LTkatalogas

Laisvalaikis, pramogos, poilsis, maitinimas
Poilsio bazė RŪTA - poilsis prie Bebrusų ežero Spausdinti
Pasiilgote ramybės, pušų ošimo, pavargote nuo amžino skubėjimo? Galvojate, kur praleisti atostogas, surengti šventę arba tiesiog pailsėti per išeigines?
 
 
Labanoro miške, Bebrusų ežero pakrantėje, 3 kilometrai nuo Molėtų, 17 ha teritorijoje įsikūrusioje poilsio bazėje “RŪTA”, tarp medžių erdviai išsidėstę 52 šešių kategorijų mediniai nameliai. Čia ras ką veikti ir didelis, ir mažas, ir jaunas, ir senas. Liūdna nebus ir žvejybos mėgėjams. Jūsų laukia lauko teniso kortai, rusiška pirtis, žaidimų paviljonas, kuriame rasite biliardo, stalo teniso stalus, tirą.
Skaityti daugiau...
 
Naujas "Baltijos cirko sezonas" Spausdinti
CIRKĄ MYLI VISI – ir maži, ir dideli. Vaikus cirko vaidinimas užburia, įvilioja į magišką stebuklingą pasaulį, suaugusiems cirkas suteikia galimybę patekt į vaikystę, bent trumpam prisiminti smagius nerūpestingus laikus. Tačiau, ir Cirką reikia mokėti pasirinki.
 
 
Baltijos cirkas – neabejotinas Letuvos cirko srities lyderis, ilgametis Europos cirkų asociacijos narys, jau 22-jus metus vertinamas kolegų bei mylimas žiūrovų. Didžiulę Baltijos cirko gerbėjų armiją naujoji tarptautinė trupė stebins, linksmins, džiugins nuostabiais ir neįtikėtinais pasirodymais. 
Skaityti daugiau...
 
Vaikų vasaros stovykla prie Baltijos jūros Spausdinti
Stacionari vaikų vasaros poilsio stovykla „Ten, kur saulę nusineša jūra“ įsikūrusi Šventojoje (Kopų g. 21), pušyne ant jūros kranto ir Šventosios upės vingio. Vaikai čia apgyvendinami mediniuose vieno aukšto vasarnamiuose (220 EUR) arba centrinio pastato keturviečiuose renovuotuose kambariuose su visais patogumais (318 EUR. Ši paslauga teikiama grupei ne mažesnei nei 12 vaikų). Vaikams teikiamas subalansuotas ir sveikas maitinimas 4 kartus per dieną centriniame sveikatos centro ”ENERGETIKAS” pastate. 
 
 
Stovyklos data: Birželio 20 d. - rugpjūčio 18 d. / Vienos pamainos trukmė 10 dienų.
Pamainos:
Skaityti daugiau...
 
Jūrų muziejuje slaugomi šeši ruoniukai Spausdinti
Kiekvieno  pavasario Lietuvos jūrų muziejaus Jūrų paukščių ir žinduolių skyriaus vedėjas Arūnas Grušas laukia su nerimu, nes nežino, kiek ruoniukų-pamestinukų „dovanos“ Baltija.
 
 
Deja, jau kelintas pavasaris jūra itin dosni – ir šiemet muziejaus augintinių kolekcija pasipildė net šešiais varguoliais. Tai – Baltijos pilkųjų ruonių jaunikliai, bangų ir vėjų atplėšti nuo ką tik gretimose pakrantėse apsivaikavusių patelių ir priplakti prie ne itin svetingos mūsų pakrantės. Vos kelių savaičių ruonių mažyliai atgabenti į muziejų nuo kovo 21 dienos iki šio pirmadienio. Radimviečių geografija irgi plati: nuo molo Smiltynėje iki Monciškių. 
Skaityti daugiau...
 
Užupio dramos teatro premjera - „Vienarankis iš Spokano“ Spausdinti
Užupio dramos teatras ruošia premjerą - Teatro saloje statoma vieno geriausių Airijos dramaturgų Martino  Mcdonako juodojo humoro komedija „Vienarankis iš Spokano“. 
  
 
„Vienarankis iš Spokano“. Premjera Brodvėjuje. Rež. John Crowley 
 
M. Mcdonakas dažnai lyginamas su žymiu kino režisieriumi Quentino Tarantino: kūryboje gausu aštrių elementų, beprasmiškos, nužmogintos prievartos, juodojo humoro, keleto skirtingų istorijų susipynimo ir tai tapo dramaturgo vizitine kortele. Kritikų įsitikinimu dramaturgas įtakojamas ir Davido Linčo, Martino Scorsezes, Terencio Maliko kinematografijos šedevrų.
Skaityti daugiau...
 
Jūsų laukia atnaujintos, rekonstruotos sanatorijos "Versmė" gydyklos Spausdinti
Jei norite atgauti jėgas, pailsėti po įtempto darbo, išsivaduoti nuo sveikatos sutrikimų, maloniai kviečiame Jus gydytis ir ilsėtis AB Birštono sanatorijoje „Versmė”. Tai specializuoto gydymo ir poilsio įstaiga, teikianti reabilitacijos, palaikomosios reabilitacijos, ambulatorinės reabilitacijos ir sanatorinio gydymo paslaugas Lietuvos ir užsienio piliečiams visus metus.
 
 
Jūsų laukia atnaujintos, rekonstruotos sanatorijos "Versmė" gydyklos. Čia naudojamos naujausios technologijos, moderni medicininė įranga. 
Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Paskutinis >>

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis