LTkatalogas

Apželdinimas, aplinkotvarka, sodybų gerbūvis
Nemokamas kuras iš atliekų Spausdinti
Turbūt kiekvienas mūsų namuose ar kitur turite nereikalingų popieriaus atliekų. Ko gero daugelis net nesusimąstote, kad ši lyg ir šiukšė, kurią šiuo metu prašo rūšiuoti atliekų rūšiavimokompanijos, gali būti jums visai naudinga. Ar nebandėte susimąstyti kodėl ir iš kokių lėšų šilumos tiekėjai reklamuoja savo "kaiminystę".
 
 
Tie kas prašo rūšiuoti atliekas jie iš to daro verslą - tai yra jie visas atliekas panaudoja pagal paskirtį, iš jų gaudami pinigus. Atliekų verslas yra labai pelningas. Prisiminkite kokios kovos vyksta dėl savartynų valdžios. Tačiau atliekos, kurias atiduodate manydami, kad gelbėjate žmoniją gali pasitarnauti jums patiems. Vienas iš varijantų tai jų panaudojimas kurui.
Skaityti daugiau...
 
Sėklos – madingiausia pavasario prekė Spausdinti
Kasmet didėjantis susidomėjimas daržininkyste optimistiškai nuteikia sėklų gamintojus bei tiekėjus. Didžiausios Baltijos regione sėklų tiekėjos agrofirmos „Sėklos“ apyvarta per praėjusius metus išaugo 4,4 proc. ir pasiekė 22, 75 mln. litų. Stebėdama pirkėjų srautus ir jų įsigyjamų prekių kiekius, šiais metais įmonė prognozuoja 6 proc. apyvartos augimą. 
 
Sėklų pirkimo bumas Lietuvoje neslūgsta jau kelintus metaus iš eilės. Agrofirmos „Sėklos“ klientų vidutinio pirkinio vertė pernai buvo 9,2 proc. didesnė nei 2010 m., o mažmeninė prekyba per praėjusius metus išaugo beveik 10 proc. Didžiausią įmonės pardavimų dalį sudaro daržovių sėklos. 
Skaityti daugiau...
 
Aptvėrimo sprendimai miškams ir ganykloms Spausdinti

Visada ieškoma efektyvių būdų, kaip sėkmingai apsaugoti laukinius ir naminius gyvūnus, kad būtų saugi aplinka jiems patiems ir aplinkai. Tvorų gamintoja - kompanija Betafence, nuolat tobulina savo gaminius savo srityje ir pateikia vis saugesnius aptvėrimo sprendimus, atsižvelgdami į mus supančią aplinką.

Aptvarai, naudojami atitvėrimui nuo laukinių žvėrių turi atitikti daug griežtesnius reikalavimus, nei įprastas vielos tinklas. Aptvaras privalo būti tinkamo aukščio ir tvirtumo, kad žvėrys negalėtų jų išlaužti arba peršokti, todėl kompaniją kuria produktus laikydamasi griežčiausių kokybės standartų.

Skaityti daugiau...
 
Specialios grotelės dangos įrengimui Spausdinti

Specialiomis grotelėmis galima greitai įrengti tvirtą, nereiklią ir labai funkcionalią lauko dangą. Į korį panašios grotelės gaminamos iš stipraus polietileno ir yra labai tvirtos - išlaiko 200- 310 tonų spaudimą į kvadratinį metrą. Tai puiki alternatyva grindiniui, betono trinkelėms. 

Skaityti daugiau...
 
Taupykite laiką augalus laistydami rečiau Spausdinti

STOCKOSORB® drėgmę palikančios granulės – patikimas sprendimas

Natūrali žemės gerinimo priemonė, kuri tinka medžių, krūmų, žiemos sodų, šiltnamių, daržų, kapų, vejos ir namuose augančių augalų priežiūrai. Dvigubai ilgiau išlaiko drėgmę žemėje, todėl augalus reikia laistyti du kartus rečiau.
Naudojant STOCKOSORB® priemonę pagerėja sėklų sudygimas, pagreitėja daigų augimas, geriau vystosi šaknų sistema. Gaunamas didesnis įvairių kultūrų derlius (pomidorų, morkų, obuolių, uogų ir t.t.) ir gausesnis žiedų žydėjimas. Atlikus bandymus nustatyta, kad STOCKOSORB® visiškai nekenksmingas aplinkai ir žmogui.

Skaityti daugiau...
 
Bromelia (lot. Bromeliad) - kaip auginti ir prižiūrėti Spausdinti
Bromelia (Bromeliad) - bromelijinių šeimos augalų gentis, paplitusi Centrinėje ir Pietų Amerikoje. Bromelia rūšies augalai nelepūs. Mėgsta drėgmę ir šilumą. 
 
 
 
Bromelia  Vriesea - geriausiai auga pavėsyje, kur nėra teisioginių saulės spindulių, kambario temperatūroje 20-25 laipsniai C. Laistyti reikia saikingai, nusistovėjusiu vandeniu, perteklių iš lėkštelės po vazonu  išpilkite, kad nesupūtų šaknys. Vandenį pilkite į žemę arba tiesiai į augalo lapų skrotelę. 
Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Paskutinis >>

REKLAMA