LTkatalogas

Apželdinimas, aplinkotvarka, sodybų gerbūvis
Kur geriausiai statyti šiltnamį Spausdinti

Pasaulyje nuolat augant gyventojų skaičiui bei didėjant vartojimui, maisto produktų augintojai didindami derlių aukoja kokybę.

Norint kiekviename kvadratiniame metre užauginti kuo didesnį kiekį daržovių ir tai padaryti kuo greičiau, augintojams tenka naudoti pavojingai dideles trąšų dozes, augimo stimuliatorius, dirbtinį apšvietimą, aukštą temperatūrą, dirbtinius rūkus. Žinoma, visi šie veiksniai turi neigiamos įtakos mūsų valgomų daržovių skoniui, o apie maistines savybes visai nėra ką šnekėti. Reikia pasakyti, kad dideli augalininkystės ūkiai paprastai nevengia genetiškai modifikuotu augalų.

Skaityti daugiau...
 
Šiaudų granulės, ekologiškas kuras jūsų namams apšildyti. Spausdinti
Šiaudų granulės kurui – alternatyvus energijos šaltinis. Granulėms pagaminti naudojami 100 % natūralūs šiaudai/šienas be jokių cheminių junginių. Sudegus granulėms lieka nedidelis kiekis švarių pelenų. Jie puikiai tinka kaip ekologiška trąša ūkininkavimui.
 
 

Kaip gaminamos šiaudų granulės. Šiaudai susmulkinami, paskui jis malami. Paruošta žaliava patenka į granuliatorius, ten vyksta šiaudo suspaudimo procesas, kurio metu išgaruoja visa šiaudo drėgmė. Suspaustos granulės šaldytuve atvėsinamos ir supilamos į maišus.  
Skaityti daugiau...
 
Pavasarinės "Senukų" sodininkų mugės Spausdinti
2017 m. balandžio 1-2 d., 8-9 d., 22-23 ir 29 d. visoje Lietuvoje vyks kasmetinės pavasarinės "Sodininkų mugės"!
 

Ieškančius dekoratyvinių augalų ir sodinukų, norinčius namus papuošti amatininkų darbais ar pasiilgusius tikrų lietuviško kaimo gėrybių kviečiame į kasmetinę „Senukų“ organizuojamą pavasario sodininkų mugę!
 
MUGIŲ LAIKAS IR VIETOS: 
Skaityti daugiau...
 
Išskirtinės išvaizdos saulės šiltnamiai Spausdinti
Saulės šiltnamiai – tai išskirtinės išvaizdos, netradicinės kupolinės formos šiltnamiai
 
 
Siūlome šiuolaikiniam žmogui visiškai naujus, bet puikiai ištobulintus ir pritaikytus kupolinės formos šiltnamius. Tai ne tik šiltnamis, bet ir puiki sodybos puošmena, kurioje galėsite įsirengti poilsio ar vaikų žaidimo zoną.
Medinė geokupolinio šiltnamio konstrukcija ir skaidri polimerinė danga, suteikia statiniui tvirtumo ir ilgaamžiškumo. Siekdami geriausio rezultato sujungėme tradicijas ir pažangias naujoves.
Skaityti daugiau...
 
Mulčiavimo taisyklės Spausdinti

UAB agrofirma „Sėklos“ - pagal užsakymą pagamintas medienos drožlių mulčias, skirtas augalams mulčiuoti, gėlynams, alpinariumams, želdynams formuoti, aplinkai puošti.

 

Mulčias naudojamas siekiant:

Skaityti daugiau...
 
Koks čia grybas. Ar valgomas? Spausdinti

Tikrinis baravykas (Boletus edulis)

Baravykai priskiriami pirmos kategorijos, pačios aukščiausios maistinės vertės grybams. Baravykas vienas iš vertingiausių valgomųjų grybų. Jo vaiskrūmis stambus, mėsingas, subrendusio grybo kepurėlė būna rusva ar tamsiai ruda. Apatinė kepurėlės pusė balta, subrendusių grybų žalsvai gelsvos spalvos. Priklausomai nuo rūšies ir augimo sąlygų, baravykai skiriasi dydžiu, spalva ir forma.

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Paskutinis >>

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis