LTkatalogas

Reklaminis skydelis
Medicinos įstaigos, viešosios, privačios
Keičiama receptų rašymo tvarka Spausdinti
Siekdamas mažinti pacientų eiles prie gydytojų kabinetų sveikatos apsaugos ministras Vytenis Povilas Andriukaitis sausio 2 d. pasirašė įsakymą, kuriuo keičiama receptų rašymo tvarka. Dabar asmenims, sergantiems lėtinėmis ligomis, gydantys gydytojai galės išrašyti kompensuojamuosius vaistus ir medicinos pagalbos priemones iki 6 mėn. laikotarpiui.
 
 

Pakeistoje tvarkoje numatyta, kad gydytojas, įvertinęs paciento būklę ir atsižvelgdamas į jo pageidavimą, 6 mėn. gydymo kursui reikalingus vaistus galės išrašyti vieno apsilankymo metu keliuose receptų blankuose.
Skaityti daugiau...
 
Koks turi būti „techniškai“ tvarkingas vyras? Spausdinti
„Geram vyrui kaip ir automobiliui reikia kasdienės „techninės“ priežiūros“, - sako prof. urologas Balys Dainys ir primena stipriosios lyties atstovams, kasdien pasitikrinti „techninės būklės“ parametrus, kad gyvenimo pusiaukelėje, netektų atsidurti „metalo lauže“.
 
 
Apie kasdienę priežiūrą
„Turbūt nesiginčysime, kad kiekvienam automobiliui reikia kasdienės priežiūros. Juk sėsdami prie vairo patikriname oro slėgį padangose, ar dega žibintai ir panašiai. Gal skamba juokingai, bet vyrams taip pat reikia tokios pat priežiūros. 
Skaityti daugiau...
 
Kodėl valgyti reikia reguliariai ir tinkamai? Spausdinti
Sveikatinimo srityje dirbantys sveikatos specialistai, sveikos gyvensenos propaguotojai labai dažnai kalba apie moksliškai įrodytus mitybos ir sveikatos sąryšius, informuoja apie netinkamų įpročių galimas pasekmes. Mokslininkų teigimu, net 30 proc. onkologinių ligų atsiranda dėl neracionalios mitybos, didėja rizika susirgti ar susergama širdies ir kraujagyslių ligomis bei cukrinio diabetu.
 
 
 
Nėra lengva mūsų gyventojus įtikinti, jog dažnai netinkami mitybos įpročiai, netinkamai pasirinkti maisto produktai tiesiogiai įtakoja mūsų savijautai ir sveikatai. Šį kartą norime atkreipti Jūsų dėmesį į mitybos režimo reikšmę ir priminti, kad tai yra nemažiau svarbu nei tai, ką valgome. 
Skaityti daugiau...
 
Spąstai mūsų buityje Spausdinti
Alergija – šio amžiaus liga? Dėl daugybės alergizuojančių medžiagų esančių ne vien tik maiste, mūsų buityje, bet ir visoje aplinkoje, pastaruoju metu žymiai išaugo nuo alergijos kenčiančių žmonių skaičius. Taigi kaip kovoti su alergija bei ją sukeliančiais dirgikliais?
 
 

Buityje pagrindinis alergenas yra dulkių erkutės. Jų dauginimąsi bei egzistavimą lemia trys pagrindiniai veiksniai: drėgmė, tinkama temperatūra ir maistas. Temperatūra nulemia erkučių gyvybinę veiklą, kai šilta, jos dauginasi labai sparčiai, o drėgmė prailgina jų gyvenimo trukmę. 
Skaityti daugiau...
 
VLK informacija: atidėjusiųjų endoprotezavimo operacijas dėmesiui Spausdinti
Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) pakartotinai informuoja, kad nuo šių metų rugsėjo 1 d. keičiasi tvarka, pagal kurią formuojama VLK administruojama eilė sąnario endoprotezui gauti. Nuo tos dienos nebus priimami gyventojų, įrašytų į minėtą eilę, tačiau atsisakiusių iki 2012 m. rugsėjo 30 d. numatytu laiku operuotis, prašymai grįžti į savo vietą eilėje.
 
 
Svarbu tai, kad šie žmonės iki 2013 m. rugpjūčio 31 d. dar gali kreiptis į VLK prašydami įrašyti juos į eilę operuotis. Nesuskubę to padaryti iki minėtos datos turės iš naujo registruotis į eilę bendrąja tvarka. Šis terminas buvo nustatytas praėjusių metų rugpjūčio mėnesį sveikatos apsaugos ministro įsakymu. 
Skaityti daugiau...
 
Sveikatingumo ir medicinos paroda "Sveikata 2013“ Spausdinti
Parodų organizatorius UAB "Expo Vakarai" organizuoja parodą "Sveikata 2013“. Tai pirmoji paroda Vakarų Lietuvoje, skirta sveikatingumui, sveikam gyvenimo būdui bei medicinai.
 
 
 
Renginio metu tiek specialistai, tiek lankytojai turės galimybę susipažinti su sveikatingumo bei medicinos naujovėmis, priemonėmis ir paslaugomis. Į rūpimus klausimus tiesiogiai bus pasiryžę atsakyti produktų gamintojai, atstovai bei paslaugų tiekėjai.
Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Paskutinis >>

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis