LTkatalogas

Laisvalaikis, pramogos, poilsis, maitinimas
Lankytinos Lietuvos vietos - Medžių lajų takas Spausdinti
Anykščių šilelyje vinguriuojantis Medžių lajų takas – vienintelis ne tik Baltijos šalyse, bet ir Rytų Europoje. Takas prasideda netoli Puntuko akmens, lankytojams reikės užlipti ant kalvos, Medžių lajų takas nuo žemės pamažu kils iki 21 metro ties medžių laja.
 
 
Takas medžių viršūnėmis vingiuoja 300 metrų ir veda į 35 metrų aukščio bokštą, nuo kurio galima apžvelgti apdainuotąjį Anykščių šilelį, pasigrožėti Šventosios upės vingiais, pasivaikščioti tarp medžių lajų. Įdomus Medžių lajų tako architektūrinis sprendimas (architektai Arvydas Gudelis ir Andrius Dirsė). Apžvalgos bokšto architektūros motyvu pasirinkta aukštaitiška tautinė juosta, tad fasaduose dominuoja juostos motyvas. Kad Anykščių regioniniame parke iškiltų toks unikalus statinys, statybininkai sunaudojo 395 tonų metalo ir 1,5 tūkstančio kubinių metrų betono.
Skaityti daugiau...
 
Trakų salos pilyje atidaroma gotikos stiliaus istorinių kostiumų paroda Spausdinti
Nuo gruodžio 9 d., 15 val. Trakų salos pilies vakarinių kazematų 13-oje salėje vyks parodos „Gotikinio kostiumo samprata: nuo askezės iki prabangos“ atidarymas. Renginį organizuoja istorinio šokio klubas „Saltus Gladii“ ir Trakų istorijos muziejus.

Parodoje eksponuojama 20 tipinių XI–XV a. Vakarų Europos pasiturinčių miestiečių ir dvariškių kostiumų, XIV–XV a. avalynės ir aksesuarų pavyzdžių, o taip pat ir buities smulkmenų, kurias žmonės tvirtindavo prie diržo. Visus kostiumus sukūrė Lietuvos viduramžių kultūros rekonstruktoriai.
Skaityti daugiau...
 
Naujas "Baltijos cirko sezonas" Spausdinti
CIRKĄ MYLI VISI – ir maži, ir dideli. Vaikus cirko vaidinimas užburia, įvilioja į magišką stebuklingą pasaulį, suaugusiems cirkas suteikia galimybę patekt į vaikystę, bent trumpam prisiminti smagius nerūpestingus laikus. Tačiau, ir Cirką reikia mokėti pasirinki.
 
 
Baltijos cirkas – neabejotinas Letuvos cirko srities lyderis, ilgametis Europos cirkų asociacijos narys, jau 22-jus metus vertinamas kolegų bei mylimas žiūrovų. Didžiulę Baltijos cirko gerbėjų armiją naujoji tarptautinė trupė stebins, linksmins, džiugins nuostabiais ir neįtikėtinais pasirodymais. 
Skaityti daugiau...
 
Vaikų vasaros stovykla prie Baltijos jūros Spausdinti
Stacionari vaikų vasaros poilsio stovykla „Ten, kur saulę nusineša jūra“ įsikūrusi Šventojoje (Kopų g. 21), pušyne ant jūros kranto ir Šventosios upės vingio. Vaikai čia apgyvendinami mediniuose vieno aukšto vasarnamiuose (220 EUR) arba centrinio pastato keturviečiuose renovuotuose kambariuose su visais patogumais (318 EUR. Ši paslauga teikiama grupei ne mažesnei nei 12 vaikų). Vaikams teikiamas subalansuotas ir sveikas maitinimas 4 kartus per dieną centriniame sveikatos centro ”ENERGETIKAS” pastate. 
 
 
Stovyklos data: Birželio 20 d. - rugpjūčio 18 d. / Vienos pamainos trukmė 10 dienų.
Pamainos:
Skaityti daugiau...
 
Jūrų muziejuje slaugomi šeši ruoniukai Spausdinti
Kiekvieno  pavasario Lietuvos jūrų muziejaus Jūrų paukščių ir žinduolių skyriaus vedėjas Arūnas Grušas laukia su nerimu, nes nežino, kiek ruoniukų-pamestinukų „dovanos“ Baltija.
 
 
Deja, jau kelintas pavasaris jūra itin dosni – ir šiemet muziejaus augintinių kolekcija pasipildė net šešiais varguoliais. Tai – Baltijos pilkųjų ruonių jaunikliai, bangų ir vėjų atplėšti nuo ką tik gretimose pakrantėse apsivaikavusių patelių ir priplakti prie ne itin svetingos mūsų pakrantės. Vos kelių savaičių ruonių mažyliai atgabenti į muziejų nuo kovo 21 dienos iki šio pirmadienio. Radimviečių geografija irgi plati: nuo molo Smiltynėje iki Monciškių. 
Skaityti daugiau...
 
Užupio dramos teatro premjera - „Vienarankis iš Spokano“ Spausdinti
Užupio dramos teatras ruošia premjerą - Teatro saloje statoma vieno geriausių Airijos dramaturgų Martino  Mcdonako juodojo humoro komedija „Vienarankis iš Spokano“. 
  
 
„Vienarankis iš Spokano“. Premjera Brodvėjuje. Rež. John Crowley 
 
M. Mcdonakas dažnai lyginamas su žymiu kino režisieriumi Quentino Tarantino: kūryboje gausu aštrių elementų, beprasmiškos, nužmogintos prievartos, juodojo humoro, keleto skirtingų istorijų susipynimo ir tai tapo dramaturgo vizitine kortele. Kritikų įsitikinimu dramaturgas įtakojamas ir Davido Linčo, Martino Scorsezes, Terencio Maliko kinematografijos šedevrų.
Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Paskutinis >>

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis