Menas ir šventinė nuotaika Europos parke. Kalėdinės programos Europos parke Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
Europos parkas kalėdiniu laikotarpiu moksleivių grupėms organizuoja šventines edukacines programas. Žiemos laikotarpiu Europos parkas panašėja į tikrą Kalėdų Senelio šalį. Programos dalyviai leidžiasi į „lobio paieškas“, mokosi bendradarbiauti, padėti vieni kitiems, kuria kalėdinius žaisliukus, atvirukus, suvenyrus, netrūksta šventinio bendrumo akimirkų ir drauge susirinkus prie židinio.
 
 
 
Ekskursiją po snieguotą Europos parką veda ne tik edukatoriai, dažnai prisijungia ir „gyvasis eksponatas“, vardu Garfildas. Mažuosius džiugina savo rankomis sukurti kalėdiniai žaisliukai ir kalėdiniai atvirukai, paaugliams smagu pasidaryti savą sapnų gaudyklę. Programa baigiama bendra nuotrauka ir pašnekesiais, geriant žolelių arbatą ir vaišinantis sausainiais.
 
Renginys organizuojamas Europos parke. Programos trukmė – 2,5 val. Kalėdinius žaisliukus, atvirukus ar suvenyrus moksleiviai kuria Edukacijos centre, arbata ir sausainiais vaišinasi prie jaukaus židinio. Programos organizuojamos grupėms nuo 15 vaikų. 
 
Dalyviai turi pasirūpinti šilta apranga, nes dalis užsiėmimo vyksta lauke. Taigi, šiltos kojinės, kepurės ir pirštinės yra būtinos. Į programos kainą (10 Eur vienam dalyviui) įskaičiuota muziejaus edukacinės paslaugos, arbata, sausainiai, visos reikalingos priemonės kalėdinių žaisliukų, atvirukų ar suvenyrų kūrimui.
 

Mokytojai ir tėveliai kviečiami suskubti užsisakyti kalėdinę programėlę telefonu: (8 5) 2377 077
arba el. paštu: hq@europosparkas.lt
 
 
Daugiau informacijos: 
 
www.europosparkas.ltwww.europosparkas.lt
 
https://www.facebook.com/EuroposParkas/