LTkatalogas

Viešbutis Druskininkų centre ramiam ir romantiškam poilsiui Spausdinti
Laisvalaikis, pramogos, poilsis, maitinimas
Viešbutis „Simpatija“ įsikūręs pačioje Druskininkų širdyje, pėsčiųjų alėjoje šalia Druskonio ežero.  
 
 
 
Jūsų atostogų stilius – viešbutis „Simpatija“,  nostalgiškais prisiminimais dvelkiantis prieglobstis nuo įtampos ir kasdienybės vėjų tiems, kuriems didžiausia prabanga – ramybė, privatumas ir komfortas. Netrikdomas poilsis nedideliame, modernia romantika ir nostalgiška estetika alsuojančiame viešbutyje su patogiais bei stilingais, išskirtinio interjero kambariais,  leis pamiršti spartų gyvenimo tempą bei mėgautis visais Druskininkų kurorto teikiamais privalumais.
  
Romantiškam poilsiui, dvasinių ir fizinių jėgų sustiprinimui ar prasmingam savaitgaliui su šeima pasirinkę viešbutį „Simpatija“ išsivešite tik pačius šilčiausius prisiminimus. Kad nakvynė Druskininkų kurorte būtų įsimintina, viešbutis „Simpatija“ siūlo įvairių tipų kambarius:
 
• Standartinis dvivietis kambarys su dvigule lova, su LED plačiaekraniu televizoriumi, mini šaldytuvu,  bei kitais patogumais Jūsų nakvynę Druskininkuose pavers poilsiu be rūpesčių.
 
• Šeimyninis kambarys, Jūsų šeimos atostogoms, bei puikiam poilsiui Druskininkuose. Tam, kad po kelionės galėtumėte pailsėti ne tik Jūs, bet ir Jūsų vaikai ar draugai, galime pasiūlyti šeimyninį kambarį, kuriame yra: patogios lovos,  LED plačiaekraniai televizoriai  mini šaldytuvai,  arbatinukai Šeimyniniai kambariai su balkonais, per kuriuos atsiveria gražus miesto kraštovaizdis.
 
• Liukso klasės kambariai - ypatingoms poilsio akimirkoms, kurie įsikūrę pačiame viršutiniame viešbučio aukšte su erdve terasa nuo kurios atsiveria nuostabi miesto panorama.  Kambariuose yra:  patogios poilsiui lovos, darbo kambarys,  LED plačiaekranis televizorius,  mini šaldytuvas,  arbatinukas.  
 
  
 
Kavinė. Viešbutyje įsikūrusi "Ville de Sel" kavinė patieks Jums sočius pusryčius. Viešbučio kavinėje, galėsite pasimėgauti gurmaniškais patiekalais.
 
Romantiškam poilsiui, dvasinių ir fizinių jėgų sustiprinimui ar prasmingam savaitgaliui su šeima pasirinkę viešbutį „Simpatija“ išsivešite tik pačius šilčiausius prisiminimus.
 
Daugiau informacijos: 
 

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis