LTkatalogas

Reklaminis skydelis
Laisvalaikis, pramogos, poilsis, maitinimas
Delfinai kviečia vaikus ir moksleivius į pasirodymus Spausdinti
Jūrų muziejus kviečia vaikus ir moksleivius į delfinų pasirodymus. 
 
 
Visą vasarį ir kovą pasirodymų kaina tik - 11 Lt.
Skaityti daugiau...
 
Vilniečiai galės džiaugtis net penkiomis ledo čiuožyklomis Spausdinti
Su šalčiu į Vilnių atkeliaus ir žiemos pramogos – jau greitai vilniečiai galės iš spintų traukti pačiūžas ir keliauti į vieną iš sostinėje įrengtų ledo čiuožyklų. Penkios atviros miesto čiuožyklos nuo centro nutolusiuose rajonuose bus paruoštos dar iki Trijų Karalių šventės. 
 
 
Pasidžiaugti žiemos pramogomis vilniečiai galės visai šalia savo namų – šįmet atviros miesto čiuožyklos bus įrengtos gausiai apgyvendintuose sostinės mikrorajonuose: Stanevičiaus g. 53 (Fabijoniškėse), Taikos g. 130 (Justiniškėse), Architektų g. 152 (Lazdynuose), Antakalnio 84 A (Antakalnyje) ir Savanorių pr. 54 (Vilkpėdėje). 
Skaityti daugiau...
 
Istorinis LDK laivas „Vytinė“ rengiasi tarptautiniams kultūros maršrutams Spausdinti
VšĮ Trakų kultūros centras rekonstruotame istoriniame Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės laikų prekybos laive, prišvartuotame Galvės ežere, pristatė tarptautinį kultūros ir švietimo projektą „Vytinės kelias“. Vytinė – tradicinis burinis upių prekybos laivas, naudotas LDK ir jos buvusių žemių vidaus vandenų laivybai nuo XV iki XIX a. vidurio.
 
 

„Projekto tikslas – prikelti kokybiškai naujam gyvenimui senąjį LDK laikų prekybos kelią Nemunu, organizuoti tarptautinius kultūrinio turizmo maršrutus, – sako Robertas Volosevičius, senosios LDK upių laivininkystės istorijos entuziastas, Trakų kultūros centro direktorius.
Skaityti daugiau...
 
Naujai atgims dar viena istorinė Lietuvos vertybė – Klaipėdos pilis Spausdinti
Klaipėdos miesto savivaldybė pasirašė sutartį su VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūra ir Ūkio ministerija dėl vieno svarbiausių pajūrio regiono kultūros paveldo objekto – Klaipėdos pilies ir bastionų komplekso restauravimo. Pagal priemonę „Viešųjų nekilnojamųjų kultūros paveldo objektų kompleksiškas pritaikymas turizmo reikmėms“ pradedamas įgyvendinti 9,6 mln. Lt vertės projektas. Klaipėdos piliavietei atstatyti ir paversti turistams patrauklia vieta bei reprezentacinių miesto renginių erdve skirtas 8,5 mln. Lt finansavimas iš Europos regioninės plėtros fondo.
 
 

1253 m. statyta, vėliau ne kartą perstatyta ir sutvirtinta Klaipėdos pilis buvo strategiškai svarbus objektas – viena vokiečių riterių agresijos į baltų žemes bazių, daugelio tautų interesų susikirtimo taškas.
Skaityti daugiau...
 
Senamiesčio lėlių spektakliai vaikams ir jų tėveliams Spausdinti
Senamiesčio lėlių spektakliai vaikams ir jų tėveliams naujoje erdvėje.
Turėsite galimybę aplankyti vienuolyno freskų salę ir pamatyti lėlių spektaklius savaitgaliais! 
 
 
 
Spektakliai vyks buvusiame basųjų karmelitų viešbutyje  (Aušros Vartų g. 12 Domus Maria viešbutis)
Tai pati senamiesčio širdis. Skubėkite įsigyti bilietus! 
Bilietus galite įsigyti bilietai.lt arba renginio vietoje. 

REPERTUARAS 
Skaityti daugiau...
 
Į Jūrų muziejaus delfinariumą sugrįžto pirmieji delfinai Spausdinti
Lietuvos jūrų muziejaus delfinariumo žiūrovų salės rekonstrukcijai artėjant į pabaigą, į atnaujintus namus iš laikinos viešnagės Graikijos Atikos zoologijos sode grįžo pirmieji keturi delfinai. Vakar pavakare į Palangos oro uostą Lietuvos karinių oro pajėgų lėktuvas „Spartan“ iš Atėnų parskraidins keturias Juodosios jūros afalinų pateles: Gloriją, Gabiją, Smiltę ir Tiją. Glorija ir Gabija – delfinariumo senbuvės, Smiltė – jauniklė, gimusi dar Klaipėdoje, o Tija pasaulį pamatė jau Graikijoje. 
 
 
 
Kitą pirmadienį, spalio 23 dieną, bus pargabenti dar trys delfinai: Argas, Perla ir Baltis. Graikijoje liks dar septyni delfinai. Vienuolika delfinų buvo išgabenta į Graikijos delfinariumą prieš trejus metus, prasidėjus delfinariumo rekonstrukcijai. Per tą laiką delfinų būrys pasipildė 3 jaunikliais.
Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Paskutinis >>

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis