LTkatalogas

Reklaminis skydelis
Laisvalaikis, pramogos, poilsis, maitinimas
Pagausėjo Jūrų muziejaus delfinų šeima Spausdinti
Ši vasara Jūrų muziejuje – pilna netikėtumų. Sekmadienio rytą delfinų šeima pasipildė dar vienu mažyliu. Apie 6 valandą apsivaikavo delfinariumo senbuvė Gabija. Jūrų muziejaus vet. gydytojo Žilvino Kleivos teigimu, tai buvo natūralus, fiziologinis gimdymas, ir patelė, ir jauniklis jaučiasi gerai.
– Gyvūnų pasaulyje, panašiai, kaip ir žmonių, atsiradus naujai gyvybei, prašoma aplinkinių netrukdyti šeimai, – sakė veterinarijos gydytojas. – Delfinai yra socialūs, smalsūs gyvūnai, jie kaip tik dabar susipažįsta su nauju šeimos nariu.
 

Gimus mažyliui, sekmadienį buvo atsisakyta jau suplanuotų delfinų pasirodymų. Jų tądien turėjo būti keturi. Antradienį jau bus vėl rengiami pasirodymai ir lankytojai galės susipažinti su mažuoju delfinuku. 
Skaityti daugiau...
 
LDK istorijos atkūrimo festivalis „Medininkų pilies apgultis. 1402-ieji“ Spausdinti
Šių metų rugsėjo 19–20 dienomis jau ketvirtą kartą Medininkų pilyje (30 km į pietryčius nuo Vilniaus) vyks gyvosios istorijos festivalis „Medininkų pilies apgultis. 1402-ieji“. XIV–XV amžiaus karybos atkūrimu užsiimantys klubai susirinks kaip į karo žygį. Antrąją renginio dieną bus paminėtas Didysis prūsų sukilimas. Renginį organizuoja Senovės baltų kovų brolija „Vilkatlakai“ ir Trakų istorijos muziejus.
 
 
 
„Ketvirtus metus organizuojamas renginys jau turi savo tradicijas, – sako Arūnas Bugvilionis, Senovės baltų kovų brolijos „Vilkatlakai“ viršaitis. – Viena iš jų – griežtai laikytis istoriškumo principo. Visų dalyvių šarvai ir ginklai atitinka tik aptariamąjį laikotarpį – XIV amžiaus pabaigą – XV amžiaus pradžią. 
Skaityti daugiau...
 
Kaip pasiruošti kelionei su augintiniu? Spausdinti
Prasidėjus atostogų sezonui, daugeliui laikančių naminį gyvūną iškyla ne vienas klausimas dėl keliavimo į užsienį kartu su augintiniu.  Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) primena, ką reikia žinoti norint vežtis šunį ar katę traukiniu, keltu, lėktuvu, taip pat kokie dokumentai ir vakcinacijos būtinos vykstant į užsienį.
 
 

Būtina mikroschema ir vakcinacija
Keliauti kartu su šunimi, kate ir šešku į Europos Sąjungos (ES) šalis galima, jeigu augintinį įmanoma identifikuoti.
Skaityti daugiau...
 
Vasaros stovykla "Energetikas" kviečia vaikus prie Baltijos jūros! Spausdinti
 Kviečiame į vaikų vasaros stovyklą prie Baltijos jūros!
Birželio 21 d. - rugpjūčio 19 d.
 
 
„Energetiko" stacionari stovykla įsikūrusi Šventojoje (Kopų g. 21), pušyne ant jūros kranto ir Šventosios upės vingio. Projektas „Ten, kur saulę nusineša jūra" yra skirtas kultūrinio - etninio paveldo pažinimui. Tai vaikų kultūrinį švietimą ugdanti, sveikatą stiprinanti stovykla. Vaikai apgyvendinami mediniuose vieno aukšto vasarnamiuose. Maitinimas 4 kartus per dieną, centriniame sveikatos centro pastate.
Skaityti daugiau...
 
Mokinių atostogos ir išmaniosios technologijos: ar atostogaujantis vaikas nėra priklausomas nuo kompiuterio? Spausdinti
Vasara jau įsibėgėja, atostogauja visi mokyklinio amžiaus vaikai. Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras primena, jog svarbu, kaip vaikai leidžia laisvalaikį: kompiuteris, išmanusis telefonas ir kitos naujosios technologijos neturėtų tapti pagrindiniu atostogaujančių vaikų užsiėmimu. 
 
 
 
Deja, daugumos atostogaujančių vaikų tėvai dirba, todėl negali užtikrinti tinkamos vaiko priežiūros visą dieną. Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro psichologė R.Vaitkienė perspėja, kad nuolatinis vaikų laiko leidimas prie kompiuterio gali peraugti į priklausomybę.
Skaityti daugiau...
 
Rugpjūčio mėnesio renginiai Palangoje ir Šventojoje Spausdinti
1,6,7,8,13,14,15,20,21,22,27,28, 29 D. - Pučiamųjų muzikos koncertų ciklas
„Dūdų vasara“ Jau daugiau nei šimtmetį Palangoje gyvuoja tradicija – pučiamųjų muzikos koncertai parke vasaros sezono metu. Kiekvieną vasaros ketvirtadienį, penktadienį ir šeštadienį nuo 18.30 val. kurorto svečiai ir visi pučiamųjų muzikos mylėtojai gali pasiklausyti klasikinės, populiariosios bei originalios pučiamųjų muzikos koncertų Palangos Birutės parke.  Palangos Birutės parko rotonda
 
 

3 d.,19 val. Donato Montvydo koncertas Besidžiaugiantis ką tik praėjusiu koncertiniu turu, lyriškasis atlikėjas Donatas Montvydas keliasi į vasaros sostinę – Palangą. 
Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Paskutinis >>

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis