LTkatalogas

Apželdinimas, aplinkotvarka, sodybų gerbūvis
Trąšos - šiltnamiui, sodui, vejoms, kambariniams augalams Spausdinti

Universalios trąšos - Braškėms, daržovėms, vaismedžiams, vaiskrūmiams, dekoratyviniams augalams

Aukščiausios kokybės kompleksinės trąšos su mikroelementais. Be chloro. Moksliniais tyrimais įrodyta kad chlorui jautrūs daugelis sodo augalų. Tinka tręši daržoves tiek lauke tiek šiltnamiuose, dekoratyvinius augalus, gėles, sodus, vejas, prieš jų įrengimą. Naudojama pavasarį arba vasarą, papildomam tręšimui.

Skaityti daugiau...
 
Lietuvoje užaugintas daržoves vartoti saugu ir sveika Spausdinti

Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos specialistams dažnai užduodami klausimai apie pesticidų ir sunkiųjų metalų kiekius daržovėse. Didėjant aplinkos taršai ir vartotojų sąmoningumui, ypač populiarėja ekologiškos daržovės.

Ar lietuviškos daržovės – ekologiškos ir ne, iš tiesų yra saugios vartoti? Siekiant atsakyti į šį klausimą ir įvertinti dažniausiai vartojamų daržovių (ypač ekologiškų) galimą taršą, šių metų rugsėjo mėnesį Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba organizavo Lietuvos ūkiuose užaugintų daržovių nitratų, pesticidų ir sunkiųjų metalų liekanų tyrimus.

Skaityti daugiau...
 
Geras derlius – tik iš sertifikuotos sėklos Spausdinti

Rinkai tiekiamos elitinės kategorijos sėklos pakuotės ženklinamos baltos spalvos etiketėmis, sertifikuotos ir sertifikuotos kategorijos pirmos reprodukcijos sėklos pakuotės – mėlynos spalvos, sertifikuotos kategorijos antros ir trečios (tik linams) reprodukcijos sėklos pakuotės – raudonos spalvos, o komercinės kategorijos sėklos pakuotės ženklinamos rudos spalvos etiketėmis.

 
Kiekvieną pavasarį Valstybinės augalininkystės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos (toliau – Tarnyba) darbuotojai itin daug dėmesio skiria dauginamosios medžiagos kokybės tikrinimui specializuotose sėklų parduotuvėse ir turgavietėse.

Skaityti daugiau...
 
Kaip prailginti skintų gėlių gyvenimą Spausdinti

Gavote dovanų nuostabią puokštę rožių ar kitokių gėlių. Ką daryti, kad rožės kuo ilgiau puoštų Jūsų namus ar biurą, kaip taisyklingai jas pamerkti.

Tam reikia žinoti kelias mažas gudrybes.
 Pirmiausia pašalinkite pačius apatinius lapus ir pumpurus. Lapai reikalauja daug drėgmės, taip reikalingos ilgesniam žiedo išsilaikymui. Lapai greitai genda, todėl vanduo vazoje pavirsta nemalonaus kvapo ir spalvos skysčiu.

Skaityti daugiau...
 
Naujiena - ORGANIX kompostinė žemė Spausdinti

 Sekdama rinkos pokyčius ir naujoves bei atsižvelgdama į pirkėjų poreikius UAB agrofirma „Sėklos" 2011 m. sezonui pristato naują, pagal specialų užsakymą pagamintą, „Organix" kompostinę žemę, skirtą prieskoniams, daržovėms ir pomidorams.


„Organix" kompostinė žemė - tai organiškai švarus, profesionaliai paruoštas įvairių tipų durpių, organinių medžiagų ir durpių komposto mišinys, praturtintas specialiais dirvožemio gerinimo priedais bei augalų augimą stimuliuojančiomis medžiagomis. Tinkamai parengtos sudedamųjų dalių proporcijos užtikrina optimalią žemės struktūrą ir trąšumą, todėl jį naudojant augalai greičiau prigyja ir auga, padidėja jų gyvybingumas ir derlingumas, augalus vegetacijos metu reikia mažiau tręšti papildomai.

Skaityti daugiau...
 
Verandoje visus metus vyrauja pavasaris Spausdinti

Valgomasis, žaidimų kambarys, poilsio kambarys, namų biuras, namų sporto studija, prieangis ar net kavinė – tai tik keletas šiuolaikinės verandos, žiemos sodo panaudojimo galimybių.


Tai labai efektyvus būdas „perkelti“ lauko erdves į vidų, padidinti jūsų namų vertę ir jūsų gyvenimo kokybę. Daugumai žmonių patinka atviro kambario efektas. Permatomos sienos net ir nedideliam kambariui suteikia erdvesnės patalpos pojūtį.

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Paskutinis >>

REKLAMA