LTkatalogas

Reklaminis skydelis
Medicinos įstaigos, viešosios, privačios
Nuo kitų metų Visuomenės sveikatos stiprinimo fondui - dvigubai daugiau lėšų Spausdinti
Ministrų kabinetas pritarė Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) siūlymui didinti Visuomenės sveikatos stiprinimo fondo finansavimą, todėl nuo kitų metų šis fondas didėja dvigubai – nuo 1,34 mln. eurų iki 2,68 mln. eurų. Tai reiškia, kad bus galima užtikrinti geresnę informacijos sklaidą, visuomenės švietimą, prevencinių projektų įgyvendinimą ir organizuoti reikalingiausius tyrimus visuomenės sveikatos srityje.
 
 
Taigi nutarta, kad Visuomenės sveikatos stiprinimo fondui sudaryti nuo 2018 m. būtų skiriama 0,5 proc. faktinių įplaukų, gautų už alkoholinių gėrimų, tabako bei azartinių lošimų akcizą. Iki šiol fondą sudarydavo tik lėšos, gautos už alkoholinius gėrimus.
Skaityti daugiau...
 
Spąstai mūsų buityje Spausdinti
Alergija – šio amžiaus liga? Dėl daugybės alergizuojančių medžiagų esančių ne vien tik maiste, mūsų buityje, bet ir visoje aplinkoje, pastaruoju metu žymiai išaugo nuo alergijos kenčiančių žmonių skaičius. Taigi kaip kovoti su alergija bei ją sukeliančiais dirgikliais?
 
 

Buityje pagrindinis alergenas yra dulkių erkutės. Jų dauginimąsi bei egzistavimą lemia trys pagrindiniai veiksniai: drėgmė, tinkama temperatūra ir maistas. Temperatūra nulemia erkučių gyvybinę veiklą, kai šilta, jos dauginasi labai sparčiai, o drėgmė prailgina jų gyvenimo trukmę. 
Skaityti daugiau...
 
Kovo 17-19 d. vyks paroda "Sveikata" Spausdinti
2017 m. kovo 17 - 19 dienomis Klaipėdoje vyks paroda "Sveikata 2017"

 
Tai - renginys, skatinantis plėsti ir stiprinti savo verslą, dalintis patirtimi, pristatyti prekinius ženklus ir jų naujoves, bei padėti vieni kitiems spręsti aktualiausias šių dienų problemas.
Parodos tematikos: Tradicinė ir netradicinė medicina, sveika gyvensena
Skaityti daugiau...
 
Ką turėtume žinoti apie glaukomą? Spausdinti
Akis – tai jutimo organas, kuris žmogui teikia daugiausiai informacijos ir padeda palaikyti ryšį su išoriniu pasauliu. Regėjimo netekimas yra didelė nelaimė ir negalia.
 
 

Kas yra glaukoma?
Glaukoma – lėtinė akių liga. Ją sukelia padidėjęs akies vidinis spaudimas, dėl kurio sutrinka skysčių tekėjimas akyje ir todėl pažeidžiamas regos nervas ir tinklainės ląstelės. 
 Akis turi priekinę ir užpakalinę kameras, kurias užpildo skystis – vandeninis druskų ir maisto medžiagų tirpalas. Jis maitina lęšiuką ir rageną, pašalina medžiagų apykaitos produktus.
Skaityti daugiau...
 
Nėštumas be alkoholio lašo! Spausdinti
Rugsėjo 9-ąją pasaulyje minima Vaisiaus alkoholio sindromo diena (VAS). Ši diena pasirinkta ne veltui, mat devinto mėnesio devinta diena simbolizuoja devynis nėštumo mėnesius, per kuriuos moteris turi nevartoti alkoholinių gėrimų.
Antrą kartą Lietuvoje minint Pasaulinę Vaisiaus alkoholio sindromo dieną, Vilniaus universiteto Medicinos fakultetas, Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas bei Lietuvos medicinos studentų asociacija kviečia susitikti Lukiškių aikštėje Vilniuje š.m. rugsėjo 8 d. 11 val.
 
 

Kartu stebėsime šokančius studentus, triukus atliekančius parkourininkus. Visi susirinkusieji turės galimybę pasitikrinti ir atnaujinti savo žinias apie vaisiaus alkoholio sindromą viktorinoje. 
Skaityti daugiau...
 
Apie SPA procedūras su Kangalo žuvelėmis Spausdinti
Vis daugiau žmonių, kuriems diagnozuota žvynelinė (gr. psoriasis), neurodermitas, egzema yra nusivylę ne visuomet veiksmingu, dažnai brangiu, trumpalaikiu vaistų poveikiu, kurie dažnai turi ir neigiamus šalutinius poveikius organizmui. 
 

Todėl mūsų bendrovė, minėtoms ligoms gydyti pasirinko ir savo pacientams siūlo pačius natūraliausius, pačios gamtos sukurtus metodus, NETURINČIUS JOKIŲ NEIGIAMŲ ŠALUTINIŲ POVEIKIŲ! Tai yra Turkijos žuvelės Garra Rufa.
Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Paskutinis >>

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis