LTkatalogas

Apželdinimas, aplinkotvarka, sodybų gerbūvis
Kur geriausiai statyti šiltnamį Spausdinti

Pasaulyje nuolat augant gyventojų skaičiui bei didėjant vartojimui, maisto produktų augintojai didindami derlių aukoja kokybę.

Norint kiekviename kvadratiniame metre užauginti kuo didesnį kiekį daržovių ir tai padaryti kuo greičiau, augintojams tenka naudoti pavojingai dideles trąšų dozes, augimo stimuliatorius, dirbtinį apšvietimą, aukštą temperatūrą, dirbtinius rūkus. Žinoma, visi šie veiksniai turi neigiamos įtakos mūsų valgomų daržovių skoniui, o apie maistines savybes visai nėra ką šnekėti. Reikia pasakyti, kad dideli augalininkystės ūkiai paprastai nevengia genetiškai modifikuotu augalų.

Skaityti daugiau...
 
UAB "Sėkluva" prekiauja žolių sėklų mišiniais vejoms Spausdinti
UAB "Sėkluva" prekiauja žolių sėklų mišiniais vejoms PRESTIŽAS ir POILSIS:
130 CLASSIC (Euro Gras) - 10 kg - Skirtas klasikinėms vejoms, tinka saulėtoms vietoms ir pavėsiui, po pjovimo lėtai atauga.
 
 

230 ORNAMENTAL (Euro Grass) - 10 kg - Puošnių reprezentacinių vejų mėgėjams skirtas mišinys. Lėtai auga, tinka saulėtoms vietoms ir pavėsiui.

250 ORNAMENTAL (Euro Grass) - 1 kg, 10 kg -Lėtai augantis, gražus, skirtas saulėtų vietų ir pavėsių dekoratyvioms vejoms.
Skaityti daugiau...
 
Pavasarinės "Senukų" sodininkų mugės Spausdinti
2017 m. balandžio 1-2 d., 8-9 d., 22-23 ir 29 d. visoje Lietuvoje vyks kasmetinės pavasarinės "Sodininkų mugės"!
 

Ieškančius dekoratyvinių augalų ir sodinukų, norinčius namus papuošti amatininkų darbais ar pasiilgusius tikrų lietuviško kaimo gėrybių kviečiame į kasmetinę „Senukų“ organizuojamą pavasario sodininkų mugę!
 
MUGIŲ LAIKAS IR VIETOS: 
Skaityti daugiau...
 
Spalio 7-8 d. vyks paroda – mugė Sodo kraitė Spausdinti

2017 m. spalio 7 - 8 dienomis nuo 9 iki 18 val., Vilniaus gatvėje, prie Mokytojų namų šurmuliuos tradicinė rudens paroda – mugė „Sodo kraitė“. 

Šis renginys jau seniai tapo, tradiciškai rudenį, susiburiančiu bendravimo klubu į kurį visi atėję, gali gauti profesionalias konsultacijas jiems rūpimais klausimais, pabendrauti su žemę ir aplinką puoselėjančiais, mylinčiais žmonėmis.Vaismedžiai, vaiskrūmiai, sėklos, dekoratyviniai augalai – visa tai ir dar daugiau bus galima įsigyti iš patikimų ūkininkų, gėlininkų, sodininkų rankų, kurie renginyje dalyvauja jau daugelį metų.

Skaityti daugiau...
 
Išskirtinės išvaizdos saulės šiltnamiai Spausdinti
Saulės šiltnamiai – tai išskirtinės išvaizdos, netradicinės kupolinės formos šiltnamiai
 
 
Siūlome šiuolaikiniam žmogui visiškai naujus, bet puikiai ištobulintus ir pritaikytus kupolinės formos šiltnamius. Tai ne tik šiltnamis, bet ir puiki sodybos puošmena, kurioje galėsite įsirengti poilsio ar vaikų žaidimo zoną.
Medinė geokupolinio šiltnamio konstrukcija ir skaidri polimerinė danga, suteikia statiniui tvirtumo ir ilgaamžiškumo. Siekdami geriausio rezultato sujungėme tradicijas ir pažangias naujoves.
Skaityti daugiau...
 
Rudens mugė "Pakalnutės uoga" Spausdinti
2017 m. rugsėjo 1-3 d. Vytauto Didžiojo universiteto Kauno botanikos sode vyks sodinukų, vaiskrūmių, dekoratyvinių augalų, bičių gėrybių, tautodailės dirbinių, ekologiškų maisto produktų rudens mugė "Pakalnutės uoga 2017".
 
 

Renginys skirtas populiarinti gėlininkystę, dekoratyvius, vaistinius ir retuosius uoginius augalus Lietuvoje. Jo metu lankytojai galės įsigyti augalų, susipažinti su naujomis augalų rūšimis ir veislėmis. Asmeninių konsultacijų metu sužinos kaip tinkamai juos prižiūrėti.
Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Paskutinis >>