LTkatalogas

Laisvalaikis, pramogos, poilsis, maitinimas
Nuostabus poilsis Palangoje - prabangūs, dideli apartamentai Spausdinti
Kviečiame išskirtiniam poilsiui Palangoje! Prabangių, didelių apartamentų nuoma centrinėje Palangos miesto dalyje - Jums, Jūsų šeimai ir Jūsų draugams. Iki jūros ir iki Basanavičiaus gatvės pėsčiomis vos 10 minučių kelio. Aplink nėra triukšmingų gatvių, apartamentai tvarkingi, o šalia jų visada atsiras vieta Jūsų automobiliui. Už vos 30-ties metrų yra maisto prekių parduotuvė, o mėgstantiems ant ugnies keptą maistą, puikios galimybės jį išsikepti namo kiemelyje. 
 
 
 
Siūlome apsistoti dviejų tipų apartamentuose: iki 9-ių ir net iki 14-os miegamų vietų.
Skaityti daugiau...
 
Sveikatos centras Energetikas kviečia pasirūpinti savo sveikata Spausdinti
Sveikatos centras "Energetikas" - tai didžiausias sveikatingumo centras vakarų Lietuvoje, esantis arčiausiai Baltijos jūros, kuris vienija žinias, technologiją, patirtį, naujoves ir tradicijas! Sveikatos centre „Energetikas“ atliekama daugiau kaip 50 įvairių gydomųjų, sveikatingumo  procedūrų.


Ieškantiems subtilios prabangos, SPA malonumų, nepakartojamo vaizdo į jūrą, kviečiame apsilankyti naujajame SPA "Amber Palace". 

Teikiame šias paslaugas:  
Skaityti daugiau...
 
Lankytinos Lietuvos vietos - Medžių lajų takas Spausdinti
Anykščių šilelyje vinguriuojantis Medžių lajų takas – vienintelis ne tik Baltijos šalyse, bet ir Rytų Europoje. Takas prasideda netoli Puntuko akmens, lankytojams reikės užlipti ant kalvos, Medžių lajų takas nuo žemės pamažu kils iki 21 metro ties medžių laja.
 
 
Takas medžių viršūnėmis vingiuoja 300 metrų ir veda į 35 metrų aukščio bokštą, nuo kurio galima apžvelgti apdainuotąjį Anykščių šilelį, pasigrožėti Šventosios upės vingiais, pasivaikščioti tarp medžių lajų. Įdomus Medžių lajų tako architektūrinis sprendimas (architektai Arvydas Gudelis ir Andrius Dirsė). Apžvalgos bokšto architektūros motyvu pasirinkta aukštaitiška tautinė juosta, tad fasaduose dominuoja juostos motyvas. Kad Anykščių regioniniame parke iškiltų toks unikalus statinys, statybininkai sunaudojo 395 tonų metalo ir 1,5 tūkstančio kubinių metrų betono.
Skaityti daugiau...
 
Trakų salos pilyje atidaroma gotikos stiliaus istorinių kostiumų paroda Spausdinti
Nuo gruodžio 9 d., 15 val. Trakų salos pilies vakarinių kazematų 13-oje salėje vyks parodos „Gotikinio kostiumo samprata: nuo askezės iki prabangos“ atidarymas. Renginį organizuoja istorinio šokio klubas „Saltus Gladii“ ir Trakų istorijos muziejus.

Parodoje eksponuojama 20 tipinių XI–XV a. Vakarų Europos pasiturinčių miestiečių ir dvariškių kostiumų, XIV–XV a. avalynės ir aksesuarų pavyzdžių, o taip pat ir buities smulkmenų, kurias žmonės tvirtindavo prie diržo. Visus kostiumus sukūrė Lietuvos viduramžių kultūros rekonstruktoriai.
Skaityti daugiau...
 
Poilsio bazė RŪTA - poilsis prie Bebrusų ežero Spausdinti
Pasiilgote ramybės, pušų ošimo, pavargote nuo amžino skubėjimo? Galvojate, kur praleisti atostogas, surengti šventę arba tiesiog pailsėti per išeigines?
 
 
Labanoro miške, Bebrusų ežero pakrantėje, 3 kilometrai nuo Molėtų, 17 ha teritorijoje įsikūrusioje poilsio bazėje “RŪTA”, tarp medžių erdviai išsidėstę 52 šešių kategorijų mediniai nameliai. Čia ras ką veikti ir didelis, ir mažas, ir jaunas, ir senas. Liūdna nebus ir žvejybos mėgėjams. Jūsų laukia lauko teniso kortai, rusiška pirtis, žaidimų paviljonas, kuriame rasite biliardo, stalo teniso stalus, tirą.
Skaityti daugiau...
 
Naujas "Baltijos cirko sezonas" Spausdinti
CIRKĄ MYLI VISI – ir maži, ir dideli. Vaikus cirko vaidinimas užburia, įvilioja į magišką stebuklingą pasaulį, suaugusiems cirkas suteikia galimybę patekt į vaikystę, bent trumpam prisiminti smagius nerūpestingus laikus. Tačiau, ir Cirką reikia mokėti pasirinki.
 
 
Baltijos cirkas – neabejotinas Letuvos cirko srities lyderis, ilgametis Europos cirkų asociacijos narys, jau 22-jus metus vertinamas kolegų bei mylimas žiūrovų. Didžiulę Baltijos cirko gerbėjų armiją naujoji tarptautinė trupė stebins, linksmins, džiugins nuostabiais ir neįtikėtinais pasirodymais. 
Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Paskutinis >>

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis