LTkatalogas

Apželdinimas, aplinkotvarka, sodybų gerbūvis
Aptvėrimo sprendimai miškams ir ganykloms Spausdinti

Visada ieškoma efektyvių būdų, kaip sėkmingai apsaugoti laukinius ir naminius gyvūnus, kad būtų saugi aplinka jiems patiems ir aplinkai. Tvorų gamintoja - kompanija Betafence, nuolat tobulina savo gaminius savo srityje ir pateikia vis saugesnius aptvėrimo sprendimus, atsižvelgdami į mus supančią aplinką.

Aptvarai, naudojami atitvėrimui nuo laukinių žvėrių turi atitikti daug griežtesnius reikalavimus, nei įprastas vielos tinklas. Aptvaras privalo būti tinkamo aukščio ir tvirtumo, kad žvėrys negalėtų jų išlaužti arba peršokti, todėl kompaniją kuria produktus laikydamasi griežčiausių kokybės standartų.

Skaityti daugiau...
 
Specialios grotelės dangos įrengimui Spausdinti

Specialiomis grotelėmis galima greitai įrengti tvirtą, nereiklią ir labai funkcionalią lauko dangą. Į korį panašios grotelės gaminamos iš stipraus polietileno ir yra labai tvirtos - išlaiko 200- 310 tonų spaudimą į kvadratinį metrą. Tai puiki alternatyva grindiniui, betono trinkelėms. 

Skaityti daugiau...
 
Taupykite laiką augalus laistydami rečiau Spausdinti

STOCKOSORB® drėgmę palikančios granulės – patikimas sprendimas

Natūrali žemės gerinimo priemonė, kuri tinka medžių, krūmų, žiemos sodų, šiltnamių, daržų, kapų, vejos ir namuose augančių augalų priežiūrai. Dvigubai ilgiau išlaiko drėgmę žemėje, todėl augalus reikia laistyti du kartus rečiau.
Naudojant STOCKOSORB® priemonę pagerėja sėklų sudygimas, pagreitėja daigų augimas, geriau vystosi šaknų sistema. Gaunamas didesnis įvairių kultūrų derlius (pomidorų, morkų, obuolių, uogų ir t.t.) ir gausesnis žiedų žydėjimas. Atlikus bandymus nustatyta, kad STOCKOSORB® visiškai nekenksmingas aplinkai ir žmogui.

Skaityti daugiau...
 
Bromelia (lot. Bromeliad) - kaip auginti ir prižiūrėti Spausdinti
Bromelia (Bromeliad) - bromelijinių šeimos augalų gentis, paplitusi Centrinėje ir Pietų Amerikoje. Bromelia rūšies augalai nelepūs. Mėgsta drėgmę ir šilumą. 
 
 
 
Bromelia  Vriesea - geriausiai auga pavėsyje, kur nėra teisioginių saulės spindulių, kambario temperatūroje 20-25 laipsniai C. Laistyti reikia saikingai, nusistovėjusiu vandeniu, perteklių iš lėkštelės po vazonu  išpilkite, kad nesupūtų šaknys. Vandenį pilkite į žemę arba tiesiai į augalo lapų skrotelę. 
Skaityti daugiau...
 
Trąšos - šiltnamiui, sodui, vejoms, kambariniams augalams Spausdinti

Universalios trąšos - Braškėms, daržovėms, vaismedžiams, vaiskrūmiams, dekoratyviniams augalams

Aukščiausios kokybės kompleksinės trąšos su mikroelementais. Be chloro. Moksliniais tyrimais įrodyta kad chlorui jautrūs daugelis sodo augalų. Tinka tręši daržoves tiek lauke tiek šiltnamiuose, dekoratyvinius augalus, gėles, sodus, vejas, prieš jų įrengimą. Naudojama pavasarį arba vasarą, papildomam tręšimui.

Skaityti daugiau...
 
Lietuvoje užaugintas daržoves vartoti saugu ir sveika Spausdinti

Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos specialistams dažnai užduodami klausimai apie pesticidų ir sunkiųjų metalų kiekius daržovėse. Didėjant aplinkos taršai ir vartotojų sąmoningumui, ypač populiarėja ekologiškos daržovės.

Ar lietuviškos daržovės – ekologiškos ir ne, iš tiesų yra saugios vartoti? Siekiant atsakyti į šį klausimą ir įvertinti dažniausiai vartojamų daržovių (ypač ekologiškų) galimą taršą, šių metų rugsėjo mėnesį Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba organizavo Lietuvos ūkiuose užaugintų daržovių nitratų, pesticidų ir sunkiųjų metalų liekanų tyrimus.

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Paskutinis >>

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis