LTkatalogas

Laisvalaikis, pramogos, poilsis, maitinimas
Nebrangus poilsis Palangoje poilsio namuose "Jūros vilnis" Spausdinti
Poilsio namai „Jūros vilnis“ (vienas iš senųjų poilsio namų „Gintaras“ korpusų) įsikūrę Vytauto gatvėje, ramioje ir gražioje vietoje, šalia Palangos botanikos parko.
 
 
 
„Jūros vilnis“ siūlo įsikurti jaukiuose dviviečiuose ir triviečiuose kambariuose bei komfortiškuose dviejų kambarių liukso apartamentuose, kuriuose gali apsistoti iki keturių poilsiautojų (liukso apartamentuose yra virtuvėlė, kurioje rasite šaldytuvą, nedidelę plytelę maistui gaminti, mikrobangų krosnelę, spinteles, reikalingus indus ir įrankius). Kambariai su visais patogumais. Ypač tinka ramiam šeimos poilsiui.
Skaityti daugiau...
 
Nidoje prasideda XVIII tarptautinis Thomo Manno festivalis Spausdinti
Liepos 12 dieną Nidoje pradžią skelbiantis XVIII tarptautinis Thomo Manno festivalis „Šimtmečio vasara“ publikai sieks atskleisti istorija tapusių įvykių bei asmenybių reikšmę dabarčiai, gretins klasiką su šiuolaikiniu menu bei kvies praturtinti atostogas diskusijomis apie esminius gyvenimo ir kūrybos klausimus.
 
 

Liepos 12–19 d. įvairiose kurorto kultūros erdvėse publikos laukia klasikinės muzikos koncertai, pokalbiai, parodos ir kino vakarai, jungiami festivalio temos „Šimtmečio vasara“, skirtos Pirmojo pasaulinio karo pradžiai atminti. Šiuo renginiu pradedamas naujas festivalio penkerių metų teminis ciklas „Modernybės palikimas: 100 metų po Didžiojo karo“.
Skaityti daugiau...
 
Trakų salos pilyje – paroda „Viduramžių Lietuvos valdovai“ Spausdinti
Kovo 11 d., antradienį, 13 val., minint Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną, Trakų salos pilyje vyks  parodos „Viduramžių Lietuvos valdovai“ atidarymas ir knygos ,,Viduramžių Lietuvos Viešpačiai’’ pristatymas. Dalyvaus paveikslų autorius, dailininkas  Artūras Slapšys, istorikai Inga ir Tomas Baranauskai,  Mokslo ir enciklopedijų leidybos centro mokslinių leidinių redakcijos vedėja Irena Stankevičienė, sutartinių giedotojų grupė „Trys keturiose“, folkloro  ansamblis ,,Visi’’. Renginį organizuoja Antanas Gedvilas, kolekcijos iniciatorius ir mecenatas, ir Trakų istorijos muziejus.
 
 

Trakų pilyje eksponuojamą paveikslų kolekciją sudaro 45 dailininko Artūro Slapšio nutapyti Lietuvos kunigaikščių, kunigaikštienių ir karo vadų portretai. 
Skaityti daugiau...
 
Kas sieja mokslą ir meną? Spausdinti
Atsakymas į šį klausimą paaiškės trijų dalių mokslo populiarinimo trumpų filmų cikle, kuris bus pristatytas jau šį pavasarį. 
 
 
„Dažnai visuomenė klaidingai mano, kad mokslas ir menas yra skirtinguose poliuose,  neįžvelgia sąlyčio taškų tarp šių sričių, – sako Tadas Jačiauskas, projekto koordinatorius. – Mokslo populiarinimo filmuose nagrinėsime, kokią įtaką menas daro mokslui ir kaip šiuolaikiniai mokslo tyrimai padeda pažvelgti į meną kitomis akimis.“  
Anot T. Jačiausko, remiantis literatūros, dailės, muzikos istorija ir mokslo faktais trumpuose filmuose bus pasakojama, kaip menininkų įžvalgos ir intuicija padeda geriau pažinti pasaulį, žmogaus smegenyse vykstančius procesus. Pasirodo, menininkų intuityvius atradimus vėliau dažnai patvirtina mokslo tyrimai. 
Skaityti daugiau...
 
Delfinai kviečia vaikus ir moksleivius į pasirodymus Spausdinti
Jūrų muziejus kviečia vaikus ir moksleivius į delfinų pasirodymus. 
 
 
Visą vasarį ir kovą pasirodymų kaina tik - 11 Lt.
Skaityti daugiau...
 
Vilniečiai galės džiaugtis net penkiomis ledo čiuožyklomis Spausdinti
Su šalčiu į Vilnių atkeliaus ir žiemos pramogos – jau greitai vilniečiai galės iš spintų traukti pačiūžas ir keliauti į vieną iš sostinėje įrengtų ledo čiuožyklų. Penkios atviros miesto čiuožyklos nuo centro nutolusiuose rajonuose bus paruoštos dar iki Trijų Karalių šventės. 
 
 
Pasidžiaugti žiemos pramogomis vilniečiai galės visai šalia savo namų – šįmet atviros miesto čiuožyklos bus įrengtos gausiai apgyvendintuose sostinės mikrorajonuose: Stanevičiaus g. 53 (Fabijoniškėse), Taikos g. 130 (Justiniškėse), Architektų g. 152 (Lazdynuose), Antakalnio 84 A (Antakalnyje) ir Savanorių pr. 54 (Vilkpėdėje). 
Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Paskutinis >>

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis