LTkatalogas

Laisvalaikis, pramogos, poilsis, maitinimas
Atnaujinamos Raganų kalno skulptūros Spausdinti
Tūkstančius lankytojų pritraukiančiame Juodkrantės Raganų kalne nuo praėjusios savaitės vyksta čia esančių muziejinių vertybių atnaujinimo darbai. Penki Lietuvos medžio skulptoriai restauruoja labiausiai apgadintas ąžuolines skulptūras.
 
 

Anot Neringos istorijos muziejaus direktorės Eleonoros Jonušienės, simpoziumas „Raganų kalnas“ yra vienintelė galimybė išsaugoti kurorto lankytojų pamėgtas muziejines vertybes.
Dėl atšiauraus jūrinio klimato Raganų kalno medinės skulptūros nuolat dūla, genda, o kai kurios yra nepataisomai „suėstos” grybo, todėl jas būtina prižiūrėti, restauruoti arba pakeisti naujomis.
Skaityti daugiau...
 
Rugsėjo 26-27 d. vyks Tarptautinė kačių paroda Spausdinti
Visus kačių mylėtojus kviečiame į rugsėjo 26—27 d. vyksiančią TARPTAUTINĘ KAČIŲ PARODĄ Vilniaus verslo parke GARIŪNAI.
 
 

Parodos lankytojai galės pamatyti daugiau kaip 200 kilmingų kačių. Galima bus išvysti škotų nulėpausius ir stačiaausius, britų ilgaplaukius, selkirk reksus, mekongo bobteilus ir tajų veislės kates! Parodoje taip pat bus pristatomi populiarūs ir puikiai pažįstami Britų trumpaplaukiai, Meino meškėnai, Kanados sfinksai bei daug kitų veislių. 
Skaityti daugiau...
 
Kaip pažinti šalį per maistą? Spausdinti
Gatvės maistas TailandeVieni didžiausių kelionių patyrimų yra gaunami bendraujant su vietiniais gyventojais, susipažįstant su vietos istorija ir kultūra. Laimei, visus tris nacionalinio identiteto aspektus apima valgymas. Įdomu, ar ne?
 
 

Nėra skirtumo, ar tai būtų sudėtingas pateikimas ir griežtai apibrėžta japoniška arbatos gėrimo ceremonija, ar vaišinimasis tiesiai nuo Malaizijos gatvės prekybininkų stalų, vietinio maisto ragavimas jau yra didelis postūmis, siekiant pažinti kitą kultūrą. Gėda turėtų būti nuostabaus ir egzotiško maisto šalyse valgyti mėsainius, spagečius ar picas. Štai keletas patarimų, kaip išvengti virtuvės, skirtos turistams.
Skaityti daugiau...
 
KRUIZAI – komfortas ir prabanga už optimalią kainą Spausdinti
Vieni užsimetę kuprinę ant pečių leidžiasi į pažintines keliones lėktuvu, autobusu, traukiniu ar autostopu. Kiti, pavargę nuo įtemptos darbų rutinos, išsirenka kelionę su maitinimo sistema „viskas įskaičiuota“ ir vyksta į Egiptą, Turkiją ar Kanarų salas. Treti nusiteikę itin romantiškai ir leidžiasi į keliones jūromis – į kruizą.
 
 

Vien pagalvojus apie kruizą daugeliui prieš akis iškyla žydra jūra, prabangi vakarienė, gaivūs kokteiliai laivo denyje arba baseine, nuostabūs saulėlydžio vaizdai ir ta neapsakoma sielos palaima pasitinkant saulėlydį. Klysta tie, kurie mano, kad kruizas skirtas tik turtingiems pensininkams ir tinginiams. Norėtųsi nuraminti ir tuos, kurie dėl nežinomos priežasties kruizų bijo.
Skaityti daugiau...
 
Pagausėjo Jūrų muziejaus delfinų šeima Spausdinti
Ši vasara Jūrų muziejuje – pilna netikėtumų. Sekmadienio rytą delfinų šeima pasipildė dar vienu mažyliu. Apie 6 valandą apsivaikavo delfinariumo senbuvė Gabija. Jūrų muziejaus vet. gydytojo Žilvino Kleivos teigimu, tai buvo natūralus, fiziologinis gimdymas, ir patelė, ir jauniklis jaučiasi gerai.
– Gyvūnų pasaulyje, panašiai, kaip ir žmonių, atsiradus naujai gyvybei, prašoma aplinkinių netrukdyti šeimai, – sakė veterinarijos gydytojas. – Delfinai yra socialūs, smalsūs gyvūnai, jie kaip tik dabar susipažįsta su nauju šeimos nariu.
 

Gimus mažyliui, sekmadienį buvo atsisakyta jau suplanuotų delfinų pasirodymų. Jų tądien turėjo būti keturi. Antradienį jau bus vėl rengiami pasirodymai ir lankytojai galės susipažinti su mažuoju delfinuku. 
Skaityti daugiau...
 
LDK istorijos atkūrimo festivalis „Medininkų pilies apgultis. 1402-ieji“ Spausdinti
Šių metų rugsėjo 19–20 dienomis jau ketvirtą kartą Medininkų pilyje (30 km į pietryčius nuo Vilniaus) vyks gyvosios istorijos festivalis „Medininkų pilies apgultis. 1402-ieji“. XIV–XV amžiaus karybos atkūrimu užsiimantys klubai susirinks kaip į karo žygį. Antrąją renginio dieną bus paminėtas Didysis prūsų sukilimas. Renginį organizuoja Senovės baltų kovų brolija „Vilkatlakai“ ir Trakų istorijos muziejus.
 
 
 
„Ketvirtus metus organizuojamas renginys jau turi savo tradicijas, – sako Arūnas Bugvilionis, Senovės baltų kovų brolijos „Vilkatlakai“ viršaitis. – Viena iš jų – griežtai laikytis istoriškumo principo. Visų dalyvių šarvai ir ginklai atitinka tik aptariamąjį laikotarpį – XIV amžiaus pabaigą – XV amžiaus pradžią. 
Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Paskutinis >>

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis