Kauno miesto širdyje svečių laukia restoranas „Miesto sodas“ Spausdinti
Laisvalaikis, pramogos, poilsis, maitinimas
Restoranas „Miesto sodas“ įsikūręs Kauno miesto širdyje – Laisvės alėjoje, šalia Muzikinio teatro sodelio. Restorano interjeras ir geografinė padėtis idealiai tinka dalykiniams susitikimams, pobūviams, romantiškiems vakarams. 
 
 
Dieną čia šviesu, gražu. Lekiantis Kauno gyvenimas stebins Jus per erdvius restorano langus. Vakarais rafinuota ir atpalaiduojanti aplinka. 
Restoranas išsiskiria iš kitų tuo, kad yra atviras visiems svečiams, t.y. net smalsiausi gali pamatyti patiekalų gamybos subtilybes. Pusryčiams, pietums ir vakarienei restoranas „Miesto sodas“ siūlo turtingą, rinktinį ir įvairų meniu. Restorano virtuvė šiuolaikiška, tiksli, tuo pačiu ir gurmaniška, ištikima tikram skoniui bei idealiam patiekalui. 

Banketai
Pageidaujate  nepamirštamo renginio? Gurmaniškų patiekalų? Jokių problemų!
 „Miesto sodas“ pasiruošęs Jus pradžiuginti  bet kokią progą, ar tai būtų vestuvės, jubiliejus, mažylių šventė, romantiškas vakaras ar tiesiog pasisėdėjimas su draugais prie taurės vyno.
Vienu metu galime priimti iki 300 svečių. Jūsų patogumui įrengta erdvi banketinė salė. 
„Miesto sodo“ kolektyvas žino ko reikia Jūsų šventei. Mes žinome visas paslaptis, kaip padaryti, kad Jūsų šventė švytėtų...
Palikite savo šventės organizavimo rūpesčius mums. Mus išbandė laikas. Dabar Jūsų eilė išbandyti. 
 
 

Restoranas "Miesto sodas" naujoje banketinėje salėje ar Jūsų pasirinktoje erdvėje kviečia organizuoti savo šventes. "Miesto sodo" kolektyvas žino ko reikia Jūsų šventei. Mes žinome visas paslaptis, kaip padaryti, kad Jūsų šventė švytėtų...
Restorano virtuvė šiuolaikiška, tiksli, tuo pačiu ir gurmaniška, ištikima tikram skoniui bei idealiam patiekalui.  Vienu metu restorane galime priimti iki 300 žmonių.
 
Visiems, kurie planuoja savo vestuves šį sezoną, primename, kad atvyksime prie bažnyčios, santuokų rūmų su elegantiškais staleliais, patieksime Jus pasveikinti susirinkusiems draugams mini vaišes, pasirūpinsime aptarnavimu, šampano taurėmis, o Jūs galėsite nevaržomi priimti sveikinimus ir mėgautis nepamirštamomis akimirkomis.
 
 
 
Palikite savo šventės organizavimo rūpesčius mums. Tiesiog švęskite!
Užsakymai priimami telefonu: 8687 53750 

„Miesto sodo“ konditerijos gaminiai:
Restoranas „Miesto sodas“ didžiuojasi ypatingais konditerių keptais tortais.  
٭ Visada švieži;
٭ Pagaminti iš natūralių produktų;
٭ Be sintetinių priedų;
٭ Originaliai dekoruoti;
٭ Įvairių formų bei dydžių.
٭ Visada subtilaus skonio, magiškų kvapų, žaismingos fantazijos tortai, pyragaičiai, sausainiai kepami specialiai Jums restorane „Miesto sodas“. 
Nuo šiol tortus ir pyragaičius galima ne tik paskanauti „Miesto sode“, bet ir nusipirkti šventiniam vakarui į namus. 
 
Daugiau informacijos www.miestosodas.ltwww.miestosodas.lt