LTkatalogas

Virtualus įmonių katalogas - įmonės, įstaigos, kontaktai, informacija, naujienos, renginiai
Birželio 10 d.- Birželio 12 d. Jubiliejinė Birštono kurorto šventė „Birštonuokimės!“ Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
Šiais metais Birštono kurortui sueina 170 metų! Jubiliejinėje šventėje Jūsų lauks: sveikatingumo paskaitos, jaunimo erdvė, programos šeimoms, meninės, sporto ir aktyvaus laisvalaikio pramogos, kurortiniai šokiai, Lino Adomaičio, grupės "Antikvariniai Kašpirovskio dantys", "Old City Band" koncertas ir daug kitų smagių reikalų!
 
 
PROGRAMA
Birželio 10 d. (penktadienis) 
10.00–18.00 val. Paroda „Birštono kurortas per 170 metų“ (Birštono muziejaus kieme, Vytauto g. 9).
12.00 val. Fotografijų paroda, skirta Juozui Tumui-Vaižgantui (Birštono sakraliniame muziejuje). 
Skaityti daugiau...
 
Į Trakų pilį kviečia vienuoliktoji „Naktis muziejuje“ Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
Š. m. gegužės 20 d., penktadienį, kviečiame praleisti vakarą Trakų pilyje. Čia nuo 19-tos valandos vyks antrą dešimtmetį pradedantis renginys „Naktis muziejuje“ ir parodos „Naktis muziejuje. Dešimtmečio akimirkos“ atidarymas. Dešimties renginių vaizdus šimte nuotraukų įamžino Kazimieras Barišauskas, Olegas Ševeliovas, Viktoras Neliubinas ir Renata Drukteinytė. 
 
 

„Žmonės noriai lanko muziejaus gyvosios istorijos renginius, aktyviai juose dalyvauja, – sako Virgilijus Poviliūnas, Trakų istorijos muziejaus direktorius. – Dėl to ir renginyje „Naktis muziejuje“ gausu istorinės rekonstrukcijos elementų. 
Skaityti daugiau...
 
Gegužės 20-22 d. - Kauno Hanza dienos 2016 Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
Kaune vyks tradicinės "Kauno Hanza dienos 2016" sukviesiančios į miesto senamiestį ir centrą gausybę įvairaus amžiaus miestiečių ir miesto svečių.

 
Kauno miesto gimtadienis - vienas iš žymiausių Kauno kultūrinių renginių, organizuojamų jau keletą metų iš eilės. 2016 m. sueina 608 metai nuo Kauno miestui labai svarbios datos – Magdeburgo teisių suteikimo. Kaunas yra vienintelis Lietuvos miestas, dabar priklausantis Naujosios Hanzos miestų sąjungai, tad šventei suteikia viduramžiška tapatybė išskiria šią šventę iš visų kitų Lietuvos miestų švenčių. Žiūrovai kviečiami susipažinti su to laiko kultūra, muzika, šokiais, vaidinimais, žaidimais, amatais, riteriais, kurie kovoja tarptautiniame turnyre Lietuvos kariuomenės vado kalavijui laimėti.
Skaityti daugiau...
 
Birželio 2-3 d. tarptautinis energetikos forumas "Energy reForum 2016" Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
Pasaulio Prekybos Institutas kartu su asociacija „Energetikos reformos“, AB„Klaipėdos Nafta”, Šveicarijos nacionaliniu mokslinių tyrimų centru, Kembridžo universiteto Energetikos, Aplinkos Apsaugos ir Gamtinių Išteklių Centru, pirmą kartą Lietuvoje organizuoja tarptautinį energetikos forumą „Energy reForum 2016“.
 
Pranešimus skaitys bei savo patirtimi dalinsis ryškiausios Lietuvos bei Europos energetikos žvaigždės:
Rokas Masiulis, Lietuvos energetikos ministras.
Prof. Thomas Cottier, Pasaulio Prekybos Instituto generalinis direktorius (iki 2015), Pasaulio Prekybos Organizacijos arbitras.
Skaityti daugiau...
 
Gegužės 20 d. Rumšiškėse vyks "Amatų, darbų ir pramogų diena" Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
Lietuvos liaudies buities muziejus gegužės 20 dieną, penktadienį (nuo 10 iki 16 val.) visus kviečia į Amatų, darbų ir pramogų dieną ir Medinio paveldo šventę! Etnografinių regionų sodybose ir miestelyje dirbs muziejininkai ir amatininkai, kurie susipažindins su senaisiais lietuvių amatais ir senoviniais kaimo darbais. Amatų, darbų ir pramogų diena įdomi vaikams ir jaunimui, nors kviečiame visus muziejaus lankytojus! RENGINIO PROGRAMA
 
 
Dzūkijos sodyboje svečiai iš Dzūkijos nacionalinio parko pins pintines iš balanų. Čia lankytojai bus kviečiami susipažinti su senaisiais vaikų žaislais, išbandyti savo jėgas lietuvių liaudies žaidime – ripkoje.
Skaityti daugiau...
 
Gegužės 18-20 d. paroda "Balttechnika 2016" Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
2016 m. gegužės 18-20 dienomis vyk 24-oji Tarptautinė specializuota gamybos, inovacijų ir inžinerinių sprendimų paroda "Balttechnika 2016"
 
 
 
PARODOS AKCENTAS– GYNYBOS IR VIDAUS SAUGUMO PRAMONĖS POTENCIALAS LIETUVOJE: Lietuvos gamybos ir paslaugų teikimo potencialas, bendradarbiavimo su užsienio partneriais galimybės, inovacijos bei Lietuvos mokslo pasiekimų pritaikymas gynybos ir saugumo pramonės srityse bei kita.
Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Paskutinis >>

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis