LTkatalogas

Reklaminis skydelis
Laisvalaikis, pramogos, poilsis, maitinimas
Užupio dramos teatro premjera - „Vienarankis iš Spokano“ Spausdinti
Užupio dramos teatras ruošia premjerą - Teatro saloje statoma vieno geriausių Airijos dramaturgų Martino  Mcdonako juodojo humoro komedija „Vienarankis iš Spokano“. 
  
 
„Vienarankis iš Spokano“. Premjera Brodvėjuje. Rež. John Crowley 
 
M. Mcdonakas dažnai lyginamas su žymiu kino režisieriumi Quentino Tarantino: kūryboje gausu aštrių elementų, beprasmiškos, nužmogintos prievartos, juodojo humoro, keleto skirtingų istorijų susipynimo ir tai tapo dramaturgo vizitine kortele. Kritikų įsitikinimu dramaturgas įtakojamas ir Davido Linčo, Martino Scorsezes, Terencio Maliko kinematografijos šedevrų.
Skaityti daugiau...
 
Jūsų laukia atnaujintos, rekonstruotos sanatorijos "Versmė" gydyklos Spausdinti
Jei norite atgauti jėgas, pailsėti po įtempto darbo, išsivaduoti nuo sveikatos sutrikimų, maloniai kviečiame Jus gydytis ir ilsėtis AB Birštono sanatorijoje „Versmė”. Tai specializuoto gydymo ir poilsio įstaiga, teikianti reabilitacijos, palaikomosios reabilitacijos, ambulatorinės reabilitacijos ir sanatorinio gydymo paslaugas Lietuvos ir užsienio piliečiams visus metus.
 
 
Jūsų laukia atnaujintos, rekonstruotos sanatorijos "Versmė" gydyklos. Čia naudojamos naujausios technologijos, moderni medicininė įranga. 
Skaityti daugiau...
 
Šaunios atostogos vasaros stovykloje MERKURIJUS Spausdinti

Vaikų ir jaunimo vasaros poilsio stovykla "Merkurijus" kviečia 7-17 metų vaikus ir jaunuolius praleisti vasaros atostogas.

Jaunų, profesionalių vadovų gausus būrys pasirūpins Jūsų vaiko užimtumu, bei nepamirštamais įspūdžiais. Stovykloje vyks įvairūs būreliai: dailieji amatai, dailė ir floristika, etiketas, maisto kultūra, gaminimas, mažasis mėgėjų teatras, automobilizmo technikos pradmenys, vadoviukų kursai, chorinis, solinis dainavimas, miksuoti kovos menai, įvairių šakų sportas – stalo tenisas, krepšinis, tinklinis, kvadratas, plaukimas, futbolas, smiginis.

Stovyklos trukmė: 10 dienų (arba pagal susitarimą).

PAMAINOS 2016 m.
Skaityti daugiau...
 
Delfinų pasirodymai - Jūrų muziejuje Spausdinti
DELFINŲ PASIRODYMAI
Tai nuotaikingi apie 30-40 minučių trunkantys renginiai, kur susipažinsite su vienais iš intelektualiausių jūros žinduolių, Juodosios jūros afalinomis.
 
 
SAUSIS, VASARIS, KOVAS

Penktadieniais

12.00 val.

Šeštadieniais, sekmadieniais

12.00 ir  15.00 val.
Skaityti daugiau...
 
Druskininkai ir toliau stebina unikaliais projektais: penktadienį startuoja Lynų kelias, duris atveria rytietiško stiliaus viešbutis ir SPA Spausdinti
Lietuvos turizmo sostinė – Druskininkai – ir toliau nenustoja stebinti unikaliais projektais.
 
 
Lapkričio 27 dieną, kurorte startuos analogų Lietuvoje neturintis Lynų kelias, sujungsiantis du lankomiausius objektus – Druskininkų Vandens parką ir „Snow Areną“. Keturios uždaros kabinos – gondolos, kuriose tilps po 10 žmonių, pakils į 45 metrų aukštį. Gondolos, pagamintos iš skaidraus stiklo, taps judančia apžvalgos aikštele ir leis pamatyti įspūdingą Druskininkų panoramą. Šventinis renginys prasidės 14 val. prie Vandens parko, o 18 val. Pramogų aikštėje visų lauks TV projekto „Chorų karai“ nugalėtojo choro BOŽOLĖ koncertas.  Šventinį savaitgalį, lapkričio 27-28 dienomis, Vilniaus alėjoje šurmuliuos Kalėdinė šventinių smulkmenų mugė.
Skaityti daugiau...
 
Susisiekimo ministerija sėkmingai įgyvendino projektą „Siaurojo geležinkelio, kultūros paveldo ir turizmo objekto, plėtra“ Spausdinti
Susisiekimo ministerija baigė investicinio projekto „Siaurojo geležinkelio, kultūros paveldo ir turizmo objekto plėtra“ įgyvendinimą, kurio finansavimui buvo skirta 2 027,0 tūkst. Eur Europos regioninės plėtros fondo lėšų iš specialiosios Ekonomikos ir konkurencingumo didinimo programos.
 
 

Projekto įgyvendinimo metu buvo atkurtas ir turizmo reikmėms pritaikytas siaurojo geležinkelio kompleksas:
Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Paskutinis >>

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis