LTkatalogas

Apželdinimas, aplinkotvarka, sodybų gerbūvis
Sundaville ( lot. Mandevilla) Spausdinti

Sundaville - daugiametis, lianinis, labai dekoratyvus augalas, aksominiais žiedeliais.

 

Tai savotiški vasaros alpinistai, išleidžia ilgus ūglius, todėl gėlei augant reikalingos atramos. Tinkamai auginami žydi labai gausiai, nuo pavasario iki rudens. Augalas labai patrauklus, tinkamas papuošti namų interjerą. Grąžiai atrodys terasoje, sode, ar lauko kavinėje. Sundaville taip pat galima auginti balkone loveliuose ar kabančiuose krepšiuose.

Skaityti daugiau...
 
Prasideda prekyba sėklinėmis veislinėmis bulvėmis Spausdinti

Nuo kovo 7 dienos, UAB „Sėklos“ parduotuvėse „Žaliasis centras" ir "Žalia stotelė" prasideda prekyba sėklinėmis veislinėmis bulvėmis.
Prekiausime šiomis bulvių veislėmis: ADORA, PRESTO, VINETA, PRINCESS, MOZART, OSPREY.

 

Rekomendacijos sėkmingam bulvių auginimui namų ūkyje:
Žemės paruošimas ir organinis tręšimas:

Nepamirškite pašalinti prieš tai buvusių kultūrų likučius. Toje pačioje vietoje nesodinkite bulvių ar pomidorų dažniau nei kas keturis metus. Laikykitės kiek galima didesnio atstumo nuo komposto krūvos. Neformuokite vagų po medžiais, šalia krūmų arba apsaugotuose nuo vėjo kampeliuose bei šalia pomidorų.

Skaityti daugiau...
 
Sauja prieskoninių augalų lygi saujai aukso Spausdinti

Nauja prieskoninių retų augalų linija! Prieskoninių, retų, kvapiųjų, medingųjų augalų sėklos daržo lysvei, palangei, balkonui

Augalai tapo neatsiejama mūsų gyvenimo dalimi, su jais mes susiduriame kiekvieną dieną, jie mus džiugina, gydo, maitina – tai tarsi didelis gamtos stebuklas, žmogaus draugas ir jo gyvenimo laimėjimas.
 Kartais tenka karštligiškai blaškytis, norint žalumynais papuošti ne itin gražiai atrodantį, nors puikaus skonio, kulinarinį šedevrą. Kad nereikėtų apskabyti vazone augančios gėlės, siūlome pasisėti bent kelis augalus iš šio asortimento.

Skaityti daugiau...
 
Pavasaris – miškasodžio metas, apsirūpinkime miško sodmenimis Spausdinti

 Pavasarį su bundančia gamta prasideda didžiausias ir svarbiausias miškininkų darbymetis – miško sodinimas, kuriam pasiruošti reikia ne vienerių metų kol sodmenys išauga.

2010 metų želdinimo darbams VĮ miškų urėdijų valstybiniuose miško medelynuose yra išauginta 54,3 mln. vnt. miško atkūrimui ir įveisimui miško sodmenų, iš jų 20,0 mln. vnt. lapuočių sodmenų arba 36,8 proc. nuo visų tinkamų miško sodinimui miško sodmenų. Dalį miško sodmenų miškų urėdijos išaugina atsižvelgdamos į privačių miškų ir žemių savininkų poreikius.

Skaityti daugiau...
 
Ekologiškos sėklos Spausdinti

Ekologiškos sėklos - tai produktai, išauginami ekologinės gamybos ūkiuose, apdorojami, pakuojami, ženklinami, laikomi, gabenami ir realizuojami, laikantis specialių reikalavimų. Ekologiškos sėklos, auginamos nenaudojant sintetinių cheminių trąšų, augalų apsaugos priemonių. Jos nėra genetiškai modifikuotos.
Iš ekologiškų sėklų išaugintos daržovės laikomos ekologiškomis - tai ypač svarbu tiems, kas vertina ekologiškų produktų vartojimo privalumus ir sąmoningai renkasi tinkamus produktus ne tik pagal kainą, bet ir pagal savo sveikatos būklę, pomėgius ir įsitikinimus.

Skaityti daugiau...
 
Laikas puošti balkonus gėlėmis Spausdinti

Šylant orams, skubame pavasarį pasikviesti ir į savo namus. Įvairūs augalai, o ypač pražydusios gėlės, gali suteikti daug džiaugsmo namiškiams, o namų aplinkai – jaukumo ir pavasarinės nuotaikos. Gegužis būtent tas laikas, kai paprastai renkamės augalus, norėdami papuošti balkoną,  palanges, lauko terasas  ar sodą.


Renkantis augalus – svarbu įsiklausyti širdies
Pirkti augalus yra viena, tačiau namų puošyba jais – šiek tiek išmanymo reikalaujantis darbas.

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Paskutinis >>

REKLAMA