LTkatalogas

Laisvalaikis, pramogos, poilsis, maitinimas
Auklėjimas bendravimu Spausdinti

Daugelis žmonių į klausimą, ko reikia geram auklėjimui, paprastai nesusimąstydami atsako: “Kaip tai ko? Kontakto! Reikia užmegzti su vaikais kontaktą!“

O, kas tai yra?
Atsakyti į  šį klausimą visai ne taip paprasta, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio...
O, kas tai yra „sunkūs“ vaikai?
Gal kaip tik tie, kurie neturi kontakto su suaugusiaisiais? Dvasinio kontakto.
O, „sunkūs“ tėvai? Jie kas tokie?

Skaityti daugiau...
 
Lepiname vaiką? Spausdinti

Daugelis iš mūsų galvoja, jog sąvokos lepinimas ir išlepintas yra tos pačios prigimties ir tarp jų galima dėti lygybės ženklą. Bet, taip nėra.


Paprastai išlepimą (išlepinimą) suprantame kaip vaiko neišauklėjimą. Iš tiesų  - emocinis nestabilumas, kaprizai, nenoras klausytis ir girdėti tėvų nuomonės, nesavarankiškumas, egocentrizmas, nemokėjimas bendrauti su kitais vaikais – tai dar toli gražu nėra pilnas sąrašas simptomų, akivaizdžiai rodančių, kad tėvai vaiko auklėjime daro kažkokias esmines klaidas.

Skaityti daugiau...
 
Ugdymas - tai rimta Spausdinti

Šiuolaikinės mūsų švietimo sistemos pagrindinė klaida, mano galva, yra ta, kad visas dėmesys sutelktas į specialistų ruošimą, o ne į žmogaus ugdymą.


Todėl tėvai, jei nori išauginti mąstančią ir laisvą asmenybę, turi vaiko ugdymu užsiimti patys, didžiausią dėmesį skirdami jo charakteriui ir padėdami pasireikšti vaiko dalykinėms savybėms.
Pagrindinė lavinimo sfera – prigimtinių savybių ugdymas – mūsų visuomenėje visiškai apleista.

Skaityti daugiau...
 
Kaimo turizmo sodyba " Alaušynė" Spausdinti

 Nuostabaus grožio gamtos ir žmonių išpuoselėtame Aukštaitijos kampelyje rasite atgaivą sielai ir kūnui visais metų laikais.

 

 Kaimo turizmo sodyba "Alaušynė" apsupta ežerų pietuose ir vakaruose – Alaušas (10-100 m), šiaurėje Giedrys (300 m), rytuose Lankos (100 m).  pamėgtos žvejų vietos, nes prie sodybos esanti įlanka žuvingiausia vieta 1009 ha Alaušo plote, ledas čia sušąla anksčiausiai. 

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 21 22 23 Sekantis > Paskutinis >>

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis