LTkatalogas

Poilsio bazė RŪTA - poilsis prie Bebrusų ežero Spausdinti
Laisvalaikis, pramogos, poilsis, maitinimas
Pasiilgote ramybės, pušų ošimo, pavargote nuo amžino skubėjimo? Galvojate, kur praleisti atostogas, surengti šventę arba tiesiog pailsėti per išeigines?
 
 
Labanoro miške, Bebrusų ežero pakrantėje, 3 kilometrai nuo Molėtų, 17 ha teritorijoje įsikūrusioje poilsio bazėje “RŪTA”, tarp medžių erdviai išsidėstę 52 šešių kategorijų mediniai nameliai. Čia ras ką veikti ir didelis, ir mažas, ir jaunas, ir senas. Liūdna nebus ir žvejybos mėgėjams. Jūsų laukia lauko teniso kortai, rusiška pirtis, žaidimų paviljonas, kuriame rasite biliardo, stalo teniso stalus, tirą.
 
Mūsų poilsio bazėje šiuo metu galime apgyvendinti  350 žmonių, o palapinėse gali apsigyventi dar apie 700 žmonių.
 
 
  
 
Taip pat  “RŪTA” kviečia Jus švęsti šeimos, sporto ir darbo kolektyvo šventes, rengti furšetus bei banketus, organizuoti  konferencijas, stovyklas. 
 
Banketinėje salėje prie stalų susės visi 40 ir dar liks vietos šokantiems, o  konferencijų  salė talpina iki 100 žmonių. O jei norite smagiai ir įsimintinai atšvęsti vestuves ar pažymėti kitą reikšmingą įvykį, patikėkite šį rūpestį poilsio bazė  “RŪTA” personalui.
 
Mūsų poilsio bazė “RŪTA” laukia svečių bet kuriuo metų laiku. Pailsėję pas mus, namo grįšite pasisėmę teigiamų emocijų ir kupini jėgų.
 


Vilniaus Sigmos poilsinės, poilsio bazė "Rūta" siūlo Jums poilsį prie įspūdingojo Bebrusų ežero, vaizdingoje ir ramioje aplinkoje.
 
 
 
Kviečiame atvykti!!
 
 
Daugiau informacijos: www.poilsiobazeruta.lt www.poilsiobazeruta.lt 
 
 

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis