LTkatalogas

Laisvalaikis, pramogos, poilsis, maitinimas
Kaip būti teisingais tėvais? Spausdinti

Daugelis tėvų mano, jog tam kad būti teisingais tėvais, jie turi su savo vaikais elgtis vienodai: vienodai bausti, vienodai skatinti, - t.y. niekuo vaikų neišskirti.

Iš tikrųjų,  tai ne visai taip. 
Tėvai gali skirtingai elgtis ir auklėti savo vaikus, net jei jie labai panašaus amžiaus. Tiesa, šis modelis tinka tik  tada, jei patys vaikai tokį elgesį vertina kaip teisingą.

Skaityti daugiau...
 
Viešbutis "DANIELA" kviečia Spausdinti

4 žvaigždučių viešbutis "DANIELA" yra pačioje Kauno miesto širdyje. A. Mickevičiaus gatvė prezidento A.Smetonos laikais buvo žinoma kaip turtingų pirklių ir brangių parduotuvių kvartalas.

 

Juolab, kad už kelių žingsnių ją kerta pagrindinė miesto gatvė - Laisvės alėja. Čia esantys restoranai, kavinės, parduotuvės kviečia mėgautis gyvenimu Kaune.

Skaityti daugiau...
 
Žalingi mažųjų įpročiai Spausdinti

Tokie paaugusio vaiko įpročiai, kaip piršto čiulpimas ar naktinis šlapinimasis į lovą, gali „varyti į neviltį“  net ir labai stiprių nervų tėvus.

O, mamai gali imti atrodyti, kad tai sukėlė auklėjimo trūkumai arba per ilgai užsitęsęs kūdikystės periodas.
Ką gi reikėtų daryti tėvams, kurių vaikas stengiasi elgtis „kaip didelis“, bet vis dar čiulpia pirštą arba mažiausiai progai pasitaikius puola į ašaras?

Skaityti daugiau...
 
Jis tau ne draugas! Spausdinti

Tėvai panikoj – mylimiausias palikuonis, aštuonmetis Nojus, rado draugą.
Ir dar kokį!

Kates skriaudžia, su vaikais mušasi, iš timpos geriau nei snaiperis taikosi, o ir necenzūrinę leksiką vartoja kas antrame žodyje...
O, toks paklusnus ir gerutis buvęs Jūsų  vaikelis nuo to neklaužados akių nenuleidžia, vis pamėgdžioti bando. Ir ką jūs galvojate?
Mokytojai jau skundžiasi, bendraamžiai nuskriausti, klasiokų tėvai ir kaimynai nepatenkinti. 

Skaityti daugiau...
 
Stovykla – ne tik poilsis, bet ir būdas sustiprėti fiziškai! Spausdinti

Kaip tik tokio tikslo siekiame „Vaikų ir jaunimo vasaros sporto–poilsio stovykloje“ Elektrėnuose.

Kas gi vilioja stovyklauti būtent čia?
Taip, pirmiausia puikiai organizuotas aktyvus poilsis!
 Tai stovykla, kurioje daug maksimalių vasaros nuotykių, aktyvios veiklos, kūrybinės saviraiškos. Be to, čia bus galima iš arčiau susipažinti su spec. tarnybų (policijos, ugniagesių) darbu, įranga ir amunicija.

Skaityti daugiau...
 
Išmokime džiaugtis! Spausdinti

Kiekvieną dieną žiniomis apie gilėjančią ir greitėjančia krizę mus gąsdina  ir slegia  beveik visi  Lietuvos žiniasklaidos kanalai.


Greitėjantis gyvenimo tempas, chronišku virstantis nuovargis, prastėjanti sveikata – visa tai  tapo lyg ir savaime suprantami ir  neatsiejami šiuolaikinio žmogaus palydovai...
Todėl, šiandien kaip niekada yra aktualus mokėjimas džiaugtis, pastebėti tas smulkmenas, iš kurių susideda kiekviena mūsų gyvenimo diena. Tai iš tiesų Didis mokėjimas. Ir to reikia mokytis.

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 21 22 23 Sekantis > Paskutinis >>

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis