LTkatalogas

Reklaminis skydelis
Laisvalaikis, pramogos, poilsis, maitinimas
Skulptūra Europos parke žymės Teatrų metus Spausdinti
Šie 2014 metai Lietuvos Respublikos Seimo yra paskelbti Teatrų metais. Siekiant pažymėti Teatrų metus, Europos centro muziejus „Europos parkas“ įgyvendino projektą. Menininkams buvo siūloma Europos parke sukurti vizualaus meno kūrinį, interpretuojant kitą labai plačią meno sritį, scenos meną – teatrą. 
 
 
 
Teatrų temos skulptūriniu akcentu pasirinktas skulptoriaus Evaldo Pauzos (g. 1966 m.) darbas „Pinokis“. Menininkas meistriškai jam būdinga realistinės išraiškos forma atskleidžia Teatro temą. Projekto metu iš bronzos ir granito sukurtas naujas dailės kūrinys gražiai papildo kamerinę Europos parko muziejaus ekspozicijos dalį. 
Skaityti daugiau...
 
Truputį iškilmingas gimtadienis Spausdinti
Muzikai švenčia gimtadienius ypatingai – išeidami į sceną, kurdami, komunikuodami, kadangi galimybė dalytis menine patirtimi ir yra tikroji dovana bei šventė. Gruodžio 5 d. 18 val. savo 50-metį žymi pianistas Egidijus Buožis, pakildamas į Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Didžiosios salės sceną, supamas artimų kolegų ir pasirengęs drauge su jais vienkartiniam spontaniškos kūrybos stebuklui – improvizacijai.
 
 
Tituluoti Egidijų Buožį džiazo pianistu nebūtų visiškai tikslu: akademinio pianizmo studijų keliu tobulinęs savo talentus muzikas iki šiol išlaiko šiltus santykius su klasika, dėsto fortepijoną Nacionalinėje M. K. Čiurlionio menų gimnazijoje. 
Skaityti daugiau...
 
Atnaujinamos Raganų kalno skulptūros Spausdinti
Tūkstančius lankytojų pritraukiančiame Juodkrantės Raganų kalne nuo praėjusios savaitės vyksta čia esančių muziejinių vertybių atnaujinimo darbai. Penki Lietuvos medžio skulptoriai restauruoja labiausiai apgadintas ąžuolines skulptūras.
 
 

Anot Neringos istorijos muziejaus direktorės Eleonoros Jonušienės, simpoziumas „Raganų kalnas“ yra vienintelė galimybė išsaugoti kurorto lankytojų pamėgtas muziejines vertybes.
Dėl atšiauraus jūrinio klimato Raganų kalno medinės skulptūros nuolat dūla, genda, o kai kurios yra nepataisomai „suėstos” grybo, todėl jas būtina prižiūrėti, restauruoti arba pakeisti naujomis.
Skaityti daugiau...
 
Rugsėjo 26-27 d. vyks Tarptautinė kačių paroda Spausdinti
Visus kačių mylėtojus kviečiame į rugsėjo 26—27 d. vyksiančią TARPTAUTINĘ KAČIŲ PARODĄ Vilniaus verslo parke GARIŪNAI.
 
 

Parodos lankytojai galės pamatyti daugiau kaip 200 kilmingų kačių. Galima bus išvysti škotų nulėpausius ir stačiaausius, britų ilgaplaukius, selkirk reksus, mekongo bobteilus ir tajų veislės kates! Parodoje taip pat bus pristatomi populiarūs ir puikiai pažįstami Britų trumpaplaukiai, Meino meškėnai, Kanados sfinksai bei daug kitų veislių. 
Skaityti daugiau...
 
Kaip pažinti šalį per maistą? Spausdinti
Gatvės maistas TailandeVieni didžiausių kelionių patyrimų yra gaunami bendraujant su vietiniais gyventojais, susipažįstant su vietos istorija ir kultūra. Laimei, visus tris nacionalinio identiteto aspektus apima valgymas. Įdomu, ar ne?
 
 

Nėra skirtumo, ar tai būtų sudėtingas pateikimas ir griežtai apibrėžta japoniška arbatos gėrimo ceremonija, ar vaišinimasis tiesiai nuo Malaizijos gatvės prekybininkų stalų, vietinio maisto ragavimas jau yra didelis postūmis, siekiant pažinti kitą kultūrą. Gėda turėtų būti nuostabaus ir egzotiško maisto šalyse valgyti mėsainius, spagečius ar picas. Štai keletas patarimų, kaip išvengti virtuvės, skirtos turistams.
Skaityti daugiau...
 
KRUIZAI – komfortas ir prabanga už optimalią kainą Spausdinti
Vieni užsimetę kuprinę ant pečių leidžiasi į pažintines keliones lėktuvu, autobusu, traukiniu ar autostopu. Kiti, pavargę nuo įtemptos darbų rutinos, išsirenka kelionę su maitinimo sistema „viskas įskaičiuota“ ir vyksta į Egiptą, Turkiją ar Kanarų salas. Treti nusiteikę itin romantiškai ir leidžiasi į keliones jūromis – į kruizą.
 
 

Vien pagalvojus apie kruizą daugeliui prieš akis iškyla žydra jūra, prabangi vakarienė, gaivūs kokteiliai laivo denyje arba baseine, nuostabūs saulėlydžio vaizdai ir ta neapsakoma sielos palaima pasitinkant saulėlydį. Klysta tie, kurie mano, kad kruizas skirtas tik turtingiems pensininkams ir tinginiams. Norėtųsi nuraminti ir tuos, kurie dėl nežinomos priežasties kruizų bijo.
Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Paskutinis >>

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis