LTkatalogas

Reklaminis skydelis
Medicinos įstaigos, viešosios, privačios
Rugsėjo 10-12 d. vyks paroda Baltmedica 2015 Spausdinti

2015 m. rugsėjo 15-17 dienomis vyks 19-oji  tarptautinė specializuota bendrosios medicinos, odontologijos ir sveikatingumo paroda "BALTMEDICA 2015"
Parodos tema: Medicinos ir laboratorijų įranga, farmacija, odontologija ir optika. Sveikas gyvenimo būdas.

Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO jau 19-ąjį kartą rengiamoje didžiausioje Baltijos šalyse tarptautinėje parodoje BALTMEDICA 2015 bus demonstruojamos medicinos ir laboratorijų, odontologijos, optikos ir farmacijos naujovės, vyks aktualūs šių tematikų renginiai. 

Skaityti daugiau...
 
Birštono sanatorija "Versmė" Spausdinti

Masažas - vienas iš veiksnių, padedančių palaikyti puikią kūno ir dvasios būseną. Nėra nieko geresnio, kaip po sunkios ligos, įtemptos, varginančios darbo savaitės atsipalaiduoti ir atgaivinti savo kūną masažo procedūromis.


 Masažas teigiamai veikia tokius svarbius fiziologinius procesus kaip kraujo apytaka bei kvėpavimas, gerina raumenų tonusą, sąnarių judrumą, laikyseną, koreguojančiai veikia endokrininę ir centrinę bei periferinę nervų sistemas.

Skaityti daugiau...
 
Net ir nedidelio troškulio ignoruoti negalima Spausdinti
Vandens vartojimo svarba žmogaus organizmui didžiulė, net ir nedidelis troškulys įspėja, jog organizmui trūksta vandens, o vandens trūkumas gali sukelti įvairius sveikatos sutrikimus. Pasak visuomenės sveikatos specialistės Giedrės Bernotaitės, vasaros karščiai gali pakenkti sveikatai ir sukelti grėsmę gyvybei, o vasaros metu ypač svarbu gerti pakankamai vandens. 
 
  
 
Skysčių praradimas organizme yra kur kas pavojingesnis nei maisto trūkumas. Nuo suvartojamo skysčių kiekio priklauso kūno šilumos balansas, darbingumas, aktyvumas, virškinimo, šalinimo procesai, odos, plaukų būklė ir kt. Kai organizmui ima trūkti skysčių, gali pakilti temperatūra, atsirasti nerimo jausmas, sutrikti virškinimas. Nepakankamas kiekis vandens gali paskatinti dvylikapirštės žarnos ir skrandžio opaligės, gastrito, rėmens, plonųjų ir storųjų žarnų uždegimų vystymąsi.
Skaityti daugiau...
 
Saugokimės erkių: maži sutvėrimai – didelė grėsmė Spausdinti
Atėjus pavasariui ir vis daigiau laiko praleidžiant gamtoje, Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro specialistai kviečia pasirūpinti, kad poilsis būtų ne tik turiningas, bet ir saugus. Viena iš grėsmių, su kuriomis susiduriama tik atšilus orams, – tai erkės, kurios įsisiurbdamos platina pavojingas ligas.
 
 

Erkės – tai gausiausia voragyvių grupė, laikini žmogaus ir gyvūnų parazitai, agresyvūs kraujasiurbiai ir ligų platintojai. Erkių aktyvumo trukmė ir jų dinamika tiesiogiai priklauso nuo meteorologinių ir klimatinių sąlygų. Ypatingai aktyvios jos tampa ankstyvą pavasarį, vos žemės temperatūra pasiekia 5–7° C.
Skaityti daugiau...
 
Naujagimiai Lietuvoje bus tiriami dar išsamiau Spausdinti
Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) informuoja, kad nuo šiol medikai turi dar daugiau galimybių išsamiau nemokamai ištirti naujagimius. Tuo Lietuva aplenkė kitas Europos šalis, kuriose tokių galimybių – mažiau. Nuo sausio mūsų šalyje atliekami du papildomi nauji tyrimai kūdikiams, siekiant įvertinti jų sveikatos būklę ir laiku diagnozuoti galimas ligas.
 
 
Viačeslavo Zakso, VLK Sveikatos priežiūros paslaugų departamento direktoriaus teigimu, šie papildomi tyrimai tėveliams nieko nekainuos, nes jie kompensuojami Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšomis.
Skaityti daugiau...
 
Santariškių klinikose instaliuotas naujausios kartos ir pažangiausias radiologinės diagnostikos kompleksas Spausdinti
Sausio 22 d. Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų Radiologijos diagnostikos centre duris atvėrė naujas, moderniai įrengtas Europos Sąjungos ir Lietuvos Respublikos valstybės lėšomis finansuotas Pozitronų emisijos tomografijos/kompiuterinės tomografijos (PET/KT) molekulinės diagnostikos kompleksas, kainavęs per 13,7 mln. litų, kuriame tyrimai bus atliekami taikant pačias pažangiausias branduolinės medicinos technologijas. Šio komplekso projektavimo darbai prasidėjo 2011 metų pabaigoje.

 
Santariškių klinikų Radiologijos ir branduolinės medicinos centro vadovą pavaduojanti docentė Jūratė Dementavičienė pasakoja, kad naujajame 500 kvadratinių metrų ploto pastate yra instaliuotas naujausios kartos ir moderniausias Baltijos šalyse PET/KT aparatas.
Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Paskutinis >>

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis