LTkatalogas

Reklaminis skydelis
Laisvalaikis, pramogos, poilsis, maitinimas
Vartus atvėrė rekonstruotas Bernardinų sodas Spausdinti
Vartus atvėrė vienas įspūdingiausių objektų, ilgai vilniečių ir miesto svečių lauktas, sutvarkytas bei pritaikytas kultūros bei poilsio reikmėms Bernardinų sodas(Sereikiškių parkas). Projekto įgyvendinimas užtruko ilgai, tačiau pagaliau ši nuostabi Vilniaus vieta  sušvito visa savo grožybe. XIX a. dvasia sutvarkius bei atkūrus parko erdves bei augmeniją, įrengus atskiras zonas, savo grožiu ir didybe Bernardinų sodas prilygsta ir net pranoksta didžiųjų Europos miestų garsiausius parkus.
 
 
 
Bernardinų sodas – istorinė erdvė, tačiau laikui bėgant tapo daugiau urbanistine bei neatspindėjo vietovės vertės.
Skaityti daugiau...
 
Keliaujantis festivalis – Muzikos ruduo 2013 Spausdinti
Kamerinės muzikos festivalis „Muzikos ruduo 2013“ lapkričio 13 dieną išvyksta į savo kasmetinę muzikinę kelionę. Festivalį jau septintus metus vykdo viešoji įstaiga „Domus Artis“ kartu su Lietuvos kompozitorių sąjunga. Šios muzikinės kelionės misija - pristatyti Lietuvos miestų ir miestelių gyventojams šiuolaikinės lietuviškos muzikos kūrėjus ir jos atlikėjus.
 
 
 
Šiais metais festivalis parengė nedidelę, bet intriguojančią programą. Lietuvos publikai bus pristatyti jau žinomi, šalies kultūrą reprezentuojantys ne tik tėvynėje, bet ir už jos ribų atlikėjai, taip pat publika galės susipažinti ir su naujai susikūrusiais kolektyvais.
Skaityti daugiau...
 
Spalio 18-20 d. kviečia paroda "GROŽIS 2013" Spausdinti
2013 m. spalio 18 - 20 dienomis Klaipėdoje, vyks Grožio industrijos ir stiliaus paroda "GROŽIS 2013"
 
 

 
Parodų organizatorius UAB "Expo Vakarai" organizuoja jau 9-ąją didžiausią pasisekimų sulaukusią parodą "Grožis 2013“. Tai vienintelė paroda skirta grožiui, madai ir stiliui Vakarų Lietuvoje, kurioje vienoje vietoje tiek specialistas, tiek galutinis vartotojas vienoje erdvėje gali susipažinti su grožio ir stiliaus naujovėmis, priemonėmis ar paslaugomis tiesiogiai bendraujant su produktų gamintojais ar atstovais, bei paslaugų teikėjais.
Skaityti daugiau...
 
Pasirodymai "Kelionė į delfinų salą" Spausdinti
2014 m. sausio 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12 d.  13.00 ir 16.00 - pasirodymai "Kelionė į delfinų salą".
 
 
 
Tiesioginis keltas iki delfinariumo iš Šiaurinio rago – 15:30 val., keltas nuo delfinariumo į Šiaurinį ragą –17:40 val.

 

Skaityti daugiau...
 
Parodos „Vytautas, laukiantis karūnos“ pristatymas Spausdinti
Rugsėjo 6 d., penktadienį, 16 val. Trakų salos pilyje vyks  Lietuvos tapytojo Giedriaus Kazimierėno paveikslo "Vytautas, laukiantis karūnos" pristatymas. 
 
 

2013-ieji – Trakų istorijos muziejui išskirtiniai metai. Liepos 28 d. muziejui sukako 65 metai. Jubiliejaus išvakarėse Trakų salos pilies ekspozicija pasipildė dar vienu unikaliu eksponatu – tapytojo G. Kazimierėno dovanota drobe Vytautas, laukiantis karūnos ( 250x300, drobė, aliejus, auksas, 2013 ). 
Skaityti daugiau...
 
Nemokami Kalifornijos jūrų liūtų pasirodymai Spausdinti
Kol dar galutinai neužbaigta Lietuvos jūrų muziejaus delfinariumo rekonstrukcija ir lankytojai negali pamatyti delfinų, nuo spalio muziejaus amfiteatre pradedami rengti nemokami Kalifornijos jūrų liūtų pasirodymai. Jie vyksta du kartus per dieną – 12 ir 15 valandomis.
 
 
 
Iki spalio 14 dienos muziejus dirba nuo trečiadienio iki sekmadienio, o vėliau – jau tik šeštadieniais ir sekmadieniais.
 
Tačiau, pasak muziejaus direktorės Olgos Žalienės, ir rudeniui įsibėgėjant, lankytojų netrūksta.
Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Paskutinis >>

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis