LTkatalogas

Virtualus įmonių katalogas - įmonės, įstaigos, kontaktai, informacija, naujienos, renginiai
Joninės - Lietuvos liaudies buities muziejuje Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
Kaip ir kiekvienais metais, prisiminkime Joninių papročius birželio 24 d. (nuo 13 val.)
 
 

Lietuvos liaudies buities muziejuje! Jūsų lauks apeiginė vandens magija, kupoliavimas, burtai, ateities spėjimas iš gėlių, vainikų, ugnies pagerbimas, Jonų ir Janinų sveikinimai, „Joninių paslaptys“ bei Liudvinavo teatro „Žalias sodas“ spektaklis „Mediniai stebuklai“! Į Jonines ateiti ir nieko neatsinešti juk nepadoru, Janė tuo būtinai pasirūpins. Šoksim, dainuosim su ansambliais, žaisim kaimiškus žaidimus, šokinėsim per laužą, važinėsimės su arkliukais.
Skaityti daugiau...
 
Birželio 10 d.- Birželio 12 d. Jubiliejinė Birštono kurorto šventė „Birštonuokimės!“ Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
Šiais metais Birštono kurortui sueina 170 metų! Jubiliejinėje šventėje Jūsų lauks: sveikatingumo paskaitos, jaunimo erdvė, programos šeimoms, meninės, sporto ir aktyvaus laisvalaikio pramogos, kurortiniai šokiai, Lino Adomaičio, grupės "Antikvariniai Kašpirovskio dantys", "Old City Band" koncertas ir daug kitų smagių reikalų!
 
 
PROGRAMA
Birželio 10 d. (penktadienis) 
10.00–18.00 val. Paroda „Birštono kurortas per 170 metų“ (Birštono muziejaus kieme, Vytauto g. 9).
12.00 val. Fotografijų paroda, skirta Juozui Tumui-Vaižgantui (Birštono sakraliniame muziejuje). 
Skaityti daugiau...
 
Į Trakų pilį kviečia vienuoliktoji „Naktis muziejuje“ Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
Š. m. gegužės 20 d., penktadienį, kviečiame praleisti vakarą Trakų pilyje. Čia nuo 19-tos valandos vyks antrą dešimtmetį pradedantis renginys „Naktis muziejuje“ ir parodos „Naktis muziejuje. Dešimtmečio akimirkos“ atidarymas. Dešimties renginių vaizdus šimte nuotraukų įamžino Kazimieras Barišauskas, Olegas Ševeliovas, Viktoras Neliubinas ir Renata Drukteinytė. 
 
 

„Žmonės noriai lanko muziejaus gyvosios istorijos renginius, aktyviai juose dalyvauja, – sako Virgilijus Poviliūnas, Trakų istorijos muziejaus direktorius. – Dėl to ir renginyje „Naktis muziejuje“ gausu istorinės rekonstrukcijos elementų. 
Skaityti daugiau...
 
Verkių dvaro parke - tradicinė Joninių šventė Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
Lietuvių etninės kultūros draugija 2016 m. birželio 23 d. Verkių parke organizuoja tradicinę RASOS šventę. Jau septynioliktąjį vidurvasarį, kai gamta ir žolynai klesti, rasoja, kartu švęskime trumpiausios nakties – Saulės grąžos šventę! Pasipuoškime vainikais, susiskinkime devynių žolynų kupolę, pasiimkime lauknešėlį ir su šeimomis, draugais susitikime liepomis kvepiančiame Verkių parke!
 
 

Nuo 19 val. vakaro kupoliausime, bursime iš žolynų, sutartinėmis pagerbsime ugnies apeigas prie Lizdeikos aukuro,dainomis palydėsime vakaro saulę, šoksime prie laužo, leisime vainikus Nerimi, vaišinsimės vaistažolių arbata, prausimės ryto rasoje ir kartu sutiksime tekančią saulę!
Skaityti daugiau...
 
Birželio 2-3 d. tarptautinis energetikos forumas "Energy reForum 2016" Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
Pasaulio Prekybos Institutas kartu su asociacija „Energetikos reformos“, AB„Klaipėdos Nafta”, Šveicarijos nacionaliniu mokslinių tyrimų centru, Kembridžo universiteto Energetikos, Aplinkos Apsaugos ir Gamtinių Išteklių Centru, pirmą kartą Lietuvoje organizuoja tarptautinį energetikos forumą „Energy reForum 2016“.
 
Pranešimus skaitys bei savo patirtimi dalinsis ryškiausios Lietuvos bei Europos energetikos žvaigždės:
Rokas Masiulis, Lietuvos energetikos ministras.
Prof. Thomas Cottier, Pasaulio Prekybos Instituto generalinis direktorius (iki 2015), Pasaulio Prekybos Organizacijos arbitras.
Skaityti daugiau...
 
Gegužės 20 d. Rumšiškėse vyks "Amatų, darbų ir pramogų diena" Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
Lietuvos liaudies buities muziejus gegužės 20 dieną, penktadienį (nuo 10 iki 16 val.) visus kviečia į Amatų, darbų ir pramogų dieną ir Medinio paveldo šventę! Etnografinių regionų sodybose ir miestelyje dirbs muziejininkai ir amatininkai, kurie susipažindins su senaisiais lietuvių amatais ir senoviniais kaimo darbais. Amatų, darbų ir pramogų diena įdomi vaikams ir jaunimui, nors kviečiame visus muziejaus lankytojus! RENGINIO PROGRAMA
 
 
Dzūkijos sodyboje svečiai iš Dzūkijos nacionalinio parko pins pintines iš balanų. Čia lankytojai bus kviečiami susipažinti su senaisiais vaikų žaislais, išbandyti savo jėgas lietuvių liaudies žaidime – ripkoje.
Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Paskutinis >>

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis