrą. Nuo šiol chirurginis, periodontologinis gydymas daug greitesnis, patogesnis ir sukelia daug mažiau diskomforto pacientui, o gydytojas gali džiaugtis greitu, efektyviu gydymui ir puikiais rezultatais.
 
 
Elexxion AG – Vokietijos rinkos lyderė, viena pirmaujančių kompanijų pasaulyje odontologinių lazerių pardavimuose dėl itin plataus lazerių spektro pasirinkimo ir lazerių techninių savybių pritaikymo odontologijos praktikoje. Elexxion Pico lazeris spinduliuoja 810nm ilgio lazerio šviesą, kuri geriausiai veikia į melaniną ir hemoglobiną (pigmentus), todėl atliekamos minkštųjų audinių procedūros tikslios, greitos ir paprastos.
Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Paskutinis >>

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis