LTkatalogas

Reklaminis skydelis
Apželdinimas, aplinkotvarka, sodybų gerbūvis
Kviečia rudeninės „Senukų“ sodininkų mugės! Spausdinti
Spalio 10 dieną Kaune, Vilniuje ir Klaipėdoje vyks kasmetinės rudeninės „Sodininkų mugės".
 
 

„Senukai“ visus kviečia apsilankyti tradicinėse rudeninėse sodininkų mugėse, kurios lankytojus nustebins sodinukų, sėklų, dekoratyvinių augalų, sodininkų reikmenų bei kitų gėrybių įvairove. Mugėse taip pat bus galima įsigyti lauko baldų, įvairių dirbinių, maisto produktų, papildyti savo sodą naujais augalais bei gauti naudingų sodininkų patarimų. 
 
Rudeninės „Sodininkų mugės" vyks: 
Skaityti daugiau...
 
Spalio 7-8 d. vyks paroda – mugė Sodo kraitė Spausdinti

26 – oji „Sodo kraitė“ kviečia prie rudens gėrybių stalo!  Spalio 7 - 8 dienomis nuo 9 iki 18 val., Vilniaus gatvėje, prie Mokytojų namų šurmuliuos tradicinė rudens paroda – mugė „Sodo kraitė“. 

Šis renginys jau seniai tapo, tradiciškai rudenį, susiburiančiu bendravimo klubu į kurį visi atėję, gali gauti profesionalias konsultacijas jiems rūpimais klausimais, pabendrauti su žemę ir aplinką puoselėjančiais, mylinčiais žmonėmis.Vaismedžiai, vaiskrūmiai, sėklos, dekoratyviniai augalai – visa tai ir dar daugiau bus galima įsigyti iš patikimų ūkininkų, gėlininkų, sodininkų rankų, kurie renginyje dalyvauja jau daugelį metų.

Skaityti daugiau...
 
Durpės Spausdinti
UAB  "Laveksa" pagrindinė veikla - durpių kasimas ir aglomeracija. Šiuo metu įmonėje gaminamos trijų rūšių durpės. Trupininės durpės - išgaunamos džiovinant, vartant  ir surenkant vakuuminiu būdu arba mechaniškai. Antroji rūšis tai gabalinės durpės - ekskavatoriumi kasami 250x400x500 mm durpių blokai. 
Įmonėje taip pat gaminamos ir  gabalinės kuro durpės, kurios traktorinio preso pagalba spaudžiamos vėliau  natūraliai džiūsta  laukuose , po to surenkamos rinktuvais. Iš surinktų laukuose trupininių ir gabalinių durpių gaminamos įvairių frakcijų durpės. 
Skaityti daugiau...
 
Drėgmę palaikančios granulės – tarsi budintis laistytuvas Spausdinti

STOCKOSORB® drėgmę palaikančios granulės - kas tai?

Esant blogam gruntui, augalams yra labai sunku sudaryti geras augimo sąlygas. Ši priemonė - puikus sprendimas, nes ji ilgiau išlaiko drėgmę žemėje, karštomis vasaros dienomis padidina augalui prieinamo vandens kiekį 30 – 50%, laikas, kol augalui pradeda stigti vandens, pailgėja dvigubai, ilgesnį laiką nereikia rūpintis augalų laistymu.  

Skaityti daugiau...
 
Pasiskiepyti nuo stabligės rekomenduojama kas 10 metų Spausdinti
Atšilus orams prasidės pirmieji darbai šiltnamiuose, daržuose ir soduose, todėl Panevėžio visuomenės sveikatos centro (toliau – Centras) specialistai primena apie dirvožemyje slypinčią pavojingą ligą – stabligę. Šios ligos sukėlėjai yra plačiai paplitę gamtoje. Jie randami daugelio žinduolių, tarp jų ir žmogaus, žarnyne, su išmatomis patenka į dirvožemį ir jame sporų pavidalu gali išbūti gyvybingi ilgą laiką.
 
 

Stabligė yra ūmi, dažnai mirtina liga, kurią sukelia bakterija Clostridium tetani, gaminanti sporas, kurios yra labai atsparios išdžiūvimui, aukštai ir žemai temperatūrai. Apsaugotos nuo tiesioginės ultravioletinės radiacijos (saulės šviesos) sporos išlieka gyvybingos nuo kelių mėnesių iki kelerių metų. 
Skaityti daugiau...
 
Ekologiškas daržoves auginkime patys Spausdinti

Šiandieniniame pasaulyje dirbami žemės plotai nuolat mažėja. Juos užgožia besiplečiantys miestai, keliai, pramonės centrai. Dėl gyventojų populiacijos ir jų maisto poreikių augimo, žemės ūkio produktų gamybą tenka intensyviai didinti,  naudojant jau turimus žemės plotus.

 

Bet ar galima užauginti sveikas daržoves didžiuliuose plotuose, kurie ribojasi su greitkeliais, gyvulių fermomis, ar didelėmis gamybos įmonėmis?  Juk ne paslaptis, kad didesnė dauguma žemės ūkio produkcijos užauginama trąšų dėka. Taip auginamos daržovės būna beskonės, jose susikaupę nitratai kenkia žmogaus sveikatai.

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Paskutinis >>

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis