LTkatalogas

Laisvalaikis, pramogos, poilsis, maitinimas
Kaip pasiruošti kelionei su augintiniu? Spausdinti
Prasidėjus atostogų sezonui, daugeliui laikančių naminį gyvūną iškyla ne vienas klausimas dėl keliavimo į užsienį kartu su augintiniu.  Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) primena, ką reikia žinoti norint vežtis šunį ar katę traukiniu, keltu, lėktuvu, taip pat kokie dokumentai ir vakcinacijos būtinos vykstant į užsienį.
 
 

Būtina mikroschema ir vakcinacija
Keliauti kartu su šunimi, kate ir šešku į Europos Sąjungos (ES) šalis galima, jeigu augintinį įmanoma identifikuoti.
Skaityti daugiau...
 
Vasaros stovykla "Energetikas" kviečia vaikus prie Baltijos jūros! Spausdinti
 Kviečiame į vaikų vasaros stovyklą prie Baltijos jūros!
Birželio 21 d. - rugpjūčio 19 d.
 
 
„Energetiko" stacionari stovykla įsikūrusi Šventojoje (Kopų g. 21), pušyne ant jūros kranto ir Šventosios upės vingio. Projektas „Ten, kur saulę nusineša jūra" yra skirtas kultūrinio - etninio paveldo pažinimui. Tai vaikų kultūrinį švietimą ugdanti, sveikatą stiprinanti stovykla. Vaikai apgyvendinami mediniuose vieno aukšto vasarnamiuose. Maitinimas 4 kartus per dieną, centriniame sveikatos centro pastate.
Skaityti daugiau...
 
Mokinių atostogos ir išmaniosios technologijos: ar atostogaujantis vaikas nėra priklausomas nuo kompiuterio? Spausdinti
Vasara jau įsibėgėja, atostogauja visi mokyklinio amžiaus vaikai. Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras primena, jog svarbu, kaip vaikai leidžia laisvalaikį: kompiuteris, išmanusis telefonas ir kitos naujosios technologijos neturėtų tapti pagrindiniu atostogaujančių vaikų užsiėmimu. 
 
 
 
Deja, daugumos atostogaujančių vaikų tėvai dirba, todėl negali užtikrinti tinkamos vaiko priežiūros visą dieną. Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro psichologė R.Vaitkienė perspėja, kad nuolatinis vaikų laiko leidimas prie kompiuterio gali peraugti į priklausomybę.
Skaityti daugiau...
 
Rugpjūčio mėnesio renginiai Palangoje ir Šventojoje Spausdinti
1,6,7,8,13,14,15,20,21,22,27,28, 29 D. - Pučiamųjų muzikos koncertų ciklas
„Dūdų vasara“ Jau daugiau nei šimtmetį Palangoje gyvuoja tradicija – pučiamųjų muzikos koncertai parke vasaros sezono metu. Kiekvieną vasaros ketvirtadienį, penktadienį ir šeštadienį nuo 18.30 val. kurorto svečiai ir visi pučiamųjų muzikos mylėtojai gali pasiklausyti klasikinės, populiariosios bei originalios pučiamųjų muzikos koncertų Palangos Birutės parke.  Palangos Birutės parko rotonda
 
 

3 d.,19 val. Donato Montvydo koncertas Besidžiaugiantis ką tik praėjusiu koncertiniu turu, lyriškasis atlikėjas Donatas Montvydas keliasi į vasaros sostinę – Palangą. 
Skaityti daugiau...
 
Įspūdingi delfinų pasirodymai Jūrų muziejaus delfinariume Spausdinti
Kviečiame aplankyti delfinariumą! 
Delfinų pasirodymai - nuotaikingi renginiai, kur susipažinsite su vienais iš intelektualiausių jūros žinduolių, delfinais, Juodosios jūros afalinomis.
 
 
 
Delfinariumas buvo atidarytas 1994 m. balandžio 30 d. Jame rengiami Juodosios jūros afalinų  pasirodymai, delfinų terapijos seansai, organizuojami edukaciniai užsiėmimai mokiniams, vyksta renginiai. 2010 m. delfinai dėl rekonstrukcijos buvo išskraidinti į Atikos zoologijos parką Graikijoje. 2013 -aisiais dalis delfinų grįžo į atnaujintus namus.
Skaityti daugiau...
 
Nesaikingas mėgavimasis saulės spinduliais kelia didžiulį pavojų sveikatai Spausdinti
Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras įspėja, jog pastaraisiais metais Lietuvoje padaugėjo odos vėžiu sergančių moterų. Odos vėžys užima antrą vietą tarp kitų labiausiai paplitusių vėžio formų tarp moterų ir trečią tarp vyrų. Tikimybė susirgti odos vėžiu padidėja net iki 75 proc., jei soliariumuose pradedama lankytis iki 30 metų amžiaus. Be to, Lietuvoje saulės spinduliai pavojingiausi būna jau nuo ankstyvo pavasario iki pat rugpjūčio vidurio, todėl šiuo metų laiku nuo 10 iki 14 val. reikėtų vengti būti tiesioginiuose saulės spinduliuose. 
 
 
 
UV spinduliai Tarptautinės vėžio tyrimų agentūros (IARC) klasifikuojami kaip 1 kategorijos kancerogenas ir šiuo metu nėra nustatyta leistinų dozių žmogui. Tai priklauso nuo individualių savybių: odos, plaukų, akių spalvos, apgamų skaičiaus, amžiaus, paveldimo polinkio sirgti vėžiu. 
Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Paskutinis >>

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis