LTkatalogas

Reklaminis skydelis
Apželdinimas, aplinkotvarka, sodybų gerbūvis
Biohumusas - unikalus gamtos produktas Spausdinti

Dar prieš kelerius metus laikytas madingu gamtai ir žmogui nekenkiantis gyvenimo būdas – ekologiškų buities priemonių, maisto produktų, žaliavų ir t. t. naudojimas – šiandien greičiausiai yra kiekvieno mūsų prioritetas. Išaugusią visuomenės atsakomybę gamtai ir sau aiškiai rodo ne tik televizijos reportažų ir straipsnių ekologijos temomis gausa, pakuočių su užrašu „Natūralus“ skaičius parduotuvių vitrinose - tai vis dažniau galima suprasti iš kintančių mūsų kasdienių įpročių: didėjančių reikalavimų maisto kokybei bei atsakingo požiūrio į mus supančią aplinką ir pan.

Klientų susidomėjimą valgomo maisto kokybe ir norą patiems atrasti ir patirti sodininkystės, daržininkystės ir gėlininkystės džiaugsmus pastebėjo ir UAB agrofirma „Sėklos“.

Skaityti daugiau...
 
Eleuterokokas (Eleutherococcus Maxim.) Spausdinti
VDU Botanikos skiltis: Mėnesio augalai

ELEUTEROKOKAS (Eleutherococcus Maxim.) 

Tai medžiai arba krūmai, priklausantys aralijiniu (Araliaceae Juss.) šeimai. Jų būna apie 30 rūšių, naturaliai paplitę P. ir R. Azijoje, Himalajuose. Lietuvoje auginamos tik kelios rušys. Žydi liepos gale – rugpjūtį ir net rugsėji. Žiedai rutuliškuose skėčiuose, kvapūs, juos mielai lanko bitės bei musės.
Skaityti daugiau...
 
Naujiena Lietuvoje - mini daržas Jūsų namuose Spausdinti
Mini daržas yra kompaktiškas ir patogus naudoti. Mini darže galima pasisodinti savidulkį agurką ar pomidorą. Na, o svogūnus, ridikėlius, salotas, bei įvairius prieskoninius augalus namuose galima auginti ištisus metus. 
 
 
 
Naudojimas: Mini daržas gali būti naudojamas eilę metų, jį galima pasistatyti  kambaryje, oranžerijoje, balkone ar lauke. 
Skaityti daugiau...
 
Prekybos augalų dauginamąja medžiaga aktualijos Spausdinti
Ilgėjant dienoms, nejučiomis kyla mintys apie artėjančio pavasario darbus, sėklos pirkimo ir sėjos rūpesčius. Jau nuo vasario suintensyvėja prekyba sėklomis. Valstybinės augalininkystės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos (toliau – Tarnyba) tikslas – užtikrinti, kad vartotojas įsigytų geros kokybės, privalomuosius reikalavimus atitinkančią dauginamąją medžiagą.
 
 
Dauginti sertifikuotą javų, sėklinių bulvių, runkelių, grikių sėklą, sertifikuotą ar komercinės kategorijos aliejinių ir pluoštinių, pašarinių augalų sėklą, sertifikuotą ar patvirtintą kaip standartinės kategorijos daržovių sėklą, sertifikuotą ar patvirtintą kaip CAC (Conformitas Agraria Communitatis) kategorijos
Skaityti daugiau...
 
Nemokamas kuras iš atliekų Spausdinti
Turbūt kiekvienas mūsų namuose ar kitur turite nereikalingų popieriaus atliekų. Ko gero daugelis net nesusimąstote, kad ši lyg ir šiukšė, kurią šiuo metu prašo rūšiuoti atliekų rūšiavimokompanijos, gali būti jums visai naudinga. Ar nebandėte susimąstyti kodėl ir iš kokių lėšų šilumos tiekėjai reklamuoja savo "kaiminystę".
 
 
Tie kas prašo rūšiuoti atliekas jie iš to daro verslą - tai yra jie visas atliekas panaudoja pagal paskirtį, iš jų gaudami pinigus. Atliekų verslas yra labai pelningas. Prisiminkite kokios kovos vyksta dėl savartynų valdžios. Tačiau atliekos, kurias atiduodate manydami, kad gelbėjate žmoniją gali pasitarnauti jums patiems. Vienas iš varijantų tai jų panaudojimas kurui.
Skaityti daugiau...
 
Sėklos – madingiausia pavasario prekė Spausdinti
Kasmet didėjantis susidomėjimas daržininkyste optimistiškai nuteikia sėklų gamintojus bei tiekėjus. Didžiausios Baltijos regione sėklų tiekėjos agrofirmos „Sėklos“ apyvarta per praėjusius metus išaugo 4,4 proc. ir pasiekė 22, 75 mln. litų. Stebėdama pirkėjų srautus ir jų įsigyjamų prekių kiekius, šiais metais įmonė prognozuoja 6 proc. apyvartos augimą. 
 
Sėklų pirkimo bumas Lietuvoje neslūgsta jau kelintus metaus iš eilės. Agrofirmos „Sėklos“ klientų vidutinio pirkinio vertė pernai buvo 9,2 proc. didesnė nei 2010 m., o mažmeninė prekyba per praėjusius metus išaugo beveik 10 proc. Didžiausią įmonės pardavimų dalį sudaro daržovių sėklos. 
Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Paskutinis >>

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis