LTkatalogas

Reklaminis skydelis
Medicinos įstaigos, viešosios, privačios
Kaip išvengti krūties vėžio? Spausdinti
Krūties vėžys yra dažniausiai moterimis nustatomas piktybinis navikas ir dažniausia jų mirties nuo vėžio priežastis Lietuvoje ir kitose šalyse. Kasmet ši liga pirmą kartą nustatoma daugiau kaip 1300 šalies moterų. Todėl Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centro Neinfekcinių ligų profilaktikos skyrius nori dar kartą priminti, ką reikėtų daryti, kad išvengtumėte krūties vėžio.
 
 
 
Krūties vėžį lemiantys rizikos veiksniai: 
• Nutukimas; 
• Krūties vėžio atvejai šeimoje; 
• Jonizuojančioji spinduliuotė; 
• Piktnaudžiavimas alkoholiu; 
Skaityti daugiau...
 
Pirmą kartą Lietuvoje atliktos operacijos metu Santariškių klinikose pacientei grąžintas regėjimas Spausdinti
Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų Akių ligų bei Neurochirurgijos centrų medikai atliko regos nervo fenestracijos arba dekompresijos operaciją. Klinikų medikų žiniomis tokia operacija tiek Lietuvoje, tiek Baltijos valstybėse atlikta pirmą kartą.
 
 

Pirmą kartą tokią procedūrą pasaulyje 1872 metais aprašė Louis De Wecker – prancūzų oftalmologas (akių ligų gyd.). Tai chirurginė procedūra, atliekama tam, kad būtų sumažintas regos nervo suspaudimas. Šiuolaikinių tyrimų duomenimis, regos nervo fenestracijos arba dekompresijos operacija gali sustabdyti regos netekimą ir jį sugrąžinti, jei to priežastis – padidėjęs galvospūdis.
Skaityti daugiau...
 
Pasirūpinkite savo šypsena! Spausdinti
Burnos higiena - viena būtiniausių procedūrų, kurią visi privalome atlikti! Taip dantukai ilgiau išlieka gaivesni, užkertamos jų ligų galimybės. 
 
 

Burnos higiena - nuolatinė apsauga nuo ėduonies ir periodontito. Šias ligas sukelia bakterijos, kurios "įsikuria" ant danties paviršiaus ir dantenų vagelėje. Jos paverčia cukrų ir kitus angliavandenius į rūgštis, kurios ardo dantų struktūrą. Ilgalaikės visiems žinomos pasekmės - dantų "skylės", dantenų ir aplinkinių audinių susirgimai, kuriems stipriai pažengus dantys prarandami. 
Skaityti daugiau...
 
Lapkričio 14-oji Pasaulinė diabeto ir Jungtinių Spausdinti
Nuo 1991 m. kasmet lapkričio 14-ąją minima Pasaulinė diabeto diena (PDD), kurios tikslas – atkreipti visuomenės ir vyriausybių dėmesį į šią ligą, jos komplikacijas, prevenciją ir ligos kontrolę, įskaitant mokymą ir informaciją įvairiomis žiniasklaidos priemonėmis. 2014–2016 m. tema – „Sveika gyvensena ir diabetas“, šūkis – „Veikime šiandien, kad pakeistume rytojų“.
 Pasaulinė diabeto diena yra oficialiai pripažinta Jungtinių Tautų (toliau – JT) diena, kuri minima nuo 2007 metų. Tai paskelbė JT Generalinė Asamblėja, 2006 m. gruodžio 20 dieną pasirašydama rezoliuciją 61/225. Šia svarbia rezoliucija pripažinta, kad diabetas yra „lėtinė, sunki ir brangiai kainuojanti liga, sukelianti sunkias komplikacijas, kurios daro žalą šeimoms, valstybėms ir visam pasauliui.“
 
 
Kas yra diabetas?
Skaityti daugiau...
 
Profesionalus dantų balinimas lazeriu BIOLAZE Spausdinti
G. Vizgaičio odontologijos klinikoje dantų balinimo procedūros atliekamos ypač moderniu EPIC lazeriu. Tai naujausias ir pažangiausias pasaulyje pirmaujančios Biolase kompanijos gaminys. Moksliniais tyrimais įrodyta, kad balinimas EPIC lazeriu dantims nekenkia, nes balinimo priemonių rūgštingumo lygis (pH) yra neutralus. Klinikiniai tyrimai parodė, kad dantų balinimas nekeičia danties emalio struktūros. 

 
Lanksčios kainos, malonus aptarnavimas bei kokybiškos paslaugos tai mūsų vizitinė kortelė. 
Skaityti daugiau...
 
Kaune duris atvėrė diagnostikos centras su moderniausiu magnetinio rezonanso aparatu Spausdinti
Liepos 31 d. Kaune duris atvėrė naujas medicinos diagnostikos centrų tinklo „Affidea Lietuva“ padalinys, kuriame įrengtas moderniausias Lietuvoje 1,5 T stiprumo magnetinio rezonanso tomografijos (MRT) aparatas. Šis įrenginys – pirmas privatus aparatas Lietuvoje, sudarysiantis galimybę atlikti viso kūno MRT tyrimus, širdies MRT tyrimus, taip pat tirti kūdikius ir vaikus.  
 
 
„Įrenginys išplės medicinos diagnostikos galimybes šalyje: jo dėka bus galima atlikti nišinius tyrimus širdies ligomis sergantiems žmonėms. Be to, šiuo aparatu bus galima tirti vaikus ir kūdikius su specialiai pritaikyta programine įranga“, – sako „Affidea Lietuva“ vadovas Vitalijus Orlovas.
Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Paskutinis >>

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis